Fotomobil do 8000

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod POGi 14. 11. 2018 02:56

Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2018 03:09

radim píše:Asus na Mallu s kreditkou Mall.cz za 6000,-

a máš na Mall.cz kreditku?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod radim 14. 11. 2018 08:34

POGi píše:Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall


Napiš pak, jak jsi s ním spokojený, taky se rozhoduju v podstatě mezi Asusem a G6.


Nick Cave píše:
radim píše:Asus na Mallu s kreditkou Mall.cz za 6000,-

a máš na Mall.cz kreditku?


V dubnu jsem ji zrušil, takže nárok na bonus budu mít zase až v dubnu, ale naše rodina má spoustu členů, na které se dá kreditka pořídit. Jen ji pak za rok nezapomenout zrušit. Dříve byla povinnost mít ji půl roku, teď to zvedli, darebáci.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Searss 14. 11. 2018 15:59

Nick Cave píše:LG nekrachuje, nedávej sem hoax


https://www.mobilmania.cz/vysledky-vyhledavani/sc-250/default.aspx?q=lg divize&pg=1#ar-4


Jasně, ostatní divize budou mobilní stále vesele dotovat, všechno bude fajn a my se jen budeme držet za ruce, zpívat a kupovat G6 :D
Searss
Junior

Odeslat příspěvekod Loader 14. 11. 2018 18:03

LG nekrachuje, ale mohou přijít delší prodlevy mezi modely a také by se mohli škrtnout některé trhy (CZ například).
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 14. 11. 2018 19:24

Ten už je škrtlej delší dobu...
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 11. 2018 19:50

Není, jen distribuční centrum se přesunulo do Polska
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod panrt 14. 11. 2018 20:12

LG nic rušit nebude a i když se opozdi.. No a? Aspoň to doladí a bude to.
panrt
MobilManiak

Odeslat příspěvekod Loader 15. 11. 2018 16:51

Tady se nehovoří o kvalitě telefonu, ale o zdraví mobilní divize LG. A její zdraví je chatrné.
Administrátor fóra MobilMania.cz | Příspěvky odporující pravidlům fóra nahlašujte.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod POGi 21. 11. 2018 18:27

radim píše:
POGi píše:Koupen Asus zen 5,ale jediné co štve je že jsem ho mohl mít za 6 na Mall


Napiš pak, jak jsi s ním spokojený, taky se rozhoduju v podstatě mezi Asusem a G6.


Nick Cave píše:
radim píše:Asus na Mallu s kreditkou Mall.cz za 6000,-

a máš na Mall.cz kreditku?


V dubnu jsem ji zrušil, takže nárok na bonus budu mít zase až v dubnu, ale naše rodina má spoustu členů, na které se dá kreditka pořídit. Jen ji pak za rok nezapomenout zrušit. Dříve byla povinnost mít ji půl roku, teď to zvedli, darebáci.

Takze s telefonem Asus Zen5 jsem dost spokojeny.....Jedinou slabinou je a bude baterka...bohuzel.....O proti memu puvodnimu Xiaomi Redmi Note3,ktery byl super telefon mi prijde preji jen Asus "chytrejsi"......odladenejsi :?: :hm
POGi
Junior

Odeslat příspěvekod radim 10. 12. 2018 08:51

Koupen Asus, celou dobu jsem fandil G6, ale nakonec rozhodla cena, Asus za 6000, G6 bych bral z CZC za 8500. Kdyby měli v Mallu G6, bral bych G6. Rozdíl je sice jenom jedna nádrž benzinu, kterou člověk projede, ani si toho nevšimne, ale i tak. Díky za tip.
radim
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ver.chal 11. 12. 2018 11:37

Přemýšlím nad Xiaomi Mi 8 Lite a Honorem 8x

-- 11. 12. 2018 12:39 --

miromen4 píše:
BigT píše:To opravdu doporučujete tyhle mobilní dinosaury? Do 8 tisíc se dá koupit slušná střední třída, která fotí stejně a jelikož výkon té S7 už odpovídá střední třídě, nemá cenu se zaobírat historií...
Nokia 7+, Honor 10, Honor 8x, Honor Play,

Jenže ti dinosauři se daji označit za fotomobily a ne ty *****, ktere si doporučil ty.

Je podle vás lepší Xiaomi Mi 8 Lite nebo Honor 8x jde mi také hlavně o dobrý foťák..
Ver.chal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jhappy 11. 12. 2018 12:32

Lepší foťák by měl mít Xiaomi Mi 8 Lite ;-)
jhappy
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lajcik 28. 12. 2018 17:34

Dobrý den.
Hledám nějaký dobrý fotomobil.
Mám určité požadavky: cena okolo 6-7 tisícm, android, rozměr - na výšku do 160mm, větší baterie výhodou, micro SD výhodou, RAM 4GB, duální foto velkou výhodou.
Vybral jsem si tyto a zajímalo by mne, který z nich nejlépe fotí:
Samsung galaxy A7 - větší rozměr, jako jedinný z nabídky nemá optickou stabilizaci a druhá čočka má jen f/2,4
Xiaomi MI A2 128GB - dobrá světlost u všech snímáčů - 1,8, microSD bych oželel a na jack 3,5 je redukce v balení, bohužel nejmenší kapacita baterie a větší rozměry
Xiaomi Pocophone F1 - dražší, dobré CPU, velká RAM, horší světlost oproti jiným uvedeným zde v seznamu
Samsung Galaxy S7 - dražší a nižší ROM, starší android, dobrá světlost a rozměr
nokia 7 plus - už klasicky dobré sklíčka a snímače
Asus ZenFone Zoom ZE553KL - dobrá baterie i cena, ale moc jsem se o něm nedozvěděl - objednání by muselo být ze zahraničí
LG G6 - druhý fotoaparát má světlnost pouze f/2,4 navíc pouze čtyřjádro, ROM jen 32GB ale ideální velikost
zajímá mne, který z nich nejlépe fotí, ostatní věci jsou pro mne méně důležité.
Děkuji za vaše názory
Lajcik
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 28. 12. 2018 18:01

LG G6 jednoznačně.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků