400 minút v O2

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pestan77 31. 3. 2010 15:15

Ahojte všetci,ako hladám tak hladám ,mám totiž Pre mna O2 400 s polovičnou zlavou,končí mi to za pár dní.A chcem sa opýtať-má O2 retenčné oddelenie?volal sim si totiž operátora a povedal som že prenášam číslo do orange,pretože tam mám 200+200 tuším za 25,-Eur,a oni že ok ,Ďakujeme pekne.Toto som si riešil práve s orangeom pre nestarostlivosť o verných,odišiel som do O2 a oni mi len stále fér ponúkajú.Nechce O2 po dvoch rokoch platiaceho zákazníka?Alebo sa pri prenose čísla predsa niekto ozve.Ďakujeeem za reakcie a skúsenosti.
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 31. 3. 2010 16:33

O2 ponuka LEN a IBA O2 Fér, takze mas IBA 2 moznosti. Vziat co ti ponukaju alebo odist.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pestan77 31. 3. 2010 18:53

Veď hej,fér je celkom fajn,len nemusí vyhovovať každému,ja potrebujem všetky siete,žiadne víkendy,oddychovky,nekonečné volania a pod.A najlacnejšie po preštudovaní ponuky bez akc.tel.vychádza orange,skadial som pred dvoma rokmi zdupkal práve pre to kašlanie na "verných" :oboze
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod steve 1. 4. 2010 09:56

Tak, to nedobre vidis. Konkretne ktory najlacnejsi program Orangu mas na mysli?
steve
Junior

Odeslat příspěvekod josipko 1. 4. 2010 23:04

tak musis ist do orange naspat. je tam toho.
josipko
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alla66 2. 4. 2010 00:21

pestan77 píše:Ahojte všetci,ako hladám tak hladám ,mám totiž Pre mna O2 400 s polovičnou zlavou,končí mi to za pár dní.A chcem sa opýtať-má O2 retenčné oddelenie?volal sim si totiž operátora a povedal som že prenášam číslo do orange,pretože tam mám 200+200 tuším za 25,-Eur,a oni že ok ,Ďakujeme pekne.Toto som si riešil práve s orangeom pre nestarostlivosť o verných,odišiel som do O2 a oni mi len stále fér ponúkajú.Nechce O2 po dvoch rokoch platiaceho zákazníka?Alebo sa pri prenose čísla predsa niekto ozve.Ďakujeeem za reakcie a skúsenosti.

:hm čo tak si vybrať niektorý z Extra balíčkov a poskladať najlacnejšie volanie podľa tvojich potrieb?

*** balík Mojim trom - aktivuješ len za 6€ (180,76 Sk) mesačne a môžeš volať bez obmedzení 24 hodín denne na tri učastnícke čísla v sieti O2 Slovensko

skombinuješ s balíčkom
* 100 minút v sieti O2 za 3 € /90,38 Sk/
* 100 minút do všetkých sietí - 10 € /301,26 Sk/
* 300 minút na všetky účastnícke čísla v rámci Slovenska a do ČR za 27 € / 813,40 Sk/

( nezabudni, že pri o2 Fér budeš mať volanie v sieti o2 po 3 min. zadarmo )
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod steve 2. 4. 2010 09:04

Plus pre mna to hlavne, nie som viazany. Ak o 2 mesiace vyjde napr. Tmobile s programom a cenou, za ktore som ochotny upisat sa, nemusim cakat x mesiacov na prechod. Zmluvnu pokutu zacvakat je nezmysel.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod pestan77 2. 4. 2010 16:14

steve píše:Tak, to nedobre vidis. Konkretne ktory najlacnejsi program Orangu mas na mysli?

Konkrétne na mysli 200+200 minút naviac bez akc.telefónu..a tie skladanie O2 fér ma ani trocha neláka....nepotrebujem minúty mojim trom,po 3 minúte zadara ani nekonečné non stop volania..som živnostník a potrebujem cez den a všetky siete,ved teraz už pomaly neviem že komu volám,ked je prenos čísel..
A t-mobile mi ponukol 250 minut na ičo bez tel.za 23 eur+ doaktivovať 3000 minut v špičke za 10 eur.
Ale ak viete o inej ponuke,poradte,budem povdačný. :tleskani
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod dalid2 2. 4. 2010 17:14

Nuz nie vzdy O2 Fer kazdemu vyhovuje.. Asi od O2 lepsiu ponuku ako 300 min za 27 Euro teraz nedostanes.. :(
dalid2
Junior

Odeslat příspěvekod steve 3. 4. 2010 10:20

Nuz, kazdy mame ine potreby a strukturu hovorov, ak si rozhodnuty, ber. Si ale viazany nafest 2 roky, o pol roka bude situacia zase ina. Co teraz ziskas, o pol roka prerobis, zrejme aj u Orangu.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 3. 4. 2010 10:29

skladanie balíčkov nie je komplikované :potichu ... prvý mesiac si aktivuješ balíčky a pokiaľ ich nezrušíš, môžeš ich využívať každý mesiac.... stačí si vybrať 3 osoby v O2, s ktorými najviac komunikuješ ( môžeš, ale nemusíš :oops: )..... potom si dať 300 min. balíček do všetkých sietí. :hm Počkať do októbra, keď sa spustia Vianočné akcie a väčší výber ;-)

Edit: V Orange som našla 200 minút za 24,90 €, bez MT máš nárok na dvojnásobok minút.
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod nitram47 3. 4. 2010 10:45

aj ja by som pockal do Vianoc ak ta nic nenahana. na Vianoce byvaju take akcie, ktore cez rok nedostanes. Pripadne sem-tam ich osvieti aj pocas roka a vyuzit inu akciu. Radsej by som pockal.
hard to the core

⇛Nie je umenie smiať sa keď sa ti chce plakať, ale vypiť keď sa ti chce grcať.
nitram47
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod pestan77 5. 4. 2010 15:34

Ja nepotrebujem akciový mobil, mám svoj síce už 3 ročný, ale funguje dobre, a myslím že 200+200 minut v orange nie je zlé,a možem si vziať kedykolvek telefón...aspon si myslím....a do vianoc ajajaj :hm ešte daleko ale dakujem za odpovede pojdem tento týžden do O2 skúsiť niečo riešiť....a ak nie prenášam číslo....A alla66 dakujem aj ja som myslel presne to isté...je to zlá cena?
pestan77
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 5. 4. 2010 21:42

... 400 minút za 24,90 €.. super cena :tleskani ...minúta hovoru ťa bude stáť 0,06225 €.
Keď si po čase zoberieš mobil, stratíš nárok na 400 min. :!:

PS: budem zasa kombinovať, :nenapadne priplatíš si víkendy v sieti Orange za 7,90 €, cena za paušál sa zníži na 18,90 € + získaš Benefit : Volania za 1cent/min. na 9 mesiacov zdarma = vsjo za 26,80 €

bližšie info : http://www.orange.sk/web/onas/tlacovesp ... inutu.html
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod tomino.ke 6. 4. 2010 14:19

živnostník (ten čo zamestnáva sám seba, za všetko ručí svojim majetkom), ktorý potrebuje obvolávať klientov, dodávateľov (nevolá pre zábavu, ale kvôli obžive) doteraz má 400 minútový od O2 dostane odporúčanie na Mojim 3, po 3. minúte zadarmo v O2 spolu s čakaním na Vianočné akcie?!
Pár ľudí by sa malo zamyslieť, či to s láskou nekonečnou zaslepenou nepreháňajú.

Orange
400 minút všade SK + pevné EU 24,90€
800 minút všade Sk + pevné EU 35,90€
s 15 mesačnou viazanosťou (nočna mora tých čo sa chystajú emigrovať), kedykoľvek možno zmeniť balík (mať jeden mesiac 100 za 10,90€, iný 800 za 35,90€, či 200 za 15,90€).
Pokiaľ si nedáš volania Svojim, od 200 (t.j. 400) minút máš zadarmo prenos neprevolaných minút do ďalšieho mesiaca (informuj sa). Po prevolaní minút minúty nad sú lacnejšie ako v O2.

Odporúčam 70sms/mms za 3,50€, či 100 za 4,50€ (zasielanie údajov klientom, potvrdenia stretnutí, pripomienky). Mnohým sa to osvedčilo (klienti majú radi info). Možno nepotrebuješ, len návrh.
tomino.ke
Junior

Další stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor