Výběr telefonu do 10000Kč

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Michana vajicka 69 5. 11. 2018 15:43

LG G6 nebo Huawei P20 lite.
Celkově mi přijde G6 odladěnější, obzvlášť po aktualizaci a nový systém Oreo. Umělá inteligence je fajn, ale obejdeš se bez ní. U G6 hraje do karet ještě jedna věc: podporuje WIFI volání, což je super pro ty, kteří se pohybují v místech, kde není signál, ale mají wifi.

Huawei je dle mého až moc velké pádlo. Taky má ošklivý zub v displeji a chybí odolnost.
Nabízím soukromé kurzy, tréninkové školení, instruktážní videa a odborné semináře na téma: "69". Zájemkyně se mohou hlásit do PM. Fotografie (může být i obličeje, ale netrvám na tom) výhodou. Služba je platná pro region ČR a SK. Cena: dohodou.
Michana vajicka 69
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 5. 11. 2018 16:14

Ten Huawei toho nemá víc oproti G6 ... zmiňovaných x věcí a další jako 810g, 3x gorilla, tak kvalitní display s HDR/AoD, stabilizaci na foťáku, stereo video apod.
planetoid_LV426
Junior

Odeslat příspěvekod dede 9. 11. 2018 18:21

Chlapi jak s tou G6 fungujete bez notifikační diody?

Mám starou 630 taky bez diody a připadám si jak idiot, jak to musím pořád zapínat.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Fickr 9. 11. 2018 18:22

Používám always-on display. Naprosto skvělá věc.
„Lidé rychleji oželí ztrátu otce než ztrátu dědictví po něm.“ - Niccolò Machiavelli
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod dede 9. 11. 2018 18:26

Nežere to baterku?

A když to máš v kapse, tak se samovolně nespustí? To mi dělá ta 630 když je aktivní lcd.
dede
Junior

Odeslat příspěvekod Fickr 9. 11. 2018 18:30

Jasně, že žere. Když to máš v kapse, tak je to vypnuté. Nicméně poslední dny jsem ho využíval skoro celý den a po velmi velké zátěži vydržel od rána do noci. Baterka v pořádku, řekl bych. Navíc má rychlonabíjení a rychlonabíječku přímo v balení.
„Lidé rychleji oželí ztrátu otce než ztrátu dědictví po něm.“ - Niccolò Machiavelli
Fickr
Junior

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 9. 11. 2018 18:40

Já na minulém telefonu měl diodu a když jsem se rozhodoval a kupoval G6, tak jsem si myslel, jak mi dioda nebude chybět, ale realita je, že AoD a na to navazující dvojitý poklep u LG je silně návykový a dioda mi vůbec nechybí.
planetoid_LV426
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor