Konkurent pro HTC U Ultra?

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 31. 10. 2018 18:24

Zdravím,

doporučujete HTC U Ultra 64GB dual sim nebo raději nějaký konkurent?

Cena ideálně kolem 6 tisíc (max dejme tomu 7,5 když to bude opodstatněné), dual sim nutnost, CZ LTE, obrazovka v mezích 5,5 až 6 palců, vyžaduji TOP hardware (odpovídající cenové kategorii), na nějaké megaluxusní zpracování nebo vzhled moc nekoukám. Raději bych se vyhnul mediatek procesoru kvůli špatné gps, měl jsem osobní zkušenost a co jsem četl, tak aktuálně je pořád qualcomm v této oblasti asi lepší

Dosud jsem měl Xiaomi Redmi Note 3 SE Global, ale baterka už nevydrží, tak po cca roce a půl chci změnu

Ještě jsem zvažoval LeEco Le Max 2 (přímo z číny jsem viděl akci na dx za cca 3000 kč + DPH a poplatky), ale to už je vyprodané.
Naposledy upravil tomasvlasak dne 31. 10. 2018 21:02, celkově upraveno 2
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 31. 10. 2018 18:35

Můžeš nějak blíže specifikovat pojem TOP hardware, pokud nemáš žádné další požadavky? :-)
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod tomasvlasak 31. 10. 2018 20:59

Více preferuji kvalitní hardware než nějaký exkluzivní vzhled, samozřejmě jsem si vědom, že v této cenové relaci to nebude nejnovější snapdragon nebo exynos či kirin, ale ocenil bych nějaký tip na dobrý poměr cena/výkon
Věnuji se stavebnímu spoření, doplňkovému penzijnímu spoření, úvěrům a investicím. Osobní konzultace v Praze a Středních Čechách zdarma.
tomasvlasak
Junior