USB jednotka

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Jozo2 4. 1. 2019 20:30

Chalani chcel by som poprosiť o radu ,
Vlastním telefón Huawei P8 Lite číslo modelu ALE-L21,
Tento telefón umožňuje pripojenie s Počítačom cez USB kábel tri možnosti,
(Fotografie),(Súbory),(USBjed,) Chcel by som kúpiť novy telefón ale neviem sa dopátrať
ktorý telefón by mal tu možnosť pripojenia s PC a aby mal možnosť pripojenia (USB jed)
Do android 4 to mal každý telefón a volalo sa to (USB-uložisko) .
Volal som aj do HUAWEI ale ta pani povedala že také sa už nevyrábajú P8 Lite bol posledný model. V predajniach mi tiež nevedeli poradiť a tak som sa obrátil na vás.
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod maciakba 5. 1. 2019 13:57

kazdy android pripojis normalne s PC ako USB ulozisko....
maciakba
Junior

Odeslat příspěvekod peno11 5. 1. 2019 15:07

Jo? Tak mi řekněte kde se to nastavuje třeba na mojí Xperia XA2? Já jsem na to nepřišel. Možnosti připojení Androidích mobilů s počítačem jsou dnes omezené jen na MTP, což je šílenost. Je to pomalé a navíc to Microsoft ve Windows 10 tak osekal, že to nelze použít pro kopírování a přesun souborů v rámci telefonu. Jen mezi telefonem a počítačem. Je to prostě šílenost a kdyby existoval mobil, co podporuje plnohodnotné USB úložiště, jdu do něj. Bohužel ta paní z Huawei měla nejspíš pravdu, takový mobil se už dnes nedělá.
peno11
Junior

Odeslat příspěvekod Jozo2 6. 1. 2019 18:59

Na tom mojom telefone Huawei P8 mi dá tuto ponukuObrázekObrázek

keď potvrdím USB jed. tak som priamo na sd karte .Je to fakt všetko veľmi rýchle a da sa editovať aj v exceli čo iné možnosti nedovoľuju. Jedna spoločnosť mi nukala paušal na telefon a tak mu hovorím že vezmem paušal aj s telfonom ale musí mať funkciu /USB-jednotka/. Za par dni sa mi ozval a hovory ze si nieje isty ale že Xiaomi Mi 8 Lite 64 Gb by to asi mohol mať ale nebol si isty lebo ich nemali.A tak sa chcem spýtať ak kdosi z vás ma Xiaomi Mi 8 Lite 64 Gb či by neskusil pripojiť s PC či tam je tato možnosť. Zatiaľ ďakujem.
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 1. 2019 21:04

divný ne? Nokia 7 plus funguje normálně. tak jak nedělá.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozo2 6. 1. 2019 21:15

To mám chápať že Nokia 7 plus ma tu možnosť .
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 1. 2019 21:21

ano. poprvé vybereš možnost USB a pak ti to skáče na výběr interni/karta.
Ps : s XP to ale nekamarádí ;-)
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozo2 6. 1. 2019 21:36

freddy158158 Prosim ťa skus keď si v PC na interni/karta skus v excelovom subore napisať hoco čo či ti to umožní aj uložiť . Ľebo niektore možnosti dávaju excelovsky subor len ne čítanie.
Keď nečo v exceli prepíšeš tak ti dá hlášku že //subor je len na čítanie //a nedá ti možnoť uloženia.Ja v tej USB -jednotke možem aj edytovať excel čo dosť potrebujem.
Ďakujem vopred.
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 6. 1. 2019 22:29

pracovat s ním jde ale upravu je potreba uložit v PC a pak kopirovat do telefonu/karty.
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozo2 6. 1. 2019 22:49

freddy158158 - Ďííííík za ochotu som ti vďačný ale to znamená že Nokia 7 nepracuje ako USB-uložisko.USB-uložisko alebo USB-jednotka pracuje tak rychlo ako keby si mal subory priamo na disku a neobmedzuje ťa v ničom. Je to niečo super a preto nechcem o to prísť ale potrebujem už novy mobil .
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jozo2 7. 1. 2019 18:04

Chalani je to možne že by neexistoval mobil s možnosťou pripojenia USB jednotka?????
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Paja-indian 7. 1. 2019 18:24

Ano. Je to možné.
Paja-indian
Junior

Odeslat příspěvekod Jozo2 7. 1. 2019 18:42

Do androidu 4 to bola bežná funkcia.Nechápem čo sa stalo že taku surer funkciu odstranil android.
Jozo2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod freddy158158 7. 1. 2019 18:59

do verze 9 taky bylo normální nahrávání hovoru. Švindlijí a zjednodušují kde se dá :-\
freddy158158
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jozo2 9. 1. 2019 07:29

Vedel by niekto poradiť kde by sa dalo ešte spínať respektíve kto by vedel poradiť v tejto veci USB jednotka , Vopred ďíííííík,
Jozo2
Kolemjdoucí

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků