Siemens CX65 nebo Samsung E720

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod misacek 16. 5. 2005 13:51

Kdybych měla možnost nějak získat Samsung E720, přemýšlela jsem, jestli bych ho vzala nebo si nechala svůj Siemens CX65 :| . Dodnes se nemohu rozhodnout :( , tak mě napadlo, že bych si tady o tom mohla popovídat. Moc mě zajímají vaše názory. :D
    misacek
    Junior

    Odeslat příspěvekod tucnak 16. 5. 2005 14:10

    No abyh ti poradil...
    BER SAMSUNG je lepší v čemkoliv
    :)
    tucnak
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod lukinek(smazano) 16. 5. 2005 14:12

    Siemens je šrot!!!!!Ber E720
    c25--m55--mc60--e700--SE k700i--SE P800,SE P900 FWp910i..................SE P900 rulezzzz...........
    lukinek(smazano)
    Junior
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod tOplOaDer 16. 5. 2005 14:14

    Misacku: nevahej a di do Samsungu!!.. Proste je lepsi v cemkoliv, lepsi fotak atak..A taky se ti asi bude libit vioc ze to je vecko ne?
    Proste to je povinnost :) Ber to! :)
    tOplOaDer
    Mírně pokročilý
    Uživatelský avatar

    Odeslat příspěvekod ConPower 16. 5. 2005 18:12

    //ConPower: přesunuto do sekce Jaký telefon koupit a kde?.
    ConPower
    VIP uživatel

    Odeslat příspěvekod misacek 16. 5. 2005 20:34

    Já se ho teď určitě nechystám kupovat, ale díky za názory! Vím, že to někomu připadá, jako kdybych se ptala, jestli je lepší SE K500 nebo N 6230i, když to trochu přeženu.
    Určitě se mi E720 líbí víc než to, co denně používám, ale co ty chybějící vyzváněcí profily?? CXko má taky lepší telefonní seznam- můžu tam uložit třeba adresu, která se mi teďka moc hodí. Na Samíku se k tomu člověku nedaj napsat ani poznámky. Sice má mnohem lepší funkce pro zábavu- to bych uvítala!, ale na co je MP3 bez peměťových karet?!?:/
    misacek
    Junior


    Kdo je online

    Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků