O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod zivan 2. 5. 2019 19:17

Zjistoval uz nekdo, jestli to funguje i v CR? Uz jsem si rikal, ze necham expirovat to euro, dve, ktere mi tam zbyva a kartu zahodim a ono tohle...1GB mesicne na rok zdarma :)
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 2. 5. 2019 20:44

“Ľutujeme, ale aplikáciu je možné používať iba na území Slovenska.”
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 3. 5. 2019 06:37

Správně - 1 GB měsíčně na rok zdarma. Kdo nemá auto, může to "najet" i v autobusu nebo tramvaji či jiném MHD nebo na kole. :D

Včera jsem najel prvních 9 km, 3 jízdy, na území ČR. Zatím mám hodnocení 100 %.
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 5. 2019 03:04

takze myslite, ze ty gigabajty lze takto ziskavat i na uzemi CR? No az to bude jasne, tak tady kdyztak dejte vedet...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 7. 5. 2019 04:34

sumerian píše:qw84: já jedu na tomto https://www.eet-nejlevneji.cz/datove-si ... antId=1127 mám zásobu na tři roky
32 korun 500 mega...

no asi jsou data pres tento eshop i tak vyrazne levnejsi nez napr. u pultovych tarifu operatoru, ale teda uctovat si u mensich a strednich objednavek 49 kc jako manipulacni poplatek za platbu predem do bezpoplatkove banky, to mi prijde jako celkem velka troufalost. To jsem jeste u zadneho eshopu nevidel. Maji to mit zapocitano do ceny produktu, tedy v tomto pripade sim karty, takhle je to akorat matouci.

BTW: To jste teda objednal rovnou 50 ks tech SIM karet, kdyz pisete ze to bylo za cenu 32 kc/kus? Anebo to v mezicase trochu zdrazili...
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 5. 2019 13:14

Persbrandt píše:takze myslite, ze ty gigabajty lze takto ziskavat i na uzemi CR? No az to bude jasne, tak tady kdyztak dejte vedet...

Jasně že jdou. Zatím mám najeto 35 Km a zítra si udělám nějaký výlet a mělo by to už být požadovaných 150 Km. 8-)
5x - tý zákazník Oskara / Vodafone ( lépe řečeno Českého mobilu - od 10.1.2000, faktura od Českého Mobilu číslo - 14x )
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivan 7. 5. 2019 14:20

To zatim znamena, ze jdou ziskavat km, ne ze za ne dostanes i ty GB :D
Lenovo Moto G5 Plus, Lenovo Thinkpad X220 (12,5" IPS, i5-2410, 16GB RAM, 500GB mSata Samsung 850 EVO + 1TB Samsung HDD) + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 5. 2019 15:41

Zvláštní, že se nikdo neptá, jaktože to jde na území ČR. :D

Obrázek
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Progresor78 7. 5. 2019 17:35

Ahoj. Chtěl jsem se tě zeptat (náhoda), jak to, že ti to v ČR funguje. Na první jízdu to u mě proběhlo v pohodě, na druhou před chvílí to již hlásilo, že lze použít jen v SR :-) . Tak drze prosím o návod... :-). Díky.
Progresor78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zivan 7. 5. 2019 17:54

Jak se říká... musíš být rychlejší než průjem :)
zivan
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 5. 2019 18:57

Progresor78 píše:Ahoj. Chtěl jsem se tě zeptat (náhoda), jak to, že ti to v ČR funguje. Na první jízdu to u mě proběhlo v pohodě, na druhou před chvílí to již hlásilo, že lze použít jen v SR :-) . Tak drze prosím o návod... :-). Díky.

Tak v podstatě sis odpověděl sám. Ano funguje to. Jak to zapneš, tak šup rychle Začít jízdu. Jak už ji začneš, tak už se ti to počítá a ta hláška že to funguje jenom na Slovenksu se už během jízdy neukáže. 8-) Ukáže se jen když budeš po spuštění zbytečně zevlovat. :lol:

Pravda ,někdy se po zapnutí ukáže, že to na území Čr nebude fungovat ať děláš co děláš a jseš jak chceš rychlej. Tak to shodíš a aplikaci vypneš...

A zapneš a když se to chytne a nic to nepíše, tak jedeš :D

Mých zatím 19 jízd je jasným důkazem, že když seš rychlej a opravdu chceš, tak to jde :D
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Progresor78 7. 5. 2019 19:08

Nezevlovat :-). Díky za reakci...
Progresor78
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Persbrandt 9. 5. 2019 02:50

To je stejne komedie, ze nejaci zamestnanci u operatora, mozna i externi firma, vyviji takovyhle slozity aplikace (v podstate k cemu?), operator za to vyhodi celkem zbytecne urcite dost penez. Proc proste neda 1 GB zdarma vsem nebo aspon tem, co treba chodi na jeho stranky nebo FB a o ten bonusovy 1 GB si aktivne reknou? Stejne to zadnou bezpecnou jiz du nezdokumentuje, kdyz nekdo pojede treba vlakem. Akorat si bude muset pucovat telefon od spolucestujiciho, resp. v horsim pripade pretahovat simku do jineho telefonu, pokud si bude chtit behem jizdy vlakem zavolat, tak aby neporusil podminky.
Nebo vlastne, i kdyz clovek pojede jako spolujezdec v aute, tak proc by si nemohl behem jizdy zavolat, ze jo.
Pisu zamerne trochu provokativne, ale napadlo mne to.

Taky si clovek rika, co vsechno musi v mistnich bananovych podminkych nasinec udelat, aby ziskal jeden usmudlany GB, jeste k tomu musi pouzit SK operatora...

-- 9. 5. 2019 03:00 --

A kdo to bude pouzivat pri jizde vlakem na uzemi CR, tak kdyz klikne na Zacit jizdu v cas pravidelneho odjezdu vlaku z jeho nastupni stanice, ale vlak s nim zustane trcet ve stanici a nedodrzi ten pravidelny odjezd, tak si bude muset dotycny sam zapiskat na pistalku misto vypravciho, aby se vlak hned rozjel, protoze jinak mu aplikace hodi hlasku, ze neni na uzemi SR a ze se zadny kilometry nacitat nebudou :-)
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 9. 5. 2019 11:03

Obrázek

Táááákže potřebné kilometry a jízdy najety na území ČR ( včera dvě jízdy po 60 km ) a teď už jen zbývá vyčkat na začátek června na kupón. :D
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 17. 5. 2019 06:18

Jeste jeden takovy poznatek pred 1.cervnem. Mam tu aplikaci nainstalovanou na dvou mobilech a je na obou prihlasena pod steejnym uctem. Ale na kazdem to ukazuje jiny pocet najetych kilometru a jizd ( bylo opravdu najeto ruzne ). Tak mozna to da dva kody :) Mozna ne. No uvidime.
Ředitel ČTÚ
Mírně pokročilý

Předchozí stránka