Mobil 5-5,2" ,dobrý fotoaparát,cena 7-8 tis

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod pucmeloudek 10. 1. 2019 11:27

nepovedlo se mi to flashnout, z ovladačů přiložených ve flashtool jsem si nevybral a do další metody "oprava telefonu" se mi nechtělo (záloha místo zálohování padala), ale hned dneska přišel update i na muj. To je ale náhoda, po tolika měsících marnýho čekání se skoro rozhoupat k radikálnímu řešení a přitom stačilo počkat jeden jedinej den navíc...
pucmeloudek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karsat 21. 1. 2019 07:28

na alze za chvili zacina akce na mi8 lite, za 5700 s dph
mam moznost sehnat mirne jety mi max 2s za 6 tis.
Je mi jedno zda bude mit telefon 4 nebo 6 GB ram,
priorita je kvalitni fotak, nejlepe se stabilizaci.
Co by ste vzali ?
..
karsat
Junior

Odeslat příspěvekod karsat 23. 1. 2019 19:30

toš kluci pomozte :-)
dejte rozřešení
na alze akce nebude furt na mi8 lite
nebo je lepší telefon kolem 6 tis s co nej fotakem ?
..
karsat
Junior

Odeslat příspěvekod uiqjirka 23. 1. 2019 22:34

V teto cenove kategorii na dobry fotak zapomen...
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 24. 1. 2019 09:14

Co ma kdo za tebe rozhodovat? Rozhodnout se musis ty sam. Tenhle trend naproste neschopnosti delat rozhodnuti a prijmout za ne odpovednost je desivy. Lidstvo hloupne.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod karsat 28. 1. 2019 11:00

Katikakus

Pokud ti přijde má otazka hloupa proc na ni odpovidas, to vypovidá o tve hlouposti.
Ja jen potřeboval aby mi zkusenejsi poradili ktery z nich ma lepsi fotak,
ne tady cist tvuj OT prispevek, ktery má z tve strany zcela nolovou vypovidajici hodnotu.
..
karsat
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 28. 1. 2019 13:00

ten Xiaomi Mi Mix 2S bude rozhodně fotit lépe než Mi 8 Lite, jestli máš možnost ho mít za 6tis. tak neváhej, lepší fotoaparát za tu cenu nenajdeš
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rejca 28. 1. 2019 13:07

Řešil jsem něco podobného z kraje roku, limit byl stejný. Používal jsem android od začátku HTC Desire. Nicméně při stále narůstajících pádlech jsem řekl dost a pořídil (než se doprodá) poslední telefon, který se dá v pohodě ovládat.

Iphone SE. Přešel jsem z Nokie 5 - rychlost a plynulost se nedá vůbec srovnávat. Jako z trabantu do F1...

A již jsem zapomněl jak jsou 4" na displeji super a jaké je to fajn, že člověk může telefon nosit kdekoliv a držet jednou rukou.

Jenže i to je poslední svého druhu. Dřív byl malý telefon vrchol luxusu, dneska jsou už jen plácačky. Ještě bych akceptoval něco velikosti Samsungu A3 2017, jenže to už taky není. Tak leda snad příště Iphone 8 či Apple udělá nějaký nový SE...

Tchán má 6" telefon a ten můj kolibřík je vedle něho jako z jiného světa. A ergonomie? Výborná. On to chudák musí používat i venku jako tablet. Nedávno se všichni smáli Korejkám vyžadující Note 3 a dneska mají ještě větší plácačky všichni...
rejca
Junior

Odeslat příspěvekod BuldokCZ 28. 1. 2019 14:03

Doporučuji pořádně pročíst
https://mobilenet.cz/clanky/recenze-xiaomi-mi-mix-2s-venujte-mu-pozornost-35224
BuldokCZ
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Katikakus 28. 1. 2019 14:50

karsat píše:Katikakus

Pokud ti přijde má otazka hloupa proc na ni odpovidas, to vypovidá o tve hlouposti.
Ja jen potřeboval aby mi zkusenejsi poradili ktery z nich ma lepsi fotak,
ne tady cist tvuj OT prispevek, ktery má z tve strany zcela nolovou vypovidajici hodnotu.



Koukám, že jsem se trefil. Díky za potvrzení. S logikou a kauzalitou zjevně také nejsi kamarád.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků