Mobilni telefon do 6000 (nahrada za LG G2)

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod jhappy 30. 11. 2018 08:57

Dobrý den,
dnes mi umřel telefon LG G2. Proto hledám za něj náhradu ideálně do 6000,-

Požadavky:
min. 3/4 GB Ram
min. 32 GB paměti
ideální lepší výdrž, a alespoň podobný fotak(za dne pěkné fotky)


Děkuji za každou radu.
jhappy
Junior
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod standavfr 30. 11. 2018 09:37

Jestli ti LG vyhovovalo tak přidej 2000 a kup G6.Dostaneš voděodolný telefon s lepším foťákem a slušnou výdrží bez potenciálně problematického AMOLEDu.Čistý android Motoroly není pro každého a je třeba si ho osahat,já si s ním přivodil mírný šok a vůbec mi nesedl.Další věc je čtvrt kila v kapse s přídavnou baterií a celkově obří rozměry na velikost displeje.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2018 09:47

Jak může smartphone bez tuny předinstalovaných a často naprosto zbytečných aplikací s minimální nadstavbou způsobit šok :shock:
Yamaha AX-900, Yamaha AVX-500, Marantz CD67, Harman/Kardon HD750, Kenwood GE- 7030, Cabasse MT32 Alderney, Focal JMLab Chorus 707
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 11. 2018 10:00

Jak...tak, že je nepoužitelny, tedy krom volani a posilani sms. Jak už jsem několikrat psal, čisty droid je dodo, nic po čem bych toužil.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2018 10:13

čistý android nepoužitelný... krom volání a sms...
Člověče ty jsi mě pobavil, tak dobře jsem se nazasmál po ránu už pěkně dlouho :D
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 11. 2018 10:21

Přesně tak, přehnaněji řečeno. Vim co je to mit v rukach čisty droid a vim, že je to nedodělek po kterem netoužim. A jestli se směješ tak akorat nad vlastni hlouposti, protože ty už si tu napsal tolik blabolu, že by to vydalo na celou knižku.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2018 10:39

Smartphone s čistým androidem mi umožňuje doinstalovat si aplikace jaké chci já, a ne jaké mi tam nacpe výrobce a které jdou většinou odinstalovat jen s Rootem
Bláboly tady píšeš leda ty, proč myslíš, že i Xiaomi známé svou mohutnou nadstavbou začalo vydávat smartphony s čistým androidem a další výrobci se k tomuto kroku chystají..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jhappy 30. 11. 2018 10:51

Přidávat 2000 Navíc neplánuji. To je už moc nad rozpočet. Na Motoroly kouknu ale přidávat navíc módy do ní- no nevím jestli by to nebylo už moc.
Taky jsem koukal co v té ceně Xiaomi Note 5 nebo A2? Asus Max Pro? Nebo nějaký Honor či Huawei?
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod miromen4 30. 11. 2018 10:57

Nick Cave píše:Smartphone s čistým androidem mi umožňuje doinstalovat si aplikace jaké chci já, a ne jaké mi tam nacpe výrobce a které jdou většinou odinstalovat jen s Rootem
Bláboly tady píšeš leda ty, proč myslíš, že i Xiaomi známé svou mohutnou nadstavbou začalo vydávat smartphony s čistým androidem a další výrobci se k tomuto kroku chystají..

Važně si mužeš vše doinstalovat tak jako to někteři umi zakomponuji do svych nadstaveb včetně bezproblemove funkčnosti a pohodlnosti ? Asi těžko, ale to ty zřejmě ani netušiš.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2018 11:00

Ten Asus Zenfone Max Pro M1 vyhovuje ve všem kromě foťáku, i za dne nic moc
Ještě k té Motorole, i když si ji nevybereš, ten Moto Mods s přídavnou baterií nemusí být stále na smartphonu, nasadí se jen dle potřeby, aby dobíjel telefon, přijde mi to jako lepší řešení než aby u něj visela na káblu powerbanka
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 30. 11. 2018 11:07

Nicku,mýlíš se ostatně jako už mnohokrát.Čistý android je pro lidi znalé věci.Jsou lidé,co chtějí funkční zařízení s krabičky a to čistý android není.Je to prostě DODO ať chceš nebo ne.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod riki 30. 11. 2018 11:12

@standavfr--No mám pocit,že se mýlíš ty,vůbec to není pro znalé lidi,kde si na to přišel???Funkční z krabičky telefon samozřejmě je,je tam všechno od Googlu,tak kde je problém?Nainstaluji si své oblíbené aplikace a nemusím řešit to,co tam nechci a většinou to nejde pryč.Asi vůbec nevíš o čem je řeč...Já kdysi přešel z LG G2 a Flexe na "čistý" a vůbec žádný problém nebyl,spíš naopak...Takže tady nemystifikuj....
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 30. 11. 2018 11:18

standavfr: samozřejmě, čistý android chce již trochu zkušeného uzivatele, který již ví, co si doinstaluje a co naopak vůbec potřebovat nebude.. ale těch co to neví, je velmi, velmi málo, možná nějaký začátečník, co přechází z tlačítkového telefonu
Jen pro tvou informaci, smartphone s čistým androidem se po vybalení z krabičky dá ihned používat, aspoň u Motoroly to tak je, jediné, co jsem si na začátku doinstaloval, byl Google+
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 30. 11. 2018 11:29

Tak se chlapci dohodněte.
standavfr
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků