Výběr telefonu z nabídky Vodafone

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod PanChudý 23. 1. 2019 00:29

Dobrý den,

otec má možnost na výběr ''dotovaného'' smartphonu z nabídky Vodafone. Asi nejdůležitější preference jsou větší kvalitní displej a dobrý foťák. Aplikace běžný FB, Whatsapp, Viber, Navigace.. žádné hry.

Za 1 000 Kč:
Xiaomi Mi 8 Lite
Huawei P20 Lite
Samsung Galaxy A7
HuaweiNova 3i
Samsung Galaxy A6 Plus
Nokia 7.1

Za 3 000Kč:
Huawei Nova 3
Samsung Galaxy A8

Nemám bohužel zkušenost s touto střední třídou, jelikož já sám jsem vždy vlastnil řady Galaxy S a proto mi příjde dobrá možnost Galaxy A7, velký displej (amoled?), dobrý foťák snad. Nevím zda-li stojí si připlatit za Novu 3 nebo A8, o který jsem zde na foru četl, že má výrobní vadu fotoaparátu. Děkuji za každé rady
Fermi paradox
PanChudý
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 1. 2019 05:17

Huawei Nova 3 jasná volba, kvalitní fotoaparát, velká baterka, velký LCD displej, kterému nehrozí vypálení při navigaci, tak jako se to stává u Amoledu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 23. 1. 2019 07:58

Samsung A8 nema výrobní vadu foťáku :-) Foti naopak dobre, tady na foru se vyskytl jeden pripad, jinak bych ji urcite doporucil. Ohledne vypalování amoled, je to pravda, že to muze hrozit, ale normálně se to reklamuje, kdyt se to stane. At si to jde do prodejny osahat, to bude nejlepší :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lubicek 23. 1. 2019 08:42

Ano, zde na fóru je možná jeden případ,ale na ostatních fórech (SA,XDA atd..) jich jsou desítky.

O víkendu jsem kupoval do rodiny v P20 Lite a musím říct že za ty peníze super a hlavně jsem nečekal takovou slušnou kvalitu fotografií.
Lubicek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PanChudý 23. 1. 2019 18:27

Nakonec jsem všechny telefony v elektru vyzkoušel. A8 měla menší displej. Ano, A7 nemá tak skvělý foťák, ale kvalita a velikost displeje vyhrála. Pro mě displej u Huawei bylo opravdu zklamání. Velký, design skvělý, ale pozorovací úhly a barvy oproti A7 o pár tříd níže...

Nikdy jsem se nesetkal s vypálením u amoledu, a to jsem jich měl spoustu i z druhý ruky...
Fermi paradox
PanChudý
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dumardus 28. 1. 2019 20:17

Taky řeším stejnou otázku jako tvůj otec. Co nakonec vyhrálo ta A7?
dumardus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků