Postrehy a problémy s portálom Moje O2

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Aleš P. 2. 3. 2010 12:08

Zdravím,

zajímaly by mě vaše zkušenosti z webovou správou služeb O2. K dispozici zde http://www.sk.o2.com/moje-o2

Já se tam bohužel nedostanu, tak bych chtěl ještě poprosit nějakou dobrou duši o několik screenshotů z webu, jelikož je chci použít v článku.

My v ČR jak možná víte bohužel nic takového nemáme.

Screeny bych prosil bych poslat v archivu na mail ales.pospisil(zavinac)cpress.cz

Předem díky za postřehy a pomoc.

Kniter: upraveny nazov temy
externí redaktor e15.cz/finexpert a mobilmania.cz
Aleš P.
Redaktor MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod rado3105 3. 3. 2010 19:00

Ani som si nevsimol ze to spustili, funguje to vynikajuco. Vela nastaveni a hlavne ZADARMO. Zaujimave ze o tom nikde neposkytli info(www.mobilmania.sk)
rado3105
Junior

Odeslat příspěvekod duky 8. 4. 2010 07:42

caute, od 2.4 mi nefunguje kontrola spotreby cez Moje O2. na nastenke sa mi zobrazuju datumy, kedy som si aktivoval nove balicky, ale ked si kliknem na kontrolu spotreby, tak sa mi zobrazi hlaska "Ľutujeme, služba je dočasne nedostupná. Opakujte zadanie neskôr." je to trapne, kedze to uz trva tyzden....ma este niekto takyto problem?
kontaktoval som O2 cez web formular - bez odpovede
chcel som sa registrovat na fore a tam dat otazku - nejde mi overit telefonne cislo, nedostanem sms kod na telefon

aktivoval som si balicky do vlastnej a cudzich sieti, chcel som si overit spravne uctovanie :)
duky
Junior

Odeslat příspěvekod duky 12. 4. 2010 16:37

tak odozva z O2 bola taka, ze o probleme vedia a ze staci, kliknut viackrat na tlacitko kontroly spotreby.
samozrejme ze to nejde, skusal som 3 prehliadace na PC aj v mobile...

nechapem naco ponukaju sluzbu, ktora im nefunguje...
duky
Junior

Odeslat příspěvekod duky 13. 4. 2010 10:47

neskoro som si vsimol temu, ale nieco teda napisem.
MojeO2 funguje polovicato, mam SIMku na kredit, po registracii na stranke som si aktivoval 2 balicky minut. No kontrola spotreby na tych balickoch nefunguje, dlhodobo, u mna od ich aktivacie :).

nastastie balicky funguju, teda zatial nedoslo k ubytku kreditu (okrem poplatkov za balicky)
prikladam link
Obrázek
duky
Junior

Odeslat příspěvekod steve 14. 4. 2010 09:59

Mam SIM kartu na fakturu, bez problemov.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod duky 14. 4. 2010 10:32

co som cital na fore O2, fakturantom sa sice overenie spotreby zobrazi, ale s neaktualnymi udajmi, 2 tyzdne starymi...mozes to este raz omrknut?
duky
Junior

Odeslat příspěvekod steve 15. 4. 2010 07:24

Mozem.
Sedi presne, porovnavam s trvanim volanych hovorov v mobile, ktore na zaciatku fakt. obdobia vzdy vynulujem. Minuty k dispozicii mi Spotreba O2 ukazuje cca o 3 min. viac, lebo som volal na jedno cislo 0800......, co telefon samozrejme registruje.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod duky 20. 4. 2010 18:29

mala oslava, dnes mi prvy krat funguje zobrazenie spotreby :)
duky
Junior

Odeslat příspěvekod dalid2 26. 4. 2010 08:34

No vidis, uz "zrovnopravnili" aj predplatenky ;)
dalid2
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků