O2 SK Volnosť-do všetkých sietí 0.1€ za hovor v celej EU

O slovenských operátoroch a ich službách (Orange, T-Mobile SK, O2 a ďalší)

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TrustNo1 7. 11. 2017 12:04

Ředitel ČTÚ: Tak jsem to nakonec vyzkoušel a dobil maximální možnou částku 30 €. Hned tam naskočilo 60 €. Bonus tedy funguje. Jednalo se o sim asi 9 měsíců aktivovanou, ale bez dobitého kreditu. Následně jsem provesl změnu na tarif o2 volnost. Volání za hodinu po celé EU za 0,05 € je super. Minuta vyjde v přepočtu na něco málo než 2 haléře. Kam se hrabe neomezený tarif.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod arismendo 7. 11. 2017 15:54

5 centů nejsou dva haléře to je o něco více je to 1/20 z Eura a kolik stojí Euro ,jinak za podobnou cenu v rámci u nás voláme u Kaktusu ,protože dávají také 100 procent za dobití a pak stačí koupit balíček např. za 300 je 600 kreditu a balíček za 300 má 200 minut cena po slevách je 75 haléřů minuta a to žádný tarif u nás nedá ,neomezený zase už je moc tolik zase neutratím těch 300 vydrží mi v pohodě na dva měsíce 400 minut ,
arismendo
Junior

Odeslat příspěvekod TrustNo1 7. 11. 2017 16:51

5 centů je 1,30 Kč při kurzu 1 € = 26 Kč. Ale 5 centů je cena za hodinu hovoru, tedy 60 minut! Minuta tedy vychází na 0,021666 Kč. To u Kaktusu to vychází na 0,75 Kč a ještě jen po ČR. U O2 Volnost je to 1,30 Kč / 60 min.
TrustNo1
Junior

Odeslat příspěvekod ze.us 7. 11. 2017 16:53

5 centu je cena za az hodinovy (60 minut) hovor...
ze.us
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 7. 11. 2017 22:47

Tal to je pecka, ze to dava porad ten 100% bonus. Ja mam jeste takto k dispozici 3 sim karty co propadnou az za pul roku pokud je nedobiju. Treba bude nejaka zajimava vanocni akce tak dobiju.
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ředitel ČTÚ 8. 12. 2017 17:34

Predplatená karta O2 Voľnosť ostáva v ponuke aj naďalej

Predplatená karta O2 Voľnosť bola pôvodne predstavená pri príležitosti 10. narodenín operátora ako limitovaná edícia a nahradila kartu O2 Fér. Po necelých piatich mesiacoch ju aktívne využíva už viac než 100-tisíc zákazníkov a operátor ju teraz zmenil na trvalú ponuku.
O2 Voľnosť ponúka neobmedzené hovory do všetkých sietí s jednotnou cenou 10 centov za hovor, nech už trvá akokoľvek dlho. Je však možné, že sa hovor po 60 minútach zruší. Operátor sa týmto chráni proti preťaženiu siete. Za jednu SMS-ku zaplatíte 5 centov a záujemca o dátový balík si môže kúpiť 1 GB dát za 5 eur. Ak dáta v telefóne nevyužívate pravidelne, môžete si aktivovať Internet na deň s objemom 250 MB za 50 centov. Podľa operátora sú volania s O2 Voľnosťou v priemere až dvakrát dlhšie než s kartou O2 Fér.

http://www.fony.sk/clanky/13364-predpla ... aj-nadalej
Ředitel ČTÚ
Vrátnej na ČTÚ
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Persbrandt 13. 2. 2018 01:35

A nejede tady někdo náhodou v nejbližší době na Slovensko, kdo by byl ochoten za přiměřený příplatek mi tu kartu v prodejně operátora zakoupit a v Praze pak předat, případně doslat poštou?
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 13. 2. 2018 06:02

já to mám od slovenského o2 pár km, bych ti to zařídil ale problem je v tom, že to je na jméno a kdybych to poslal člověku, mě neznámému, tak se vystavuju riziku, coby se mohlo případně s kartou páchat , asi tak , 8-) , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod anonyni 13. 2. 2018 08:11

Čas od času jsou SIM nabízeny na různých webech, ale já bych si ji také takto nepořizoval, neboť jsou vázány na osobu a doklad totožnosti. Souhlas s Metynem. Je třeba si spočítat, zda se ty náklady za cestování vyplatí a pojedu si ji zřídit. Pokud cestovní náklady převyšují, není co řešit. ;-) Zpáteční Praha - Čadca žlutý vlak cca 550Kč.
anonyni


Odeslat příspěvekod Persbrandt 24. 2. 2018 04:38

metyn píše:já to mám od slovenského o2 pár km, bych ti to zařídil ale problem je v tom, že to je na jméno a kdybych to poslal člověku, mě neznámému, tak se vystavuju riziku, coby se mohlo případně s kartou páchat , asi tak , 8-) , Meta


No ja chci s tou kartou pachat hlavne to, ze chci skodit O2 CZ, pripadne zbylym dvema kartelovym operatorum tim, ze nebudu vyuzivat jejich nehorazne predrazene sluzby a radeji pouziji sluzeb operatoru sousednich zemi, kde je funkcni konkurence ( ikdyz technicky ty sluzby samozrejme vzdycky zajistuje sit nasich operatoru). To snad zatim neni a nebude trestne, i kdyz v tehle republice kdo vi... :-)
Ale je to samozrejme pitomy s tou povinnou registraci na SK, i kdyz bych asi jeste rad ty slovenske ceny vymenil za nasi pretrvavajici anonymitu sim karet.:-)
PS Ono je videt, jak ta registrace karet v jedne zemi je k nicemu, kdyz se to nezavede centralne v cele EU (nebo mozna celosvetove), proste lidi s urcitymi umysly si anonymni simku koupej v sousedni zemi a v pohode ji pouzivaj doma...

-- 24. 2. 2018 05:00 --

pm81 píše:Čas od času jsou SIM nabízeny na různých webech, ale já bych si ji také takto nepořizoval, neboť jsou vázány na osobu a doklad totožnosti. Souhlas s Metynem. Je třeba si spočítat, zda se ty náklady za cestování vyplatí a pojedu si ji zřídit. Pokud cestovní náklady převyšují, není co řešit. ;-) Zpáteční Praha - Čadca žlutý vlak cca 550Kč.


No chapu logiku te vasi ekonomicke uvahy, ale i kdybych an ni pristoupil, tak mi jeden dulezity parametr chybi. Nikdo asi nevi, jak dlouho tahle vyhodna nabidka bude platit, cili jak dlouho bude platit ta cena 0,1 Eur za hovor do vsech siti, resp. jak dlouho to bude platit i v CR. Jestli to treba za pul roku nebo za rok nezrusi. Kdybch tohle vedel ,apk teprve bych snad mel vsechny zakladni parametry k posouzeni te investice spojene treba s vyletem Praha- Cadca.
Ale na jakych webech se to napr. nabizi? Kdyby to teoreticky nabizeli za prijatelnou cenu, tak ceho bych se ja jako uzivatel simky registrovane na cizi udaje mel bat? Neni to spis opacne? Ze spis teoreticky muze neco provest skutecny uzivatel te simky a policie si potom prijde za clovekem, na jehoz jmeno je ta simka registrovana? Moc se mi nezda pravdepodobne, ze by neco kriminalniho provedl "registrator" te simky, policie by sice znala jeho jmeno a udaje, ale nijak by na nej nemohla a tak by dala operatorem hledat fyzickou polohu simky, ktera je na toho registratora napsana, a tak by natrefila na bezuhonneho uzivatele simky? I kdyz teoreticky se to asi predstavit da, ale to by ten clovek snad musel nekoho zavrazdit....
Persbrandt
Junior

Odeslat příspěvekod Fido 4. 3. 2018 23:32

Ona se ta karta vyplatí i tehdy, pokud za měsíc uskutečníš několik dlouhých hovorů v ČR. Pokud občas voláš nebo píšeš do zahraničí (v rámci EU), není vůbec o čem uvažovat.
Fido
Junior

Odeslat příspěvekod metyn 5. 3. 2018 06:02

tak o tom lze polemizovat, pro toho, kdo používá internet tak tomu je mu taková karta úpně nanic, ofšem pokud do zahraničí budeš volat do firem, na úřady ap. tak to potom ano, jak píšu - vyplatí se pouze někomu, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Persbrandt 5. 3. 2018 07:26

Metyn: Tak jasne, ze se ta karta vyplati jen nekomu. Ale nerekl bych, ze kdyz nekdo
pouziva internet a nevola do EU zrovna na urady, ze je mu k nicemu.
Kdyz vezmu nejake nejlevnejsi Voip volani z internetu, tak tam muze byt minuta treba do Nemecka jako priklad za nejakych 0,40 kc a za jak dlouho se proti tomu vyplati ta Volnost? Uz za 7 minut, ne? A takovych hovoru bude, si myslim, dost.
Navic nemusim byt na internetu a kvalita spojeni by mohla byt taky vyssi.

Vy jste to mozna myslel, ze kdo ma skype a pod. aplikace, ze si mohou lidi pres net zavolat zcela zdarma. Ale to predpoklada, ze tu aplikaci ma i volana strana, coz zdaleka nemusi byt vzdycky pravda. Mam treba v zahr. pribuzne, kteri maji pouze telefon a nekteri dokonce jenom pevnou linku. Takze ze mam ja internet mi zas tak moc nepomuze.

Jinak se mi celkem libilo, jak tady nekdo psal, ze nejsikovnejsi je mit na kratke hovory do EU Stvorku a na dlouhe hovory prave tu Volnost.
Persbrandt
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků