S9+ vs P20 Pro vs Sony XZ3, do 15K

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Vajbi 20. 1. 2019 12:08

Chlapi zdravím,
mám v plánu přelom února/března kupovat nový mobil. Cena cca 15 000, klidně EU distribuce.
Do čeho by jste šli vy? Já mám favorita S9+ vs P20 Pro vs Sony xz3.
Byl bych vám vděčný za každý názor popř. i jiný telefon.
Vajbi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod CosiOdvedle 20. 1. 2019 12:25

Počkal bych minimálně na ten březen až se začnou prodávat novinky z MWC (S10 atd...), ceny těchto co píšeš by se měly hnout směrem dolů.
Mezitím si tyto telefony osahej u někoho známého nebo aspon v prodejně.
Já jsem pro S9 kvůli příjemnějším oblým tvarům v kapse, bezdrátovému nabíjení, DEX, a jinému podání fotek než P20 Pro - nepíšu lepšímu nebo horšímu, ale té P20 Pro prostě nevěřím.
CosiOdvedle
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 20. 1. 2019 14:36

:roll: To se tady bude resit porad, kolenovrtu je mraky a porad, kdy bude sleva a mam do toho jit, nejit..
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 1. 2019 14:56

Nějak jsi mám zapomněl sdělit, co od smartphonu očekáváš, jaké máš požadavky
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod h.rudka1 20. 1. 2019 15:54

Mám P20 Pro a naprostá spokojenost, fotí skvěle... Výdrž baterie 2 dny a to nekecám.. Kupoval jsem jej loňské zářía jsem nadšený
h.rudka1
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 20. 1. 2019 15:55

Pokud mezi tve priority patri:
- perfektni optimalizace systemu
- skvela podpora vyrobce v podobe pravidelnych updatu
- spickova kvalita videa
- nadprumerna vydrz na baterii

je z techto 3 jednoznacnym favoritem Xperia XZ3.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 20. 1. 2019 21:33

Je to na tobe , vsechny mobily ve vyberu jsou dobre.
Jinak ted je velka sleva jak na S9+ tak i na P20 pro.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod rajs 20. 1. 2019 22:25

Xperia XZ3 no až taková pecka to není foto průměrné,čtečka na debilním místě,malá pamět za ten peníz,nezajímavá,já být tebou počkal bych až klesnou ceny a novinky se uvedou na trh.
rajs
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 1. 2019 00:09

vzal bych Huawei P20 Pro
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Chtorrmd 21. 1. 2019 07:32

Hele pro 20 mam a tu nekupuj takovej docela podvod z tim DX. Krajinky a nocni foto dobry ale musis mit fw 128 nebo nizsi. Makro neumi vubec total bez detailu to v10 od LG byla na mile v predu pred 3 rokama, pohyb neumi taky vetsina mazla. 960fps je jen marketing pac je to hnus nepouzitelnej. A klasivky video umej lip uz fotaky pred 3 lety. Ja naletel na reklamni bublinu. Jinak 3x zoom je peknej kdyz je svetlo ale nejde zapnout na stalo automatika ti casto prepne bez upozorneni jen na digi zoom a to je hnus. Takze asi tak ja byvh do nej uz nesel. Cuus Zdenek
Chtorrmd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 21. 1. 2019 08:24

Tazatel nikde nezmiňuje požadavek na kvalitu fotoaparátu..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 21. 1. 2019 18:48

Na makro si inteligent koupi fotak a na to optiku.
960fps? To je tak na to , ze to ukazes u piva a jedem dal.
Jinak na b128 ma jedny z nejlepsich fotek. Porovnaval jsem s S9+ a P20 pro vyhral.
Porad je to jen mobil , nake makra a dalsi blbosti si staci koupit dobre zrcadlo.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kultus 10. 2. 2019 00:43

Ty inteligente, taky zalezi o jakem makru je rec. Pro nekoho je to treba jen foceni detajlu u malych predmetu. Nemusi to byt zrovna mravenecci, pozadavky makra 1:1 a vic apod. Proste jsou mobily co se s tim poperou lip a neni treba zarizeni navic. A zrcadlovku? Prosim te...vlastni mobil jsem zacal pouzivat i v praci pri revizich zarizeni, protoze mne otravuje nosit sebou i ten maly kompakt. Svym telefonem fotim porad tak ho umim i lepe ovladat v narocnejsich podminkach a vim co od nej cekat. Navic i ten S7e foti lip nez levny kompakt a s nejakou zrcadlovkou bych te chtel videt v takovych podminkach.

Chtorrmd: to mne zajima od kolika cm umi P20 Pro zaostrit, je to pak pri makru opravdu takovy pruser? Neni lepsi fotit makro tele? Muzes byt dal a mas prijemnejsi uhel zaberu pro makro a detail...
kultus
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků