LG G6 vs Zenfone 5 ... nebo něco jiného?

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Louis.scorn 6. 11. 2018 10:44

Tak to je pro mě hezká otázka, přítelkyně má g6 a já asus 5Z. Co se týče konstrukce, tam se mi asus 5z líbí více. Foťák je diskutabilní, přijde mi, že normální čočka fotí líp na Asusu. Ale Širokáč na LG g6. Asus ma i tu nevýhodu, ze normální foto nesirokouhlá, je už dost širokoůhlá. A ta široká, né moc kvalitní. G6 Má taky mnohem více funkcí foťáku. Jako třeba 360panoramu, namá ale ten Portrét režim (nevyužívám stejně).
U G6 si dej bacha na různou kvalitu čoček Širokýho foťáku. Je to i tady na fóru. Rozdíl je naštěstí poznat jen pohledem.
Louis.scorn
Junior

Odeslat příspěvekod Wosza 6. 11. 2018 11:04

U LG G6 jsem koukal, že je potvrzen Android 9, což je docela fajn. Zenfone na tom asi lépe nebude. Honor 10 vypadá taky fajn, ale štve mě absence ultraširokoéhlého foťáku a stabilizace... :(

Louis.scorn: Jak si ověřoval tu kvalitu čoček? Vyšel ti třeba nějaký výrobce vstříc a mohl si porovnat dva přístroje vedle sebe?
Wosza
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 11. 2018 11:33

Po updatu G6 údajně v kvalitě fotek není rozdíl,zbytek info najdeš na netu.Pořád máš možnost do 14 dnů vrátit.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 6. 11. 2018 11:45

U G6 už se davno neni treba bat, problem s cockama ze zacatku je vyreseny.

Jednoznacne G6, vybiral jsem mezi temato dvouma taky, oba mel doma.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod miromen4 6. 11. 2018 15:57

Nick Cave píše:LG V30 za 10989 u Max-shopu fotoaparátem i celkově naprosto s přehledem převálcuje všechny zde zmíněné

To bych chtěl vidět jak převalcuje Huawei Mate 10 Pro asi podobně jako s tou velikosti displeju, kdy u tebe stejně velke displeje jsou vlastně nestejně velke. Navic už ten je něco malo přes 10tkč, ale alespoň cz distribuce u prověřeneho prodejce. Jestli ma někdo naladu na nějakou šedivku v připadě V30 proč ne, ale jinak se prodava za 12tkč a telefon si prakticky neni možne nikde osahat a prohlednout. Holt LG je u nas na tom zřejmě nejen marketingově bidně. Navic neznam osobně ani jeden, ale mezi těma 2 jsem vybiral foun takže jsem na par fototestu kouknul a jak už 10 Pro nema zpracovani obrazu nic extra tak V30 je na tom ještě huře a ma už fest přesaturovane barvy. Ale celkově vzato mi vystup z těch founu nepřijde nějak zasadně rozdilny co do celkove kvality fotek. Rozhodně budou lepe fotit než např. Honor 9 nebo takove ty markentingove "srajdy" jako Nova 3 nebo Samsung A7.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marlo79 6. 11. 2018 16:52

Neoplati sa uz priplatit a ist do G7? Tiez uvazujem co zobrat.
Marlo79
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 6. 11. 2018 18:02

To už raději V30.V Alze Zenfone 5 s kupónem za 7500.
standavfr
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků