&id_file=750289093" alt="Z přebytečných dílů vzniká nový telefon. Základní deska pochází z LG Wing, QWERTY zase od BlackBerry" style="border: 0px solid black; margin: 3px;max-width:160px">
Z přebytečných dílů vzniká nový telefon. Základní deska pochází z LG Wing, QWERTY zase od BlackBerry', 'reklama19_webu_cz2' => '
Jak dobře vybrat router. Bez Wi-Fi 7 se zatím obejdete, ale pro rodinný dům zvažte mesh
Jak dobře vybrat router. Bez Wi-Fi 7 se zatím obejdete, ale pro rodinný dům zvažte mesh
Nad Evropu se v zimním období stále častěji dostávají oblaka prachu ze saharské pouště
Nad Evropu se v zimním období stále častěji dostávají oblaka prachu ze saharské pouště
Mise lunárního landeru Oddyseus definitivně skončila. Spojení se nepodařilo obnovit
Mise lunárního landeru Oddyseus definitivně skončila. Spojení se nepodařilo obnovit
NASA možná bude muset vypnout Chandra X-ray Observatory. Nemá dost peněz na její provoz
NASA možná bude muset vypnout Chandra X-ray Observatory. Nemá dost peněz na její provoz
Aktualizace Windows 10 přináší widgety na zamykací obrazovce a Windows Spotlight na ploše
Aktualizace Windows 10 přináší widgety na zamykací obrazovce a Windows Spotlight na ploše
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743151804, 'reklama19_webu_cz8' => 1711619406, 'reklama19_webu_cz5' => 1711619462, 'reklama19_webu_cz4' => 1711619455, 'reklama19_webu_cz7' => 1711619426, 'reklama19_webu_cz10' => 1711619478, 'reklama19_webu_cz3' => 1711619447, 'reklama19_webu_cz2' => 1711619478, ) ?> Telefon pro přítelkyni okolo 4500 - MobilMania.cz

Telefon pro přítelkyni okolo 4500

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Tom1122 16. 12. 2018 09:14

Tom1122 píše:
metyn píše:jako motorola může být dobrý mobil ale pro mě dizajn naprostá katastrofa, zase je to subjektivní záležitost, někomu může vyhovovat i po stránce dizajnu, Meta


Tak zrovna X4 je i podle recenzí krásný telefon.Sice nepraktické skleněné záda,ale pěkný (neohmataný) je.Modrá verze nebo stříbrná se asi ženám asi bude líbit.


Tak OK.Pokud se někomu vzhled Motorol nelíbí tak v pohodě.
Ale v tom případě Xindl(tedy pardon Xiaomi :) je nudná čínská placka s předplacenkou do servisu..
Tak to bych volil raději levné LG nebo Samsung.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 16. 12. 2018 09:20

závadu může kterýkoliv model u každé značky, takže vůbec nelze tvrdit, že např. Xiaomi je poruchovější než LG nebo Samsung
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 16. 12. 2018 10:55

No věř nebo ne,ale Xiaomi je ...
Ještě nedávno jsem měl přístup k jednomu velkému prodejci a servisu telefonů a řekněme to takto.Xiaomi zrovna kvalitou nevynikalo :)
Poměr cena výkon velmi dobrý,ale to je tak vše.

Osobně jsem docela napnutý jak budou vypadat nové Motoroly 2019.Pokud nastoupí cesta Moto One,tedy zcela fádní placka tak pro značku to bude problém.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod Alex75 16. 12. 2018 11:52

Asus max pro M1 velmi doporučuji. Za necelých 5000Kč telefon s IPS, 4GB Ram, 64 GB Rom, 2 sim a navíc micro SD,velmi slušné rozlišení displeje, výborným repro, prakticky čistý Android, 5000mAh baterie (v pohodě 3 dny). Sám jsem na něj přešel po zkušenosti co jsem jej pořídil otci. A to jsem byl předtím na Samsungu S9. Jediná nevýhoda, co pozoruji, je slabší foto (hlavně za šera), ale na to mám foťák a pak že při spojení hovoru zavibruje, co se nedá vypnout. Jinak opravdu už měsíc šlape úžasně.
Od Dancall 2411 po Note 9
Alex75
Junior

Odeslat příspěvekod Searss 16. 12. 2018 13:01

Tom1122 píše:No věř nebo ne,ale Xiaomi je ...
Ještě nedávno jsem měl přístup k jednomu velkému prodejci a servisu telefonů a řekněme to takto.Xiaomi zrovna kvalitou nevynikalo :)
Poměr cena výkon velmi dobrý,ale to je tak vše.

Osobně jsem docela napnutý jak budou vypadat nové Motoroly 2019.Pokud nastoupí cesta Moto One,tedy zcela fádní placka tak pro značku to bude problém.


Vidíš, a já zrovna u jednoho velkýho prodejce dělám jako reklamační technik a Xiaomi patří mezi nejmíň reklamovaný. Co se týče těch nejporuchovějších, tam vede jednoznačně Lenovo. Třeba P70, to jsme tam přehrabovali vidlema :D
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod Tom1122 16. 12. 2018 14:25

Na pohádky jsem trochu sarý.:)
Ne nadarmo mnoho servisáků říká Xiaomi levný Xindl.Jenže bohužel pro Xiaomi i jiné značky mají dobrý poměr cena/výkon...Zrovna i ten Asus.A to není čínská kopírka.
Nemluvě o zvěrstvu které cpe Xiaomi do většiny svých telefonů a říká tomu nástavba.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 12. 2018 18:54

:oboze co mokrý hadr na hlavu?

Xiaomi i po 2 letech je schopno nějakým způsobem fungovat s updaty apod, nemluvě o dalších modelech. Asus končí po půl roce a kup si nový. Někdo psal o Motorole i za mne šílený design, pokud se někomu líbí, proč ne. Xiaomi bych vyčetl fotky, na druhou stranu co chtít za cca 5k,
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tom1122 16. 12. 2018 19:24

Tak já naštěstí hadr na hlavu nepotřebuji,už jenom proto že se nemusím trápit s čínským šrotem Xiaomi.
Chápu že pro někoho je tato značka modla...Z nějakého důvodu.Ale jediné plus je komunita která opravuje ten šílený bastl který Xiaomi vydává za nástavbu.
A co se týče aktualizací.Tak zrovna služební X4 dostala Pie Android a to je telefon na trhu skoro 1,5 roku.A nepochybuji že díky XDA bude i 10.x
Osobní Motorola X2 má díky XDA 8.1 a záplaty z listopadu.Takže asi tak :)
Jinak porovnávat Asus a Xiaomi.To snad ne....Chudák Asus to dopad porovnávat ho s čínským šrotem.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod polda 16. 12. 2018 19:55

Víš kam jdi?...... A už se nevracej :D

Hlody jaký tu dlouho nebyly! Nástavbo
polda
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Doorn 16. 12. 2018 20:29

Těma kecama o Xindlu jsi mě akorát tak ******l, že jsem hned běžel pro Xiaomi A2 4/64.

Měl jsem Xiaomi Mi2S a byl to asi nejlepší telefon, co jsem měl. A můžeš být v klidu u A2 je čistý android, žádná nádstavba.

Co se týká mě, já zase nesnáším Lenovo. Neskutečné poruchové šmejdy, neznám nikoho, kdo by byl spokojený. Nejvíc mě dostali dva, tři roky zpátky. Měli model, který byl tak poruchový, že ho začaly stahovat z prodeje. No a když byl rozhovor s ředitelen Lenovo české pobočky pro mobilní divizi, tak řekl, že ten telefon se tak dobře prodává, že už je skoro vyprodaný. :D

A pokud se nepletu, tak Motorola patří Lenovu. A to jsou jen osobni antipatie. Když si k tomu připočtu, že kupuju telefon pro přítelkyni a ne nějakého mladého geeka. Potřebuje nový, pěkný telefon s aktualizacemi. Ne dva roky staré modely. Takže sorry jako, ale narážky na xindl od Motorola fan boye mě moc nepřesvědčily.

Alex75 píše:Asus max pro M1 velmi doporučuji. Za necelých 5000Kč telefon s IPS, 4GB Ram, 64 GB Rom, 2 sim a navíc micro SD,velmi slušné rozlišení displeje, výborným repro, prakticky čistý Android, 5000mAh baterie (v pohodě 3 dny). Sám jsem na něj přešel po zkušenosti co jsem jej pořídil otci. A to jsem byl předtím na Samsungu S9. Jediná nevýhoda, co pozoruji, je slabší foto (hlavně za šera), ale na to mám foťák a pak že při spojení hovoru zavibruje, co se nedá vypnout. Jinak opravdu už měsíc šlape úžasně.


Ten Asus bych bral pro sebe, kdybych si kupoval levný telefon. Ale přítelkyně baterku nějak extra nepotřebuje, reprák taky ne. Potřebuje spíš foťák a aspoň trošku vzhled a v tom je Xiaomi lepší.
Doorn
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod strny88 16. 12. 2018 21:05

Jednoznačně moto X4,
sám ho mám. konstrukce perfektní,
displej vydařený,
fotoaparád velice obstojný, + širokoúhlý.
velice kvalitní selfie kamera s bleskem.

Návykové Moto funkce.
Siemens M50, CX65, Nokia 3510i, Samsung E720, Motorola E398, L7, Razr V3, Rizr Z3, Sagem MY Z-55, LG Shine, Nokia N82, Sony Ericsson w810i, Motorola Ming, Samsung Galaxy Spica, Motorola DEFY, ATRIX, X, X+1, X Style, X4, Z3 PLAY, LG G8s, Google Pixel5
strny88
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stm01 17. 12. 2018 12:16

Tom1122
Co bych ti na to řekl?
Nic!
Asi tak.
Nesmíte tyhle ultraodpůrce či podporovatele různých značek brát vážně. On by nám to psycholog vysvětlil odborně, my si holt o tom selským rozumem myslíme své. ;-)
Mám rád Xiaomi a rád ho doporučuju, ale nemám problém i s LG či jinými značkami. Měl jsem LG Flex či LG G4. Budu se opakovat, koupit Xiaomi se nemusíš bát. Máme/měli jsme doma 6 kusů Xiaomi. Pět z nich kupované v Číně. Ani jeden nepotřeboval servis. Dva roky tu značku doporučuju známým podle cena/užitná hodnota. Sedm lidí si pořídilo Xiaomi a ani jeden nepotřeboval servis. Takže si myslím, že poruchovost bude stejná jako u jiných značek. Ať koupíš co koupíš tak ať to šlape. :-) ;-)
iPhone 11 128GB

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků