Prechod k inemu operatorovi- zavolaju z retecneho?

Diskusia o slovenských operátoroch a ich službách

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod azahun 22. 2. 2010 07:23

no tak som sa doslova po par mesiacoch spolu s mojou lepsou polovickou dokopali k rozhodnutiu prejst od Orange do O2. Vyhody pre nas, tzn. je to vysoko subjektivny pohlad, prevysuju jednoznacne. Dokopy platimme mesacne v OR asi 55-60 Eur. Ocakavam usporu na urovni 20-30 orientacne, pricom tych 30 usporit je celkom realne, "len" 20 je pri jemnom odviazani sa ;-)
Nie sme rozhodne nejaki "skrblici", skor nam ide o princip, preco platit za to iste aj dvojnasobok. Skusal som osobnu navstevu kvoli lepsej ponuke- nic. Potom zavolat na infolinku ohladne prenosu a "vynutit" si tak nejaku ponuku- nic, len ponuka, co maju na nete. Po podpisani prenosu v O2 volali na druhy den z OR retencneho. Pracovnik s vaznym, serioznym tonom, oslovovanim, sa ma popytal na potreby (povedal som mu, ze prechadzame obaja a popisal mu v skratke komunikacne potreby a ocakavania) povedal mi, ze v tom pripade ma osobne pre mna ponuku. Zacal ponukat rozne varianty a ceny. V zasade sa jednalo ale doslova a do pismena na cent o ponuku pausalu snov, co maju v ponuke na stranke a co su schopni dat prvemu nahodne okoloiducemu. Po 10 rokoch, co som nesiel pod cca 700-800 Sk mesacne nic, co by ma nutilo aspon pouvazovat. Takze tak.
Viem, ze nase vydavky su len kvapkou v ich mori. Necakal som ani nic svetoborne. Skor to pisem len ako skusenost a snad aj pre inych, aby necakali zazracne ponuky z retencneho.
Tot asi vsetko, pekny den.
azahun
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jozo3103 27. 2. 2010 20:55

No ja mám O2 už nejakú tu dobu.A môžem povedať,že som max spokojný.Mám 100min do všetkých sietí za 10€ a eobmedzený net za 6€.Manželka má OR 90min do všetkých sietí+1500MB net faktúra skoro 30€.Takže neni o čom.A mimochodom skype cez O2 net je v poriadku aj co sa telefonovania týka. :tleskani
jozo3103
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Netro 27. 2. 2010 23:28

^^^ lokalita? (kvoli internetu a schopnosti volania cez skype)
3210 > 3510i > 6070 > N95 8GB
peace & luv...
Netro
Junior

Odeslat příspěvekod Kniter 28. 2. 2010 00:32

Skusenost na linke operatora.
T-mobile spolu 14,98eur mesacne na 2 roky.
Vyhoda 3Gsiet. Rychle nacitavanie, videa bez sekania, Skype volanie. Pozrite mapu pokrytia, krajske mesta a niekolko okresnych.
Viac ako 1500MB stiahne cez mobil 1 z 1000 ludi. Ludia cisto prehliadajuci (+ asi 40 minut videa z youtube mesacne) tazko, ani cez pocitac. Ja mam 2GB a len prehlaidanim tolko neprenesiem a stale klikam 10 hodin denne na strankach. Notoricky stahovaci mozu mat rychli neobmedzeny kablovy net za 10eur.

9,99eur za 2 balicky. Napr 80 minut do vsetkych sieti . (pausal Podla seba 1)
4,99eur za 1500MB (wnw 1500) teraz uz asi len 9,99eur
Telefon k tomu len ako bonus na specialny kupon, - moznost drahsi telefon v ponuke k pausalu podla seba zaplatit t-mobile bodmy. Normalne je v ponuke na pausal jeden balicek (napr. 40 minut) a telefon, alebo 2balicky (napr. 80 minut) bez telefonu. Pri zruseni pausalu mi chceli dat aj telefon.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB
T♥-Telekom
Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod jawa23 4. 3. 2010 08:46

Z retencnym oddelenim T-mobile som volal 3 krat, a nic som nevyriesil. Same ponuky ako bezne maju na internete... Nakoniec som zohnal kupon z vianocnej akcie a bolo vybavene. Ale je smutne ze ako dlhodobemu zakaznikovi mi bez kuponu taku akciu spravit nemohli...Samozrejme 2 rocna viazanost,v tomto pripade by mi nevadila.A to som presne hovoril co si predstavujem pod pojmom "vyhodna" ponuka,lebo vsetky retencne ponuky som z netu poznal. Chybalo malo a cislo je v O2...
jawa23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod matoo125 12. 4. 2010 20:17

caute mame doma dve cisla na pausal najnizsi v orangi oco ma telefon sukromny len nato aby si udrzal cislo kedze ma firemny bol rozhodnuty zrusit cislo tak zavolal na 905 v zapati den nato mu volali s retencneho ze ci nechce kreditt 3eura za 10 centov ak nezrusi cislo, sice bez telefonu ale on telefon ma a to cislo chcel len pre ucely keby nahodou nieco sastalo. pisal som aj ja kedze mne tiez konci pausal a zrazu mi vola slecna s retencneho ze aby som neprechadzla inde ze mi nieco vymyslia aby si ma udrzali takze momentalne ma orange asi strrach o zakaznikov kedze mam na seba pisane dve cisla na jednom mam mam pausal snov ktory nemozem dva roky rusit kedze som sa uviazal ale aj napriek tomu mi ponukli na druhom cisle co mam tam pausal za 100 korun totoznu ponuku s ocovou cizesa boja toho ze ked prejdem s jednym cislom automaticky druhe zrusim takze orange po masivne kampani operatorov konkurencych zacal konat co som rad kedze uz to bolo nehorazne co pytali
Samsung Galaxy S II
CYANOGENMOD nighlty 115

Samsung Galaxy Ace

Nokia 5800
matoo125
Junior

Předchozí stránka