Tablet LTE do 6000Kč

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod bosakov 9. 12. 2018 14:41

Dobrý den,
Vybírám tablet do 6000Kč.
Měl by sloužit na internet, hudbu a filmy.
Co jsem tak koukal tam mi oku lahodí Lenovo Yoga 3 nebo Huawei Mediapad T5.
U toho lenova je fantastická výdrž na baterii měl jsem na win.
U toho druhého nevím.
Jsou mezi nimi rozdíly co se parametrů týče v procesorech nebo displayich proto se nemohu rozhodnout.
Poradíte? Uvítám i za jiný tip předem děkuji. Tablet je určen pro starší osobu.
Díky moc
bosakov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Tom1122 9. 12. 2018 15:52

Osobní zkušenost s Huawei T5.
+ Full HD Display ale nemá automatickou regulaci jasu.
- Lesklý
-Pod 20 % jasu má PWM,tedy bliká.
-Malý maximální jas.
+ Slušný výkon chipsetu
Uložistě 16GB,v reálu necelých 6GB,2GB RAM nemusí stačit někomu kdo hraje hry.Já nikoliv,běžně jsem měl 5-800MB RAM volna.
+Android 8.0
- Příšerná nástavba.

Nicméně,kolem 5 tisíc asi nejlepší volba.Zamrzí že je proti M5 lite verzi hodně senzorově ořezaný.
Tom1122
Junior

Odeslat příspěvekod marf1 9. 12. 2018 21:15

Pri vyberu tabletu se doporucuji podivat do eshopu za hranice... Vicemene ze zvedavosti jsem si objednal Alldocube M5 za cenu malinko pres 4000 ( asi 4200 vcetne dopravy ). Tablet jsem objednal na cinskem eshopu ale nechal jsem si ho poslat z evropskeho skladu ( takze zadne dph ani clo a tablet jsem mel doma za 4 dny.

Tablet ma skvely IPS displej 2560x1600, je dualsim ( podporuje veskera pasma v cr ) a lze z nej i volat ( coz beru jako velke plus), ma 4gb ram a 64gb pamet. Desetijadrovy procesor MTK. Na brouzdani po netu, prehravani filmu atd bohate postacuje a vykon rozhodne neschazi. Hry jsem moc nezkousel.

Mam jej asi 4 mesice , funguje jak ma, na to ze jsem si tablet objednal spis jen proto ze me zajimalo co dokazi cinane prodavat za cca 160 dolaru jsem si jej velmi oblibil.

Jedine minusy jsou ze nema gorilla glass ( mel jsem ho v kapse s klici a klice udelali par mikro skrabancu) a nema NFC. Jinak za ty penize rozhodne skvela koupe.
marf1
Junior

Odeslat příspěvekod Tapir1 10. 12. 2018 10:31

Zdravím. Také si dovolím přispět svým tipem. Zakoupil jsem tablet Huawei MediaPad T5 10 LTE 32GB, 3GB, Android 8.0. Obchod edigital.cz. Tablet byl doma za 4 dny a šlape super neboť má Kirin. Měl jsem obdobné potřeby a tento tablet je plně uspokojil. Nemá sice tolik senzorů, ale vlatně mi u tabletu ani nescházejí. Doporučuji. 8-) Snad jsem trochu pomohl při výběru.
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků