G7 power jak fotí proti G6 a H10lite

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrstanek 16. 3. 2019 20:06

Pomůže mi někdo porovnat fotky Moto G7 power proti moto G6, P Smart 2019 či Honor 10 Lite? Jde výhradně o nabídku T-Mobile.
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 3. 2019 20:22

i recenze se v hodnocení fotoaparátu rozcházejí, v této cenové kategorii je jedno, který vybereš, rozhodoval bych se s ohledem na jiné parametry
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrstanek 20. 3. 2019 20:27

Budiž. Baterie 5000 se mi u G7 Pwr líbí. Zde má asi jediné mínus G6 dosud se mi nepodařilo zjistit nic o fámách o šíleně ubývající baterii.
Displej G7 Pwr dle gsmarény by měl také být dobrý na slunečním světle - o to mi jde. G6 je podle čísel lepší a Hua a Honor jsou na tom hůře. Ale, dá se dát na čísla?
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 3. 2019 22:38

Pokud se ti líbí Moto G7 Power s pořádnou baterií, tak ji kup a nespekuluj, já taky vzal Motorolu s 5000 mAh a za žádný s nižší výdrží bych nevyměnil..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 21. 3. 2019 06:26

Je to jak píše Nick,za velkou výdrž se pár nedostatků dá odpustit.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod panrt 21. 3. 2019 07:05

Ta výdrž je famózní, asi bude na čase vyměnit Redmi 5 Plus za Moto.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod metyn 21. 3. 2019 08:53

ntv, dyť ta televize g7 power váží pomalu 20 dkg, tolik si kupuju vlašáku na sváču :D , Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod petrstanek 12. 5. 2019 16:20

Tak ji mám. Moto G7 Power. Jak psal Nick, proti LG L9 II ve všem zlepšení. Velikost a váha - nic extrémního, snadno jsem si zvykl, mobil je dodán v pouzdru, které mu na tloušťce přidává 1-2 mm, vlastně je tedy na 5000mAh tenký.
Čistý Android - pro mne "překvapení", že některé věci jako poznámky a atd. si musím doinstalovat. Ale fakt v G7 není balast. Jen mi vadí, že vše, co tu je je od Googlu (můj problém).
Venku display v pohodě, auto jas funguje dobře, baterie fakt tolik neubývá, nabíjím tak 2x týdně a to ho nešetřím a stále mám zapnutá data.
Proti Huaw a Honor mne fakt těší, že vyfocené snímky si v galerii i ve foťku mohu zoomovat a zvětšovat jak je lio. Když jsem vybíral mobil, zděsilo mne, že u Háček zvětšíte tak 2x a víc to nejde a to jsem zkoušel i vyšší střední třídu - proč to tak funguje, netuším.
Jsem spokojen. Je to mobil a mobiluje, datuje, wifuje, fotí a navíc se mi líbí. Po cca měsíci vlastně nemám výtku, ale jsem jednoduchý uživatel - snad právě proto je to pozitivní, když jsem vše dokázal nastavit a rozběhnout.
Jediné mínus je, že ani přes Gmail, ani přes SD kartu se kontakty nepřenesly vpořádku a o ostatním nemluvím. Ale to je asi dnes problém každého přechodu na nový mobil, natož mezi značkami LG na Moto. Mám krásnou zálohu z LG, ale co s ní.... Teď už je to jedno, mám to srovnané.
PS: Moto gesta fakt dobrá,návyková.
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 5. 2019 11:06

Co jsem nikde nenašel, má Motorola G7 Power gesto, že když mávneš rukou nad displejem, tak se na chvilku rozsvítí Moto displej?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrstanek 19. 6. 2019 19:38

Displej se rozsvěcí po minimálním pohybu mobilem - jmenuje se to Náhled displeje a nápověda píše, že stačí se tlf. lehce dotknout-pak lze dotykem a posunem oznámení konat různá akce, zobrazit, smazat apod.

Jinak doporučuji mobil proto, že i při využití v práci nabíjím 1x týdně, umí to co umí každý mobil, nabíjí se fakt rychle a za ty peníze chodí bez chybky. A to z něho využívám tak pětinu (koneckonců jako většina ostatních :-) (protože sem málo chodím, nabízím pro dotazy ahs@email.cz)
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 6. 2019 17:09

na YT jsem našel návod, jak skrýt notch :-)
https://youtu.be/vjKragU2X4s
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků