Paušál pre Slovensko a ČR

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod shaza 5. 2. 2010 22:51

Dobry den.
Mohol by mi niekto dat informaciu, aky pausal by som si mala dat , bud na Slovensku alebo v Cechach, nakolko budem obchodne momentalne stale cestovat po tychto dvoch krajinach,a potrebujem nejaky vyhodny tarif, v ktorom by boli medzistatne volania do CR alebo SK a naopak vzajomne zvyhodnene, plus stik na internet, ktory by bol tiez v tychto dvoch krajinach funkcny bez toho, aby som v jednej z nich musela pri nabehnuti na internet cez laptop platit za roaming.
Alebo chcem toho az moc vela??????? :hm

Dalsia otazka, ked som obcan slovenskej republiky s trvalym pobytom v nemecku, co potrebujem (ake dokumenty) ked si chcem dat urobit u mobilneho operatora pausal v cechach... 8-)

Za informacie vopred dakujem :shock:
Naposledy upravil Fíla dne 7. 3. 2010 19:21, celkově upraveno 2
Důvod: upraven název tématu
shaza
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod majermi 4. 3. 2010 15:00

Tak to bude tazke, urcite treba povolenie na pobyt...

Inak ja som zo Slovenska a stale v CR a SK a mam pausal od Orange a bez obmedzenia, telefonovanie, nejake data, faktura 120 - 150 EUR, ale clovek musi ratat s tym, ze vzdy v jednej krajine bude v Roamingu :-(

Treba si pozriet Orange.sk program Ahoj Europa, po prvej minute je tam zlava 50% na prichodzie hovory, mam to a este k tomu nejaky datovy roamingovy pausal...
majermi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod alla66 4. 3. 2010 17:59

objednaj si SIM kartu: http://www.sk.o2.com/pre-vas/e-shop/pro ... redit-plus .

Ak potrebuješ viac telefonovať a nestarať sa do ktorej siete, aktivuj si balíček 100 minút do všetkých sietí v SR a do ČR.

100 minút do SR a ČR 10,00 € (301,26 Sk) / mesiac,
alebo

50 minút do SR a ČR 6,00 € (180,76 Sk) / mesiac
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 4. 3. 2010 18:17

Teda koukam, ze ten tarif O2 Fer by se hodil asi mnohym predplacenkarum O2 v CR ! Otazka je, jestli je vubec mozne, aby si nekdo z CR objednal tuto kartu s dobijenim kreditu za 0 Eur a k tomu treba ten balicek 100 min za 10 Eur s volanim na vsechna ucastnicka cisla v CR i SR ?? Nikde jsem si nevsiml ale jestli je tarifikace po minutach nebo 1. minuta a pak po vterinach ...

Edit:
Tak uz jsem to nasel na tom letaku, vterinova tarifikace !
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod steve 4. 3. 2010 20:41

Pri volani z CR na Slovensko ale neplatis 10 centov za minutu ale za volanie zo zahranicia. Ja by som aktivnejsie vyuzival aj VoIP, oplati sa Justvoip, Rynga, Mikrotech, ... a pri volani zo SR balicek O2. Jednoznacne.
steve
Junior

Odeslat příspěvekod alla66 4. 3. 2010 22:51

Sentry píše:Teda koukam, ze ten tarif O2 Fer by se hodil asi mnohym predplacenkarum O2 v CR ! Otazka je, jestli je vubec mozne, aby si nekdo z CR objednal tuto kartu s dobijenim kreditu za 0 Eur a k tomu treba ten balicek 100 min za 10 Eur s volanim na vsechna ucastnicka cisla v CR i SR ?? Nikde jsem si nevsiml ale jestli je tarifikace po minutach nebo 1. minuta a pak po vterinach ...

Edit:
Tak uz jsem to nasel na tom letaku, vterinova tarifikace !


* Spoločnosť Telefónica O2 Slovakia nedoručuje SIM karty O2 Fér z E-shopu do Českej republiky.

* karta sa dá kúpiť v predajni za 3,49 € s DPH, Na SIM karte máš už pri kúpe kredit
1,83 € (55 Sk).

* Balíčky si môžeš aktivovať v Moje O2 https://www.sk.o2.com/moje-o2

* platí sekundová tarifikácia od prvej sekundy.
Ak zlyhali všetky pokusy, treba si prečítať manuál♥
alla66
Junior

Odeslat příspěvekod Pedro1981 6. 3. 2010 15:03

Nejlevnejsi SMS z CR na jakekoliv zahranicni cislo stoji 1,20 CZK. Jedna se o Vodafone Nabitou kartu. Cislo lze zdarma vybrat na webu operatora. Sim lze sehnat u OP Vodafone ( zakaznicka linka, prodejna ), dale HM Tesco, HM Globus, Ceska Posta, aj. Simkarta je zdarma, pocatecni kredit 200 CZK ( platnost 10 mesicu + 3 mesice ). Dalsi info na webu www.vodafone.cz
Pedro1981
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků