Novy tel 9-12tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod J4rr1N 12. 2. 2019 13:08

Ahoj.. rad bych si poridil novy telefon za 9-12 tis. Dopredu avizuju ze jsem fanouskem Samsung a Huawei. Takze se divam na Samsung S8 a od Huawei P20 a Huawei Nova 3. Od telefonu necekam moc a zaroven vsechno :D Rekl bych ze jsem prumerny uzivatel, hodne pracuju se sockama FB a Insta. Hry pokud hraju, tak vypocetne nenarocny. Rad bych slusnej fotak. Nabiti staci kdyz vydrzi jeden den narocnyho provozu. Velikost sem zvyklej na 5.2 a snesu v pohode i vetsi.. Spis se porad klonim k te P20ce, dle recenze "tady" na mobilmanii ten telefon ma vsechno. S8ka mi prijde "solidnejsi", ale preci jenom je to vybehovej model a ma mensi pamet. Takze moje otazka vlastne smeruje co byste doporucili a pripadne nejaky rozumny alternativy.. Hodne je tu sklonovany aji LG G7, ale jsou na nej dost rozporuplny nazory. Zaroven sem tady na foru cetl nazor, ze ted kupovat telefon je blbost, ze je lepsi pockat az se predstavi novy modely, ze to pak pujde vyrazne dolu ty ceny.. Diky :)
J4rr1N
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2019 13:15

Jsi fanouškem Huawei, a Honoru ne? 8-D
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod J4rr1N 12. 2. 2019 14:20

Ne.. :D
J4rr1N
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 12. 2. 2019 14:27

Vzhledem k tomu, ze je cas predstaveni novych modelu, je vybehova jak P20 tak G7 :D na S8 nevidim nic spatneho. Je velka sance ze se po predstaveni S10 dostane do rozpoctu i S9 a nebude o cem. Takze je IMHO blbost ted tlacit na stare modely. Max chvilku pockas a koupis levneji...krome G7 bych jeste zauvazoval nad V30. Co koupit je na tobe.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2019 14:35

J4rr1N píše:Ne.. :D

ale vždyť značku Honor vlastní Huawei, a navíc bývají prakticky stejně vybavené modely Honor o dost levnější než Huaweje
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tech123 12. 2. 2019 17:10

Řeším teď podobné telefony, nakonec zjistíš že S8 je nejlepší, obzvlášť když chceš věcí jako jack sd karty, ip68...,G7super spadla cena, ale ten foťák prostě není nic extra, Nova3 bez stabilizace. U S8 mě fakt štve jen ten displey, náchylný a rozbití a drahý na výměnu. Jedině nějaký pořádný pouzdro.
Tech123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 12. 2. 2019 19:14

LG G7 jasná volba za ty prachy, případně V30.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 12. 2. 2019 19:27

LG V30 nyní bez konkurence za tu cenu 8.5K!
panrt
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 2. 2019 19:39

Kde je LG V30 za 8,5tis.? Já jej vidím na Alze za 9k
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Tech123 13. 2. 2019 01:19

Hoši, fakt bych vám chtěl dát zapravdu, ale ty foťáky u LG fakt nestojí za nic, řeší se to i na zahraničních forech, mají totiž moc malé pixely na chipu. Jinak jsou ty mobily super, tojo.
Tech123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kultus 13. 2. 2019 07:36

Tak pixely maji napr oproti samsungu polovicni to je pravda, ale ze by to tak zavazilo i za slunecneho dne? Svadim to na Lg postproces, proste to neumi, kdyz jsem videl tu olejomalbu u G7 chtelo se mi blejt. Jak z levneho kompaktu za 2K, podobne hnusy produkuje i sony ve svych kompaktech. Pritom fotky z V30 vypadali o chup lepe (stejna scena ve stejny cas). Velka vyhoda Lg je sirokouhla kamerka, kterou se daji zachytit veci co se neudelaji ani pri skladani do panoramy, tento skoro monopol jim ale brzo skonci. Samsung bude mi letos jak sirokac tak telefoto a pokud se Lg neda dokupy budou prodeje tento rok opet trpet.
kultus
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 13. 2. 2019 19:07

S8 neni spatny , jen ta baterie je slaba , amoled se vypaluje jak na bezicim pase. Ktomu podpora jiz nebude.
G7? No ja nevim , IPS , baterie slaba , je to LG.
No nova 3 neni spatna , vydrz baterie suprova , fotky ve spatnych podminkach nic moc.
P20 pro? Po FW B128 fotky hruza , uvidime kdy to daji do kupy.

Vyjde S10 , P30. Ceny techto mobilu pujdou extremne dolu. Pokud chces dobry mobil za par kacek a neresis podporu , tak mate 10 pro X S8.
hurec
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 13. 2. 2019 19:16

Boha to jsou kecy, prý IPS ... nejlepší display na trhu a prý IPS ... :) baterie ok, vydrží normálně a právěže je to LG, máš tunu věcí za poloviční cenu oproti konkurenci a někteří nemají ani to.. špičkové tělo vč. IP68, 810g atd, úžasný display s top svítivostí na slunci, špičkový zvuk, špičkový zvukový výstup atd... kde jinde to najdeš za ty peníze, na to se ani šunťácká čína nechytá.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 13. 2. 2019 20:38

Zapomnels na prakticky nulovou podporu, tragickou kvalitu atd. Aneb nejsem tak bohaty, abych si mohl dovolit kupovat lacine sunty od LG.
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 13. 2. 2019 20:44

Tady ten trol ... :D
planetoid_LV426
Junior

Další stránka