Nokia 3.1 nebo Huawei y6 prime 2018

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod drazekv 19. 10. 2018 14:25

Řeším akorát dilema ohledně druhého mobilního telefonu co mám v práci a nebo jako záložní, když se něco stane s hlavním. Od operátora jsem dostal slevu a váhám mezi dvěma mobily.

Nokia 3.1
Zde mě láká hlavně program android one tudíž jistá aktualizace na nový android a i bezpečnostní aktualizace na dva roky. A pak ještě nfc, které jsem si zamiloval kvůli GPay, kdy si říkám, že se možná bude někdy hodit mít možnost platit i s druhým telefonem. Jako zápor vidím ram jen 2GB

Huawei y6 prime 2018
Zde mě láká větší ram 3GB a i uživatelská paměť 32GB potěší. Trošku si říkám, že je zbytečné veliký. A chybí u něj NFC. Ovšem do konce října je k němu i bezdrátový reproduktor, který by se mohl občas někam ven hodit i když je mi jasná horší kvalita.

A protože už nějaký den dumam a nevím, tak si říkám, že nepíšu sem a uvidím zda vás ostatní napadnou pro a proti pro jeden či druhý mobil. A já tak budu mít více údajů podle kterých se rozhodnu.
drazekv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2018 14:34

Máš ještě nějaké jiné telefony na výběr?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drazekv 19. 10. 2018 14:42

Tak mám komplet nabídku od Vodafone. Ale nechci moc doplácet max do 2 tisíc a dva tisíce mám slevu.
drazekv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2018 14:49

Takže kolik musí telefon maximálně stát bez odečtení slevy a doplatku?

https://www.mobilenet.cz/clanky/vodafon ... k-zarizeni
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drazekv 19. 10. 2018 14:50

Do 4 tisíc
drazekv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2018 15:02

Xiaomi Redmi 6 se ti nelíbí?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod drazekv 19. 10. 2018 15:07

Xiaomi nemá bohužel vestavěné wifi volání jinak bych o něm uvažoval. Ale v práci nemáme signál, takže bych nyní rád právě něco s wifi voláním abych hlavní číslo mohl vždy v práci přesměrovat a být dostupný.

A aplikací od Vodafone to řešit nechci nefunguje moc stabilně.
drazekv
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 19. 10. 2018 15:11

Pokud nebudeš mít moc aplikací spuštěných najednou, tak i s 2GB RAM se dá stále ještě fungovat
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků