"Fotomobil" + chystané

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nechic 2. 12. 2018 17:23

Note9 za mě top u vším ostatním. Volba rozumu a ceny je S9+ nebo Pixel 2. Lze čekat na Nokii 9 a S10
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr.knop 2. 12. 2018 20:43

Díval jsem se na nějaké srovnání Galaxy s9+, P20 pro a Pixel 2 a docela mě zaujal ten Pixel i díky své velikosti, protože nutně nepotřebuji 6palců +... ovšem Pixel 2 je už stažený z prodeje nebo pro mě na neověřených shopech, případně vrácené zboží a stejně za cenu 17K. Začínám tedy uvažovat nad tím Samsungem s9+
Pixel 3 se mi zdá již zbytečně drahý i když původně jsem se cenou nechtěl nechat ovlivnit...
petr.knop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 2. 12. 2018 20:59

Jo pixel 2 neni spatny (doprodeje) , ale ten vzhled a cena je jinde....
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod petr.knop 2. 12. 2018 21:29

Pixel by mě přesvědčil opravdu jen tou kvalitou fotografií, ale jak píšete cena a design je jinde.
Ještě koukám na srovnání S9+ s Xiaomi mi8, kdy video a fotky za horšího světla má S9+ lepší (což využivám minimálně) Ale fotky mají srovnatelné mi přijde. Někdo zkušenost nebo názor na mi8? Mám teď Redmi3S a byl jsem celkově spokojen :)
Díky
petr.knop
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hurec 2. 12. 2018 23:24

Mi8 nebo mi mix 2s fotky ve dne pekne , video horsi. Ted byl mi mox 2s za 9tisic. Coz byla famozni cena.
S9+ je lepsi ve fotkach (hlavne vecer a sero , ve dne dobre vyfoti i mobil za 5tisic). Samsung , ale videa fakt dobre umi.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jozank 5. 12. 2018 04:01

Momentálne používam pixel 2 ale doma mám aj mi mix 2s. Fotky z mi mixu za denného svetla sú fajn, video aspoň u mňa nič moc. Pixel 2 je v kvalite fotoaparátu na tom oveľa lepšie. Hlavne čo sa týk fotenia v noci a v interiéri. Okrem toho je naživo oveľa krajší a do ruky mi sadne lepšie ako mi mix.
jozank
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nechic 6. 12. 2018 13:53

Pixel 3 se dá hlavně v Německu koupit mnohem levněji než u nás. Totéž pravděpodobně i pixel 2. Pokud máte poblíž nějakou hranici, zvažte prosondovat nějaké tamní shopy
Nechic
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Pan Kája 8. 12. 2018 11:36

Jaký časový horizont znamená "chystané"? Myslím, že následující půlrok by ještě mohl být zajímavý. Blíží se nasazení 1/2" snímače od Sony s 48Mpx, takže by mohla vzrůst konkurence pro P20 Pro, ale třeba s lepší optimalizací. Kdo ví, co nabídne S10, která by měla v této oblasti překvapit, aby vrátila úder Huwaei.

Pixely vůbec nefotí špatně. Ale část jejich kouzla dělá i SW. A člověk pak vidí, jak pár chytrých hlav dostane night sight do levného Xiaomi. Z testů mi nepřišlo, že mi pixel 3 měl nějakou viditelnou nadvládu na P20 pro (abych byl fér, přišlo mi to podezřele vyrovnané, což je k HW výhodě Xiaomi obdivuhodné), přičemž postrádá 2 další ohniska. Každopádně bych rád někdy p20 pro dostal do ruky. RAWy v plném rozlišení 40mpx+ vypadaly fakt zajímavě, ale jpg výstupy ze stejného hlavního foťáčku v menším rozlišení mě moc nezaujaly, hlavně co se detailů týče.
Siemens M50 -> SE T300 -> SE K750i -> SE C702 -> SE Elm -> Motorola Atrix 4G -> Lumia 1020 (AT&T) -> Lumia 930 -> Galaxy S7 -> Huawei P30 Pro -> Vivo X100 Pro
Pan Kája
Ex-moderátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron