Samsung Galaxy S9+ - dotaz

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod rumak 17. 2. 2019 22:58

Zdravím,
uvažuji o koupi telefonu SG S9+ akorát si teď říkám, jestli se nevyplatí cca měsíc, než bude v prodeji v ČR S10 počkat. Nesrazí S10 už takhle poměrně nízkou cenu S9+?
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 17. 2. 2019 23:58

S příchodem S10 jednak pujde S9+ s cenou níže a za druhé pravděpodobně opět bude akce typu cashback, takže se vyplatí počkat
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rumak 18. 2. 2019 00:16

O kolik by to podle Vás ještě mohlo klesnout? Momentálně je nejlevněji za 14 400 + si odečtu DPH. Ten cashback dělají max. jen u Samsungu nebo Alzy, ne?
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 2. 2019 00:28

Jestli myslíš 14400 v těch divných eshopech na Heurece, tak jsi na nejlepší cestě se nechat napálit
CZ distribuce S9+ ve známých obchodech začíná na 19tis.
akce cashback a snížení ceny může S9+ zlevnit pod těch 14tis.
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rumak 18. 2. 2019 02:30

Pokud má eshop 4500 kladných hodnocení, není pro mě divný. A jen tak btw, OnePlus2, kterej mám teď 4 rokem, jsem objednával přes Aliexpress přímo z Číny, jelikož tady se v tu dobu ani neprodával. Tak tolik jen k "divnejm" eshopům ;)
Pro mě je divnej člověk, kterej zaplatí Alze jejich cenu za cokoliv. :-))
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 2. 2019 03:11

Tak to by sis měl přečíst i ta negativní hodnocení, protože ty kladné si ti podvodníci píšou většinou sami ;-)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod romo.11 18. 2. 2019 09:12

To je na nahodu, z 99% sa ti mobil v zarucnej dobe nepokazi. Vtedy je uplne jedno, kde ho kupis.
romo.11
Junior

Odeslat příspěvekod dede 18. 2. 2019 16:25

Není riziko kupovat telefon na IČ? Přece jenom je to docela poruchový zařízení, když vidím, jak se točí u nás ve firmě a ročná záruka není žádná výhra.

-- 18. 2. 2019 16:27 --

rumak píše:Pokud má eshop 4500 kladných hodnocení, není pro mě divný. A jen tak btw, OnePlus2, kterej mám teď 4 rokem, jsem objednával přes Aliexpress přímo z Číny, jelikož tady se v tu dobu ani neprodával. Tak tolik jen k "divnejm" eshopům ;)
Pro mě je divnej člověk, kterej zaplatí Alze jejich cenu za cokoliv. :-))

A četl jsi ty recenze? Drtivá většina je o tom, že to "Bylo levný", "Bylo to levný a přišlo to rychle", "Bylo to levný a ještě jsem to nevyzkoušel"...
dede
Junior

Odeslat příspěvekod rumak 19. 2. 2019 00:22

Prosím? To je něco neobvyklého, dnes koupit tel. na IČO?? A v čem je to rizikové?

Další obchod s 8000 hodnoceními ho má za 14 500,- , stejně hodnocení má i obchod, který ho tam nabízí za 18 900,-, podle Vás se ten obsah hodnocení mezi těmito 2 obchody liší?
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2019 00:32

Proč myslíš, že ty šmejdské eshopy prodávají S9+ za tak nízkou cenu, když oficiální CZ distribuce je za těch 19tis.? Jsou snad charita? Problém je jinde a to ten, že netušíš, z jaké distribuce a v jakém stavu ti přijde telefon bez možnosti jakékoli komunikace a případné reklamace v těchto eshopech
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod dede 19. 2. 2019 06:02

rumak píše:Prosím? To je něco neobvyklého, dnes koupit tel. na IČO?? A v čem je to rizikové?

Další obchod s 8000 hodnoceními ho má za 14 500,- , stejně hodnocení má i obchod, který ho tam nabízí za 18 900,-, podle Vás se ten obsah hodnocení mezi těmito 2 obchody liší?

Aha, já myslel že jsi podnikatel a znáš legislativu. Tak už nic. :D
Evidentně to asi koupíš přes někoho.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod rumak 19. 2. 2019 23:08

Nick Cave píše:Proč myslíš, že ty šmejdské eshopy prodávají S9+ za tak nízkou cenu, když oficiální CZ distribuce je za těch 19tis.? Jsou snad charita? Problém je jinde a to ten, že netušíš, z jaké distribuce a v jakém stavu ti přijde telefon bez možnosti jakékoli komunikace a případné reklamace v těchto eshopech

Tebe platí Alza nebo Datart? Proč? Podle mě proto, že tyhle eshopy, nepotřebují takovou marži na produktu, jako třeba zmíněná Alza, která musí nacpat miliony do marketingu.

-- 19. 2. 2019 23:10 --

dede píše:
rumak píše:Prosím? To je něco neobvyklého, dnes koupit tel. na IČO?? A v čem je to rizikové?

Aha, já myslel že jsi podnikatel a znáš legislativu. Tak už nic. :D
Evidentně to asi koupíš přes někoho.

Jaký tak nic? Když už něco začneš, tak to vysvětli. Hrát si na chytrýho umí každej deb*l.. zvlášť za klávesnicí
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 2. 2019 23:29

Zbytečné sem cokoliv psát, pán je zřejmě znalec těchto šmejdských eshopu anebo dostal zaplaceno za to, že je bude obhajovat a tím vytvářet zdání jejich ,,důvěryhodnosti''
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod rumak 20. 2. 2019 11:49

Jojo ty blázne, 10 000,- za komentář mi dávaj, nebo ještě líp, já ty eshopy vlastnim :O.

Šmejd seš podle mě leda tak ty, hanit něco (co má tisíce kladnejch hodnocení - spokojenejch zákazníků), s čím nemáš žádnou zkušenost, to dokážou jen ubožáci na internetu.

Chtěl jsem se jen zeptat ohledně telefonu, ale kdybych tušil, že tu na mě vyskočej místní paranoidní blázni, tak bych radši nic nepsal. A pro tvůj klid, že tu propaguju nějaké eshopy, aniž bych jakýkoliv jmenol haha, tak tohle vlákno klidně smaž. Já budu jedině rád, že nebudu muset číst další tvoje bláboly.
rumak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 2. 2019 12:22

Přesně tak, není třeba hanit tyto eshopy, sám také nenakupuji u nějakých nenažranců Alza a další, přemrštěné maržisty.. Světe div se léta a nikdy žádná potíž. CZ distribuce vůbec nekupuji, více jak deset let. Nikdy nenastal problém s reklamací (pokud byla potřeba a přístroj se během záruky pokazil). Naopak, reklamace proběhla lépe, než u ofiko servisu/prodejců, na základě zkušeností/porovnání např. kolegů v práci.
Momentálně používám

Samsung Galaxy S9 Coral Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy S9 Midnight Black + Samsung Evo Plus 64GB + Spigen Thin Fit 360
Samsung Galaxy Note9 Ocean Blue + Samsung Evo Plus 128GB + Spigen Thin Fit 360
uiqjirka
Pokročilý

Další stránka