Smartfon do 6000 Kč DualSim + SD karta

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2019 11:42

Jenže v zadání je také ,,dlouhá výdrž baterie'' což zdaleka ne všechny telefony splňují
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod melipa 2. 1. 2019 12:03

Jasně, třeba A6+ zvládne bez problémů dva dny fungování a když člověk využije možnosti amoled + tmavý režim, telefon zvládne i víc ;-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 1. 2019 14:06

Vyhlížej A8 Duos, jednou se pod 6k s nějakým cashbackem dostane. To je aspoň pořádný dospělý, relativně kompaktní, odolný telefon, který má dokonce i USB-C a překvapivě slušnou výdrž
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 2. 1. 2019 14:33

To dříve pujde s cenou pod 6tis. Honor 8X než ten Samsung :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod metyn 2. 1. 2019 15:46

standavfr píše:Chceš tvrdit,že telefon s čistým androidem vydrží míň než s přeplácaným MIUI a menší baterkou?To asi ne.Ten Zenfone dělají ve verzi 128 gb a nemusí řešit kartu,na maxshopu za 6000.Proč budu kupovat horší a skoro stejně drahou věc?Jestli má rozpočet 6000 tak mu doporučím to nejlepší za 6000,pro koupi redmi 6 nevidím sebemenší důvod.

tak dobře , ať je po tvém.... ačkoli alespoň 1 důvod, a to pádný, tu je a to rozměry, mrkni jak je xiaomi kompaktní oproti zenu, takže pokud nechce nic jiného z výkonu atd tak jako xiaomi není vůbec špatná altrnativa, Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 2. 1. 2019 16:01

Požadavek na rozměry v zadání nevidím.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod metyn 2. 1. 2019 17:17

od standavfr 2. 1. 2019 08:23:".....pro koupi redmi 6 nevidím sebemenší důvod." , reagoval jsem ne na tazatele nýbrž na tvoji tezi že....., Meta
metyn
Junior

Odeslat příspěvekod Moopp 3. 1. 2019 13:07

Líbí se mě Asus Zenfone Max Pro M1, akorát mám obavy že je to už moc veliké pádlo, že jse s mobilem bude špatně manipulovat.

Kamarád co prodává elektroniku, tak mě doporučil Galaxy J5 2017 (J530F), co říkáte na tento mobil?
Moopp
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 3. 1. 2019 13:56

Že to není kamarád a nebo si mu něco proved. Ten telefon je šrot.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 3. 1. 2019 15:45

J5 17 je za zenitem, vyberej nejakej samsung j6, a6, a6+apod.
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 3. 1. 2019 16:37

Vem ten Asus Max M1, na větší velikost displeje si rychle zvykneš a vzhledem k tomu, že smartphone má poměr stran 18:9 je přibližně velký jako 5,5p s klasickým poměrem stran - porovnej rozměry telefonu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moopp 4. 1. 2019 13:24

Určitě vezmu Asus Max M1.

Prosím ještě o doporučení jaké ochranné sklo na displej a pouzdro na mobil Asus Max M1.

Děkuji Moopp
Moopp
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 13:36

Pouzdra třeba tady
https://www.mpouzdra.cz/kryty-pouzdra-a ... -pro-m1/2/

já mám na Motorole tohle a jsem s ním maximálně spokojen
https://www.mpouzdra.cz/kick-hybridni-o ... cerny.html
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Moopp 4. 1. 2019 13:59

Prosimte a ochranné sklo není potřeba?
Moopp
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 4. 1. 2019 14:20

Já nemám sklo ani fólii na Motorole, je tam GorillaGlass 3 a za celou dobu jeden drobný škrábanec viditelný pod světlem a to displej absolutně nijak nešetřím, někde jsem čet, že trojka je proti škrábancům nejodolnější, ostatní už tolik ne

-- 4. 1. 2019 14:46 --

Asus Zenfone Max Pro M1 nemá Gorillu, typ skla se mi nepodařilo dohledat, ale určitě to bude Dragontrail od ASAHI
Tady je YT test odolnosti
https://m.youtube.com/watch?v=igkdPI0TM1Y
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků