Výběr nového telefonu do 7k

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Loader 9. 12. 2018 17:43

Ne, panrte. Je nesmyslné kupovat dva roky starý model, když může mít úplně nový, navíc s Android One.

Opravdu tu nevidím důvod nad uvažováním koupě LG G6.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 9. 12. 2018 18:04

Panrt, ja ti nevim, rozumis cesky? Ja nikde netvrdim, ze ma. Pokud ma vsak OP zajem o co nejdelsi podporu, je naprosty nesmysl mu radit telefon, ktery je na konci zivotniho cyklu. Naopak, Musi sahnout po pristroji, ktery je na jeho zacatku a tudiz dostane nejmene dve nove verze Androidu (10 a 11) + minimalne rok dalsi security updaty, tak jak je garantovano v programu Android One. Takze jeste jednou a naposled - G6 opravdu ne.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 9. 12. 2018 18:27

Česky asi neumíš ty,přečti si ještě jednou zadání.Telefon chce sice na pět let,ale dotaz byl na funkčnost APLIKACÍ.Tomu co píšeš ty odpovídá jen Nokia 7.1,ostatní startují s Oreem plus dvě aktualizace na další android a tři roky záplat.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod panrt 9. 12. 2018 18:34

Zase číst neumíš ptal se na aplikace ne na android. Bože prvně čti pak piš ať nejsi za vola co tu spamuje.

-- 9. 12. 2018 18:36 --

Loader píše:Ne, panrte. Je nesmyslné kupovat dva roky starý model, když může mít úplně nový, navíc s Android One.

Opravdu tu nevidím důvod nad uvažováním koupě LG G6.

Chce co nejlepší zadní foťák a to bohužel Nokia ti nenabídne a nejlépe je na tom LG. Sorry opět píšeš zbytečně.

-- 9. 12. 2018 18:45 --

Za 7.8k
https://www.mobil-telefon.cz/telefon/45 ... =heurekacz
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Katikakus 9. 12. 2018 19:20

Koukam, ze s vlastnictvim G6 je spojeno nejake zvlastni mentalni postizeni, branici chapani textu a hlavne souvislosti. Tak jo hosi, na tohle nemam cas.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 9. 12. 2018 19:26

Jsi velmi omezený člověk co nechápe co chce tazatel vrat se do školy a pak se vrat zde a piš.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod sedygrizly 9. 12. 2018 19:52

Takžeeee... můj názor je shodný s Katikakusem, tím bych prosil o ukončení debaty ohledně LG v tomto tématu, děkuji :).
Omlouvám se, že málo hledám, nemám teď moc čas, každopádně děkuji za dosavadní postřehy, člověku to pomáhá při hledání. Jen tak dál :)
sedygrizly
Junior

Odeslat příspěvekod panrt 9. 12. 2018 20:38

Takže LG tedy ne, a co Xiaomi Pocophone? Ten je nyní za 7.8k a je to fajn mobil, dobrý foťák, výkon na rozdávání, vydrž je parádní.. Poslal sem ti to už sem. Pokud nebude líbit nevadí najdeme jiný.


Pak ještě pokud čistý os s aktualizacemi které jsou na tom mnohem líp, tak Mi A2 od Xiaomi je taky fajn model, umí to 120 fps při HD, čistý OS, nižší cena než Nokia ale lepší výkon, baterie která je v pohodě, nemá to notch. A i s lepší interní paměťi až 128gb s cenou za 8k. 64/4gb je za 4,9 k. https://www.mall.cz/mobilni-telefony/xi ... rm=1261045 nyní v Akci.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod jhappy 9. 12. 2018 20:48

Xiaomi Mi 8 Lite
Dobrý foťák. USBC
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 9. 12. 2018 20:51

Tak mi 8 lite zní dost dobře a umí i 120fps při FHD.!
panrt
MobilManiak


Odeslat příspěvekod sedygrizly 9. 12. 2018 21:05

No ještě to Mi 8 Lite pokoumu, ale co se týče prvních dojmů. Na designu mi normálně moc nezáleží, ale ty údaje o výrobci, CE a popelnice na zádech, to je něco šíleného :D. Musím se podívat jestli to tam je vždycky, v recenzích jo, na některých ukázkových foto ne, tak v tom mám bordel :D.

-- 9. 12. 2018 21:12 --

Mimochodem smířil jsem se teda z větší velikostí, ale až na 6,5'' to hnát nemusíme... :D

-- 9. 12. 2018 21:13 --

panrt píše:Takže LG tedy ne, a co Xiaomi Pocophone? Ten je nyní za 7.8k a je to fajn mobil, dobrý foťák, výkon na rozdávání, vydrž je parádní.. Poslal sem ti to už sem. Pokud nebude líbit nevadí najdeme jiný.


Vypadá to pěkně, ale přijde mi to, že tam budu moc platit za výkon, a ten je pro mě opravdu docela nepodstatný.

-- 9. 12. 2018 21:15 --

Musím si nechat projít hlavou ten Android One, vypadá to lákavě... Mimochodem co je špatnýho s tou mojí Xperií? Ptám se spíš ze zvědavosti, abych víc věděl na co koukat..
sedygrizly
Junior

Odeslat příspěvekod radim 9. 12. 2018 22:23

panrt píše:Chce co nejlepší zadní foťák a to bohužel Nokia ti nenabídne a nejlépe je na tom LG. Sorry opět píšeš zbytečně.


Proč to nenabídne? V recenzích ten foťák chválí. (Myslím Nokia 7.1.)
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 9. 12. 2018 22:57

sedygrizly píše:Mimochodem smířil jsem se teda z větší velikostí, ale až na 6,5'' to hnát nemusíme... :D

Nedívej se na velikost displeje ale na celkové rozměry smartphonu!
Téměř všechny teď mají poměr stran displeje 18:9 a navíc výrobci zmenšili rámečky, takže takový 6p telefon je víceméně stejně velký jako 5,5p s klasickým poměrem stran
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 9. 12. 2018 23:28

radim píše:
panrt píše:Chce co nejlepší zadní foťák a to bohužel Nokia ti nenabídne a nejlépe je na tom LG. Sorry opět píšeš zbytečně.


Proč to nenabídne? V recenzích ten foťák chválí. (Myslím Nokia 7.1.)

Protože Nokii chybí stabilizace a neumí 60fps při FHD kdežto LG G6 ano.
panrt
MobilManiak

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků