Kde koupit větší množství telefonů za lepší cenu?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 18. 1. 2019 22:34

Zdravím,
potřebuji cca pár desítek telefonů pro firemní účely, nevíte na koho se obrátit? Nechci kupovat 30-50 tel. na Alze za plnou cenu. Rád bych dostal při takovém množství nějakou slevu. Předem díky.
anonymni

Odeslat příspěvekod copper 18. 1. 2019 22:56

~ Carpe diem ~
copper
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2019 15:55

"Nechci kupovat 30-50 tel. na Alze" :D :D :D Chápu, že mě odkazujete na individuální poptávku, kde by mi nějaké to % dolů asi daly, ale pořád budu na cenách jako u méně známých obchodů za normální cenu, ne-li hůř..
anonymni

Odeslat příspěvekod melipa 19. 1. 2019 16:48

Pokud to nakupuješ na firmu, bavíme se o ceně bez DPH a ještě o slevě extra, ne? Btw.: Nekoupil bych osobně 50 stejných telefonů v jedné várce, protože to bude dost možná stejná série výroby a může mít stejné problémy / odejít ve stejnou dobu do věčných lovišť. Takže bych kombinoval různé značky, nebo různé typy v rámci jedné značky :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 1. 2019 18:13

Jakožto firemní zákazník se obrať na některého z velkoobchodních distributorů. Záleží jakou značku chceš kupovat.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 19. 1. 2019 18:33

Můj taťka měl známého a on kupoval asi 500 telefonů nějaký sh*t nokie.. A řikal mi to kde je kupoval ale za boha si nemůžu vzpomenout kde... :/
Tak až si vzpomenu (možná) tak napíšu :D
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 19. 1. 2019 19:15

Obecně jsou ale u MT minimální marže u prodejců, takže to stejně člověka moc nevytrhne, hádám ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 1. 2019 23:31

zumzumzum píše:Můj taťka měl známého a on kupoval asi 500 telefonů nějaký sh*t nokie.. A řikal mi to kde je kupoval ale za boha si nemůžu vzpomenout kde... :/
Tak až si vzpomenu (možná) tak napíšu :D


Přesně něco takového shání, dokonce teď nejvíce uvažuji i o Nokii, kterou sem někdo v diskuzi navrhl. Pokud by se šlo s cenou dostat ještě níže než ji mají na Alze apod., bylo by to skvělé. Ono to při tom množství potom dělá velké částky. Kdyby se Vám podařilo si vzpomenou, byl bych Vám moc vděčný.
anonymni


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků