Výměna S8+ za S9+ nebo Note 9

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 11. 2018 18:36

Mám teď galaxy S8+, asi 4 měsíce. Ale když se blíží všechny ty černé pátky a vánoce, zvažoval jsem udělat si radost, popřípadě i ženě :-) s tím, že bych jí dal svou S8+ a sobě pořídil S9+ nebo Note 9.

Má to smysl? Byla by to změna, která by přinesla skutečný rozdíl od S8+ a pokud ano, tak jaký? Pokud mi můžete poradit i ve vztahu k jednotlivým mobilům, proč by to stálo za změnu. Jen bych chtěl ale říct, že pokud by chtěl někdo navrhovat změnu kvůli delší podpoře, tak to pro mě není zase tak zásadní argument. Díky za věcnou diskuzi a rady.
anonymni

Odeslat příspěvekod uiqjirka 16. 11. 2018 18:44

S8+ S9+ totozne modely, jediny rozdil (coz jsem si overil i sam osobne) o neco lepsi fotky, video vecer ci za spatnych svetelnych podminek a zvuk u videa, jinak vubec nic. Mozna skok na Note 9, pokud vyuzijes stylus, tam to upgrade svym zpusobem je.
uiqjirka
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 11. 2018 18:49

U S9+ by to byla asi opravdu jediná změna - ten foťák, mám podobný názor. Tu S9+ jsem zmínil jen tak pro formu, abych zahrnul obě varianty a ne jen ten Note 9.
anonymni

Odeslat příspěvekod Searss 16. 11. 2018 19:19

Taky jsem majitelem s8+. S9+ má navíc ten další foťák, stereo reproduktory a je hezčí, u černé, rámeček je z takovýho matnýho kovu, u s8 je lesklej :D
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod hurec 16. 11. 2018 19:35

Vyhodis dost penez , na S9+ se vubec neoplati. Note 9 je to ns tobe. Ale zmen je fakt extremne malo , proto ty prodeje takhle vypadaji.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 11. 2018 20:06

Tak na noutu se mi libi prave ten s-pen. Jejo vyuziti je opravdu velke. Na tu s9+ zapomente :-). To by asi vazne nebyla cesta k lepsimu nebo alespon ne k podstatne lepsimu :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2018 21:57

Prispeje jeste nekdo nejakym poznatkem???
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 11. 2018 22:04

přejít na Note 9 se vyplatí, stylus je velice šikovná věc
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 24. 11. 2018 22:09

Mas osobni zkusenost?

Mi se Spen moc libi, ale znam ho jen z diskuzi nebo z youtube. Spen u N9 me nadchl bluethootem, ale obavam se, jestli se z toho nestane jen neco, co par krat ukazete znamym a pak uz to takova fičura nebude.
anonymni

Odeslat příspěvekod Loader 24. 11. 2018 22:09

Až na ten stylus a lepší baterii se na něj přecházet vůbec nevyplatí, to může napsat jenom člověk, co nemá onu zmiňovanou S8+. Z S8 na S9 to je z bláta do louže, stereo, lehce lepší fotky a jinak umístěná čtečka otisků, jinak to samý.

Pokud tě tedy trápí výdrž baterie a rád bys stylusoval, ber Note 9. Pokud tyhle dvě věci neřešíš / nepotřebuješ / oželíš, kup ženě za desítku klasickou S8 v orchid grey a finito.

Dřív jsem taky dával přednost Note řadám, ale nenašel jsem po delší době nějaké smysluplnější využití pro to pero. Samozřejmě, čistě subjektivní názor.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 11. 2018 09:10

S baterii jsem u S8+ uplne spokojen. Ma 3500mAh, takze to je pohoda. Kupoval jsem ji hlavne kvuli baterii. Puvodne jsem chtel S8, ale baterie rozhodla.
Ale konecne nejake rozumne argumenty. Prece jen...dat zase nejakych 20.000 jen kvuli Spenu, to uz je trochu luxus :-)
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2018 09:25

ale to si přece musíš ujasnit sám, jestli ten stylus v praxi naplno využiješ, podle mne jde o přidanou hodnotu, pro kterou spousta lidí právě Note 9 kupuje, a u nějž je práce s S-Penem dotažena téměř k dokonalosti (ale vždy je co zlepšovat, uvidíme s čím přijde Note 10) :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 25. 11. 2018 09:40

Porad jsi mi ale neodpovedel, jestli N9 mas?!
anonymni

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 11. 2018 09:49

Nemám, já bych S-Pen naplno nevyužil, navíc se mi nelíbí ten zahnutý displej a také cena je jinde, než za jakou jsem ochoten za smartphone dát
Neznamená to ale, že jsem se s ním důkladně neseznámil :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 2. 12. 2018 11:33

Jeste by me zajimalo, zda ma s9 (s9+) sirokouhly fotak. Note 9 ma a s8+ ne. Takze jak je to u s9 (s9+)?
anonymni

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků