Telefon vyšší kategorie

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod knotas19 9. 4. 2019 11:43

Ahojte,
po dlouhé době jsem se rozhodl, že zainvestuji do telefonu vyšší kategorie. Chtěl bych si pořídít telefon, na který kladu tyto podmínky. Chtěl bych hlavně, aby pořizoval krásné fotografie, jelikož hodně cestuji do zahraničí a zrcadlovku nemám. Ocenil bych také dobrou výdrž baterie a jednoduchost ovládání. Svižnost a rychlost systému je samozřejmostí. Cenová kategorie nehraje roli, jsem ochotný do telefonu zainvestovat i do těch 25 000 Kč. Moji další podmínkou je, že asi nechci Apple telefon. Jsem zvyklý na Android a vyhovuje mi to. Když jsem koukal na současný trh nabízí se možnost Huawei P30 Pro nebo Samsung Galaxy S10. Mohli byste mi teda poradit, co byste mi více doporučili? Hlavní jsou pro mě ty fotografie, dobrá vydrž baterie, svižný systém a rychle odemykaní telefonu. Budu rád za vaše tipy, případně, máte-li jiného favorita, sem sním.

Díky moc
Petr
knotas19
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 9. 4. 2019 11:45

Tak to je jasný né :D P30 Pro jasná volba..
Teď o to čí seš fanoušek jestli Huawei nebo Samsung. A nebo to neřešíš a je ti to jedno :D
Já bych bral P30 Pro protože ty fotky a ten zoom oh!.. ^^
Měl jsem tolik mob. telefonů že se mi sem ani všechny nevejdou. Aktuálně používám Honor 9 + JBL Reflect Fit & Honor Band 3
zumzumzum
Místní informátor

Odeslat příspěvekod xzeit 9. 4. 2019 12:39

Nejlepší fotografie = Huawei P30 PRO. Tady není o čem.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 4. 2019 13:13

Huawei P30 Pro
Nick Cave
VIP uživatel