Koupit Simens S65 nebo SE K700i ?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod M. 18. 5. 2005 12:29

Tlumex píše:esli muzu konkretni odkaz na moji recenzi S65 jaxem ji postupne prichazel na chut az k reklamaci

To se mi zda krapet prehnany...
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 18. 5. 2005 13:14

M.: copak se ti nelibi? Z puvodniho nadseni po vybaleni mobilu az k reklamaci a V oskarovym obchode mi rekli ze nejsem ani prvni a asi ani ne posledni :pozor2
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Odeslat příspěvekod M. 18. 5. 2005 13:33

To se ani nedivim. Ja mel S65 na reklamaci dvakrat a uz bych ho radsi taky nemel.
Jen mi to prijde pritazeny za vlasy, protoze tady ani neslo o chyby mobilu. Nikde se nepsalo, ze kabel bude (nesmi se vsemu verit), kontakty hrnout z pocitace, kdyz je to z telefonu at se clovek nedivi (sam jsem absolvoval z 6310i na 6230 pres BT), stabilita sw je diskutabilni ap.
Me vylozene vadi chyby telefonu udelane vyrobcem.
M.
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tlumex 18. 5. 2005 14:38

M.: No me asi nejvic rozohnilo kdyz sem tam strcil tu kartu a telefon zamrucel a byl v panenskym stavu to me mohli certi vzit to sem byl skoro nepricetny :x proto sem ho reklamoval! S M65 sem spokojeny ale samozrejme zalezi jak a na co ten telefon vyuziva! Treba kolega ma toho SE a az na to ze to nabiji kazdy den je s nim spokojeny!
Problem je v tom ze ja at koupim cokoliv vzdycky sou s tim problemy a min jedna reklamace a proto me strasne udivilo ze ta M65 funguje skoro bez problemu a paxe mi rozbila alespon nabijecka/strasne se hrala a mobil se pri jejim nabijeni taky hral/ takze sem byl zase v servisu! Takze klasika 8)
S25->ME45->S65->CX65->M65 ->SE750i -> P1i -> Gigabyte gsmart S1205, Gigabyte 1345, Samsung galaxy duos, Samsung Core
Skoda 125L ->Opel OmegaB 2.0 16V GL-> Toyota Auris 1,6 LUNA
Opel te musi bavit :-)
A me uz nebavi :-D
Tlumex
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků