Vypnutie hlášky o prenesení čísla

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vetrooo 18. 3. 2010 20:46

Ahojte. Už dosť dlho pátram (asi 2hod.) ako sa dá vypnúť tá hláška čo sa prehráva predtým ako zavolám na prenesené číslo. V Kyslíku (O2) mi je to jasné SMSkou: HLASKA D“ na číslo 99222.
Lenže mňa zaujíma ako si to vypnem u ružového geja(T-mobilu) resp. u citronu(Orange).
Totiž mňa to zaujíma a zaujíma to aj niektorých mojich kolegov resp priateľov, ktorý sa na mňa obracajú s touto otázkou. Ja som taký dobrák zúfalo sa to snažím vygoogliť no nič. Tak ak by niekto vedel poradiť. Dopredu ďakujem.
Vetrooo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zilincan 19. 3. 2010 07:50

Ak mas T-Mobile tak si mozes sluzbu KAM VOLAM aktivovat na bezplatnej linke 12323.

Aj Orange by mal umoznovat deaktivovat hlasku ale nenasiel som ako. Na linke 0905905905 ti poradia.
zilincan
Junior

Odeslat příspěvekod Pendo 20. 3. 2010 11:49

u OR je to sms sprava v tvare: HLASKA D na cislo 959
Pendo
Junior

Odeslat příspěvekod Mobi 20. 3. 2010 12:20

zilincan píše:Ak mas T-Mobile tak si mozes sluzbu KAM VOLAM aktivovat na bezplatnej linke 12323.

Aj Orange by mal umoznovat deaktivovat hlasku ale nenasiel som ako. Na linke 0905905905 ti poradia.

Jen doplním, že na téže lince 12323 si samozřejmě můžeš Sluzbu Kam volam bezplatně vypnut. Musíš to provést zavolanim z tvého telefonneho cisla přímo na bezplatnu linku 12323.
Mobi
Junior