Samsung Galaxy S9+ - dotaz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 2. 2019 12:30

rumak píše:O kolik by to podle Vás ještě mohlo klesnout? Momentálně je nejlevněji za 14 400 + si odečtu DPH. Ten cashback dělají max. jen u Samsungu nebo Alzy, ne?

Já jsem reagoval na tento post, kde se uvádí nejnižší cena S9+ těch 14400kč a to v nově založených eshopech Svět trampolín a Svět pro děti
V nich nakupuješ Jirko?
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 20. 2. 2019 13:43

Problém může nastat i jinde než jenom s reklamací a není to žádná paranoia.
Konkrétně to, že u šedého dovozu nikdy dopředu není jasné,z jaké distribuce telefon bude a pak nemusí u našich operátorů fungovat např. VoLTE a VoWIFI.
Zažil jsem to u S8 z českého eshopu, telefon pocházel o švýcarského operátora a ani s nejnovější aktualizaci sw, ikdyž bylo u opa povolené, to nefungovalo.
Jasně že lze namítnout, že přehrání ROM přes ODIN a problém vyřešen, ale ne všichni...spíš většina tohle už nechce řešit.
Navíc konkrétně u GALAXY telefonů z ofiko distribuce lze využít prémiový servis, kdy si pro rozbitý telefon přijedou až k vám, půjčí jiný a zase přivezou.
Je to věc každého, já už ale ze zkušenosti doporučuji jen oficiální distribuci.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod dede 21. 2. 2019 18:30

Nick Cave píše:Zbytečné sem cokoliv psát, pán je zřejmě znalec těchto šmejdských eshopu anebo dostal zaplaceno za to, že je bude obhajovat a tím vytvářet zdání jejich ,,důvěryhodnosti''

Já myslím, že "pánovi" je tak 13 a o světě venku zatím nic neví. :D
dede
Junior

Odeslat příspěvekod rumak 22. 2. 2019 19:43

Přesně tak, za to ty jsi určitě sežral Šalamounovo ***** a víš vše nejlépe :tleskani
rumak
Kolemjdoucí

Předchozí stránka