Pomozte u rozhodování

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod vampix1 18. 8. 2007 22:10

Tak nastala doba kdy jsem zase na pokraji svých schopností rozhodnout o novém telefonu. Hned na začátek chci uvést že chci kupovat telefon starší ale se zárukou a mé finance jsou ohraničeny někde kolem 7 tisic... Dlouhou dobu se rozmýšlím co mám pořidit. Jelikož jsem si koupil iPod Video tak už mi ani o dobrou hudbu nejde. Říkal jsem si že si koupim něco s lepšim fotakem ale jelikož moc nepreferuji SE a jejich joysticky tak K800i odpada Do Samsungu prý nejdou nainstalovat aplikace stažené z internetu(tohle jsem jenom slyšel že se vše musi stahovat z wap) takže D900 asi taky odpadá a navíc jeji design se mi nelíbí Od Nokie s dobrým fotákem v tehle cenove kategorii se nabízí jedině N73 za kterou bych musel asi ještě něco připlatit Zase už mam symbian prolouskany docela dobře a tak nevim vůbec co teda zvolit Ještě, když tak přemyšlim tak si uvědomuji že takovy mobilni fotak neni taky všechno.... Kdyby mi nešlo o fotak tak bych rád vyzkoušel Mda Vario ale tam mně rozhazuje hlavně hmotnost Jsem opravdu nerozhodný člověk a potřeboval bych se asi léčit( :hm ) ale opravdu vůbec nevim jaky telefon zvolit....Nemáte nějakou "radu nad zlato" která by mi pomohla? Předem díky všem odpovídajícím

P.S.: K750i opravdu nechci :lol:
Naposledy upravil vampix1 dne 18. 8. 2007 23:26, celkově upraveno 1
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod matho83 18. 8. 2007 22:23

Konecne klud
ale nie od s60
v.i.p. roku 2008
Kto sa smeje naposledy ten sa smeje najlepsie
matho83
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 18. 8. 2007 22:26

Jestli chces pouzity a vyuzijes symbian nabizi se Nokia 6120 Classic Black ktera se s cenou do 7k necha sehnat u http://www.mp.cz konkretne na ANDELu...ulice Nadrazni P-5.
Ma Symbian S60 3rd FP-1 coz je asi nejrychlejsi verze jaka v soucasnosti je a recenze to potvrzuji.
Dneska jsem ho tam videl kdyz jsem kupoval Samsung X680,na volani a SMSkovani je idealni,baterie vydrzi a na "blbinky" mam PDA.
Nevim jak ty ale me uz ty "chytre" a HighEdnd Multimedialni telefony prestaly bavit......kdyz budes vsechny funkce radne vyuzivat budes muset kazdy den nabijet.Kdyz je budes pouzivat jako "normalni" telefony vydrz se ustali na 3-4dnech,pak ale jejich potencial ztraci smysl.

Jinak je taky moznost Nokia 3109/3110 Ktera nabidne vse potrebne,skvele se ovlada (stisk tlacitek je ale dost hlucny...)a je to nastupce 3310---6020/21...proste pokracuje v tehle rade.
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampix1 18. 8. 2007 22:59

matho: Omlouvam se ale opravdu jsem se o tom nijak hluboce neinformoval :oops: jednak proto že mně samsungy nikdy moc neoslovovaly A taky proto že o nich zatim nijak vážně neuvažuji

Martin N66: kdybych chtěl zůstat u SMS a volani zůstanu u Nokie 2610 kterou ted mám protože jsem potřeboval peníze jinde než na mobil Ted konečně můžu zase zainvestovat do telefonu takže si chci něco pořídit co mi uděla radost a budu moci využívat jeho funkci na plno. Ta 6120 nevypada vůbec špatně budu o ni uvažovat ale nvm jestli se vyplati investovat do velikosti když funkčně s podobnou cenou můžu byt jinde viz ta N73. ještě ale taky píšeš že na "blbinky" máš Pda a proto přichazi v úvahu to Vario ktere ale už je nějakou dobu na trhu a neni to asi neidealnějši řešeni...proč je toho dneska tolik a člověk si nemůže ani vybrat

P.S.: Nabijeni každý den jsem zvyklý z N70 :hm

P.S.: Jo a symbian ještě asi využiju(docela mi chybi některe aplikace při ruce) ikdyž dnešni "hloupe telefony" už toho taky umi hodně...tak nvm
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 18. 8. 2007 23:11

MDA VARIO je dobre ale na dnesni pomery velke a hlavne TEZKE.
Celkem pekne HTC Touch ale ten je s cenou okolo 11k.
Mas take moznost MDA Compact I s WM2003 ci MDA CompactII s WM5 nebio naposledy QTEK S200 coz je neco podobneho.(Vsechny tyto 3 zarizeni neni problem do 7 max 7.5k zachovale sehnat...v nadrazni neco maji hned u vchodu)
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampix1 18. 8. 2007 23:20

no jelikož jsem ještě docela časty pisatel sms tak nepřichazi v úvahu něco bez klavesnice. Váha varia mně strašně štve Velikost ani tak ne jak ta váha Ale když se dá sehnat na inzerat okolo už 6 tisic tak za tu cenu je to vybavene zařízeni....právě to hraje i trošku roli Wifi,qwerty, dotyk WM vs np N73 kde je zas lepši design, rozměry + hmotnost, fotak a myslim si že stabilnějši Symbian


p.s.: nejsem z prahy takže info o tom kde co je mi moc nepomůže ale díky
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 18. 8. 2007 23:33

S klavesnici delaji HTC a TYTN ale cena je nekde jinde....
Kdybys nepohrdl smartphonem na WM6 :wink: nabizi se HP iPAQ VoiceMessenger :D COMFOR ho prodava za 6490kc coz je na tekhle vybavenou "masinku"(ma i Wi-Fi) dost dobra cena a nema konkurenci.Podobne od HTC stoji min. o 2k vic. :wink:
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampix1 18. 8. 2007 23:41

díky za info na to jsem se taky díval a docela vážně uvažuji že je to dalši kandidát protože za tu cenu umí opravdu hodně...
T-mobile G1, Android Aosp2.2 T-mobile přátelé
iPhone 3GS, 32GB White O2 Neon SMS+500volných min a Internet v mobilu
N95 8GB

Lenovo ThinkPad SL410( C2D P7570 2.26GHz, 4GB DDR3, Ati HD4570 GDDR3 256MB, 320GB 5400rpm, 2.32kg)
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 18. 8. 2007 23:48

V preview se pise jen ze klavesnice neni nejlepsi......tlacitka jsou jakoby "gumova" ale jinak po konstrukcni strance je mobil o.k.(s tou klavesnici je to o zvyku.....bude to podobne jako u 6020,jestli vis co myslim)
Naposledy upravil Martin-N66 dne 18. 8. 2007 23:59, celkově upraveno 1
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampix1 18. 8. 2007 23:53

to nevim co mysliš...No nic Jdu se radši pořadně vyspat Možna se mi bude líp rozhodovat ráno... zatim díky
T-mobile G1, Android Aosp2.2 T-mobile přátelé
iPhone 3GS, 32GB White O2 Neon SMS+500volných min a Internet v mobilu
N95 8GB

Lenovo ThinkPad SL410( C2D P7570 2.26GHz, 4GB DDR3, Ati HD4570 GDDR3 256MB, 320GB 5400rpm, 2.32kg)
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Martin-N66 18. 8. 2007 23:59

No jen to ze stisk neni tak jisty a znatelny..tot vse.Jak jsem psal,jde jen a jen o zvyk :wink: a uzivatele zmlsani perektnimi klavsnicemi nokii mid-end trid ohrnou nos :? .Chce to na prodejne odzkouset....dobrou. :wink:
Motorola RAZR2 V8
Martin-N66
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 19. 8. 2007 08:27

ja ti dam jednu uni radu.. chyt si kazdy telefon do ruky.. podrz si N73, K800i,pripadne jeden s tych PDAcok a istotne skus aj U600.
Podla mojho nazoru u telefonu nezalezi len na vybavenosti a sympatiach k znacke - ja som napr. tiez nechcel samsung a nakoniec si ho neviem vynachvalit..
ja som to riesil tuto:
http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?t=41134
mozno tam najdes inspiraciu..
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alexxx 19. 8. 2007 08:47

já bych si koupil HTC Touch je malý výkonnný a docela hezky...
...Vy se mi smějete že jsem jiný???...
...Já se směju vám že jste všichni stejný!!!...
alexxx
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vampix1 19. 8. 2007 09:57

zatim všem díky za radu Všiml jsem si ještě HTC S710 ale ten asi starší neseženu a asi by byl o dost dražší jako starši model.... Každopadně musím zajit do nějakého obchodu kuknout na ty samsungy teda
T-mobile G1, Android Aosp2.2 T-mobile přátelé
iPhone 3GS, 32GB White O2 Neon SMS+500volných min a Internet v mobilu
N95 8GB

Lenovo ThinkPad SL410( C2D P7570 2.26GHz, 4GB DDR3, Ati HD4570 GDDR3 256MB, 320GB 5400rpm, 2.32kg)
vampix1
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod alximiq 19. 8. 2007 10:14

jj,ked vedla seba uvidis U600 a N73 tak si rozhodne vyberes =)
I`m not like them, but I can pretend..
alximiq
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků