Nazor na Homtom s99

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Evaště 1. 10. 2018 11:24

Dobry den, nemam zkusenost, ale byl mi doporucen tento mobil. Libi se mi, ze ma velkou pamet a dobre fotaky. V ruce jsem ho ale nemela, tak mam strach, ze bude mohutnej, pro chlapy. Taky je dost tezky - velikost baterky je fain, ale radsi bych lehci. Jinak se mi ale zamlouva
Moje pozadavky:
levny, max 4tis
Velikost kolem 5,5"
Uchazejici fotak
Vetsi operacni pamet, urcite vic jak 2giga, nebo moznost presunovat aplikace na kartu. Mam spatnou zkusenost s mobilem, ktery byl zasekany od vyrobce hromadou kravin a nesly smazat ani presunout
Aby slapal u vodafonu
Hry nehraju, ale jsem hodne na internetu
Casto mobil vyuzivam jako navigaci
Velky plus bude, pokud bude mit konektor na nabijeni jako vetsina mobilu, ted nevim usb mini? Nebo tak nejak. Mam doma hodne nabijecek a nechci byt zavisla na jedne od vyrobce
Naposledy upravil Evaště dne 1. 10. 2018 18:01, celkově upraveno 2
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2018 11:39

Noname číňana Homtom nebrat!
Do čtyř tisíc je spolehlivý Moto E4 Plus s velkou baterií
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 1. 10. 2018 11:44

Upřímně, nevím, kdo jej doporučil, ale já bych do toho nešel. Předpokládám i vzhledem k jeho hodnotě, že se hledá tel. nižší cenové kategorie. Že by tento model obstojně fotil, mám pochybnosti, ale zkušenosti s ním nemám. Přesto dle kategorie valnou kvalitu nepředpokládám.
Myslím, že daleko lepší by bylo se podívat po nějakém modelu od Xiaomi nebo Nubie, tam se s požadovanými parametry dá dostat.
Odkud by ta S99 byla? Jak s objednáním, zárukou?
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2018 11:52

Pokud nevadí starší android, tak Nubia N1 nebo Nubia N2
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evaště 1. 10. 2018 11:52

Homtom jsem videla na ceskym eshopu.
Puvodne jsem koukala po Huawei Y6 prime
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2018 12:04

Tyhle čínský noname značky nemají dobré foťáky, a lepší je koupit něco z české distribuce ve známém eshopu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Evaště 1. 10. 2018 12:30

Vzdyt ale pisu, ze je to z ceskeho eshopu
Naposledy upravil opasino dne 1. 10. 2018 15:27, celkově upraveno 1
Důvod: Předchozí příspěvek se necituje.
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2018 12:39

Myslíš tyhle šedé dovozce s problémovým uplatněním záruky?

https://mobilni-telefony.heureka.cz/doo ... 4755627189
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zumzumzum 1. 10. 2018 13:14

Homtom bych si nikdy nekoupil stejne jako Doogee apod... :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 1. 10. 2018 13:15

Na rozdíl od místních teoretiků, kteří founy hodnotí aniž je měli v ruce, ti doporučím foun se kterým mám reálnou roční zkušenost, fotí opravdu hodně nadprůměrně, paměti má na rozdávání, běhá plynule a má slušnou výdrž https://www.verneemobile.cz/m5-64-gb-modry?search=M5
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod _Rocco_ 1. 10. 2018 13:28

Za 4000Kc nebude žádný mobil hitparada, ale určitě se da vybrat něco lepšího než zmiňovaný telefon. Xiaomi Mi A1 LTE 32GB, Xiaomi Redmi 5 plus, nebal bych se ani zmiňované Motoroly. Uz jen k vůli záruce.
_Rocco_
Junior

Odeslat příspěvekod opasino 1. 10. 2018 15:31

roy1 píše:Na rozdíl od místních teoretiků, kteří founy hodnotí aniž je měli v ruce, ti doporučím foun se kterým mám reálnou roční zkušenost

Zase zbytečně napadáš, někdo je teoretik, někdo praktik, záleží, jaké má možnosti. I rady teoretiků jsou přínosné. Zbytečně hejtuješ.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Evaště 1. 10. 2018 17:09

Nick Cave píše:Myslíš tyhle šedé dovozce s problémovým uplatněním záruky?

https://mobilni-telefony.heureka.cz/doo ... 4755627189

Tak tomu teda vubec nerozumim. Nasla jsem ho tady:
http://doogee-shop.cz/chytre-telefony/1 ... black.html

-- 1. 10. 2018 18:17 --

roy1 píše:Na rozdíl od místních teoretiků, kteří founy hodnotí aniž je měli v ruce, ti doporučím foun se kterým mám reálnou roční zkušenost, fotí opravdu hodně nadprůměrně, paměti má na rozdávání, běhá plynule a má slušnou výdrž https://www.verneemobile.cz/m5-64-gb-modry? search=M5

Vypada hezky, ale jsem na tom stejne, jako s tim homtomem. Zas jen jedno doporuceni... Ja uz se celkem bojim dat na jeden nazor. Prede dvemi lety mi tu nekdo doporucil Alcatel OT idol 3, ze ho maj doma a spokojenost. Koupila jsem do rodiny celkem tri a vsechny maj poruchy. Tak bych ted rada dala na nazor vetsiny
Evaště
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 1. 10. 2018 17:26

Kvůli bezproblémovému uplatnění reklamace doporučuji nakupovat ve známých eshopech, nejlépe s kamennými prodejnami poblíž bydliště jako je Datart, Euronics, Electroworld, Mobil Pohotovost, Expert Elektro apod. a vybrat si značkový telefon z CZ distribuce
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roy1 1. 10. 2018 17:27

No ale to ti asi tady k homtomu nikdo neřekne, majitelé budou v jednotkách. Každý telefon se může porouchat a pokud byly špatné všechny tři Alcately je otázka jak se s nimi zachazelo, kolikrát spadly, kolikrát zmokly, kolikrát přišly ze zimy do tepla, co se na nich instalovalo a konec konců co vůbec považuješ za závadu.
Shodou okolností máme doma ten idol 3 4,7" na vánoce mu budou tři roky a funguje celou dobu bez potíží, jen 1,5 GB RAM a 8 GB ROM už dnešním nárokům aplikací sotva stačí.
roy1
Pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků