Nevelký fotomobil do 10 tisíc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod benik.martin 16. 4. 2019 04:15

Ahoj, sháním mobil pro manželku, aktuálně jede na Xiaomi 4A, takže cokoliv nového bude meziplanetární skok.

Požadavky: Ne příliš velký, viděl bych to na 6 palců max.
Dobré fotky v automatu. Čekáme děcko, tak na momentky.
Ideálně nečerný, ale to je navíc, stejně bude v nějakém pouzdře.

Zaujal mě nejvíce Huawei P20, ale nevím, jak je to tam teď s těma fotkama.
Dale i Xiaomi Mi8, ten už mi ale nepřišel tolik kompaktní.
Nebráním se ani zánovnímu.
Děkuji za jakykoliv nápad a postřeh.
Martin
benik.martin
Junior

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 16. 4. 2019 06:22

Galaxy S8 se před nedávnem prodávala za 8700 kč, nevím jak je to teď. Dostala nejnovější android a je na výběr z pro ženu příjemných barev, růžová, modrá atd...
A nebo zánovní S9, pod 10k jde koupit i z CZ distribuce s více jak 1 letou zárukou. Tak vybavený mobil do 10k zřejmě neseženeš.
Pokud ho manželka stejně dá do krytu, nemusí se obávat zahnutého skla a pokud by se jí nelíbilo prostředí, stačí si vybrat z Play storu jiný jednodušší Launcher, já osobně ten od Samsungu nesnáším ;)
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod benik.martin 17. 4. 2019 11:34

Docela se mi líbí ta S8, bude to lepší/horší v porovnání s Huawei P20? Obojí bývalé vlajkové lodě, S8 navíc odolnost, jde mi ale hlavně o ten fotoaparát.. Zvládne S8 dnes tolik módní bokeh efekt, když má pouze 1 čočku?
benik.martin
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 17. 4. 2019 13:14

Bokeh :D Chceš dělat fotky nebo hovadiny?

Ja bych se vykaslal na stare s8 a p20 a sel do LG G7, za ty penize co ted je..co chces vic? Do 10ti sezenes v dobrem obchode a jsi kvalitou jeste o stupen vys.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 17. 4. 2019 14:19

LG jde u nás i celosvětově do *****. Telefony jsou průměr, ale co je horší tak, mají zoufalou podporu v podstatě nedostaneš funkční aktualizaci. ***** tím už koho mohli. Do toho bych fakt nešel.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod BigT 17. 4. 2019 14:48

planetoid_LV426 píše:Bokeh :D Chceš dělat fotky nebo hovadiny?

Ja bych se vykaslal na stare s8 a p20 a sel do LG G7, za ty penize co ted je..co chces vic? Do 10ti sezenes v dobrem obchode a jsi kvalitou jeste o stupen vys.

Poslední dobré LG byl Nexus 5X, protože se o něj staral Google...
PC: PC: Intel i5 8400, Asus ROG Strix B360‑G , 16GB Kingston HyperX, SSD Adata SP920+WD Blue 1TB, GIGABYTE GTX 1050 OC 2G, be quiet! Pure Power 10, CM Elite 333, LG IPS235P 1920x1080

SubNTB: Acer 1810TZ+SSD Intel 530 120GB

Mobil: Nokia 6.1
BigT
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 17. 4. 2019 15:32

LG urcite nebrat - pochybna kvalita a prakticky neexistujici podpora ze strany vyrobce. LG bych se obloukem vyhnul.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 17. 4. 2019 18:58

Místní šašky neposlouchej, LG dělá top telefony. G7 je luxusni stroj. Sám mám G6 loni koupenou za 8500 a pecka stroj.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 17. 4. 2019 19:04

LG je jeden velky problem, ktery uz zacne koupi, mizerna podpora, nejen sw, ale i hw, poruchovost napric modely..
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 17. 4. 2019 19:09

Poprosím o odkaz na stránky, kde řeší velkou poruchovost modelů od G6 výše a s jakým konkrétním modelem máte chlapci osobní negativní zkušenost. Děkuji.
Já měl dost tristní zkušenost s Nokií 7 Plus a neplevelím fórum nadáváním na všechny modely výrobce.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod mila001 17. 4. 2019 19:37

Tak, tady všichni nadávají na LG,ale většina z nich LG nikdy neměla,za sebe mohu říci,že koupí G7 nebo V30 dostanou v poměru cena/výkon super mobil. Není nutné za stejně vybavený mobil dávat jednou tolik.
mila001
Junior

Odeslat příspěvekod bufalobil 17. 4. 2019 20:26

Každý telefon od LG je tragédie protože už nedostane žádnou podporu. Někdo to možná neřeší ale drtivá většina ano. Proto jsou ty telefony tak levné jinak by je nekupoval vůbec nikdo. I tak u nás LG s telefony v podstatě končí. Kup cokoli jiného jen ne LG pokud nechceš být *****.
bufalobil
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 17. 4. 2019 20:50

mila001 píše:Tak, tady všichni nadávají na LG,ale většina z nich LG nikdy neměla,za sebe mohu říci,že koupí G7 nebo V30 dostanou v poměru cena/výkon super mobil. Není nutné za stejně vybavený mobil dávat jednou tolik.

Opravdu nehodlam pro takove jako ty pod kazdy prispevek dopisovat, ze jsem byvaly majitel G3 i G4. Tak si to konecne zapamatuj. S LG mam zkusenosti vic nez dost a uz nikdy vice. Nejsem tak bohaty, abych si mohl dovolit kupovat lacine veci.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod radim 17. 4. 2019 21:01

Kdes přišel na tu drtivou většinu?? Mi přijdete jak z nějaké sekty, kteří když vydanou aktualizaci nemají do 24 hodin na telefonu, tak začnou brát prášky, protože se jim v podstatě hroutí život a svět. To fakt není normální, soryjako. Jako při tom, jak jsou mobily rychloobrátkové zboží, je nějaká aktualizace a podpora to poslední, co by kupujícího měllo zajímat. Jakou podporu máte na mysli - třeba tu od Applu? Zpomalování telefonu a jiné sviňárny? Tak to radši tu "neexistující" podporu od LG. Neznám ve svém okolí nikoho, kdo by měl kdykoliv nějaký problém kvůli "chybějící" aktualizaci nebo podpoře. Jak jste na takovou ho*adinu přišli?
radim
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 18. 4. 2019 04:57

To, že ty nikoho ve svém okolí neznáš, má vypovídací hodnotu rovnou nule. SW podpora výrobce je v dnešní době velmi důležitá. Zbytek ani nemá cenu komentovat.
Katikakus
Junior

Další stránka