Samsung Galaxy S7 vs. A8 vs. Sony Xperia XZ1

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Eralindy 29. 9. 2018 18:34

Já bych šel do a8. Má ji žena 14 dní... a funguje parádně...čtečka prstů. Rozpoznávání obličeje je návykové. Vyšla na 6 s cashbackem + dny mariane.

Já mám 2 měsíce s7 a o něco málo lepší fotky mám a bezdrat nabíjení...kdybych to věděl tak sem počkal a koupil a8 ušetřil bych aspoň 3tis.:) na s7 mě nejvíc štve home tlačítko se čtečkou že se musí mačkat...
Eralindy
Junior

Odeslat příspěvekod lokomot1 30. 9. 2018 00:21

Já bych A8 rozhodně nedoporučil. Rozhodně ne za 8 tisíc. (Hodnotím jako majitel s7, polovička má A8)
Protože má sice modernější vzezření, ale jinak horší foto, rozlišení displeje na dnešní dobu tragédie, horší processor.(dcera kritizuje chybějící slowmotion:-) Takový lacinější příbuzný. Designově taky nic moc(subjektivní). A ty sluchátka co jsem k tomu dostal u tmobile verze asi radši no comment. Jakési šílené celoplastové šunky, co se vyráběly naposledy tak před 100 lety a nejdou nacpat ani do uší (je zajímavé že na mobilenetu dostali k telefonu jiné- normální)

Takže taková samsung klasika, přestřelená cena, kdy se vyplatí koupit snad jen s různým samsungbonusem, dny marianne atd. (Nebo pokud spadne cena)
lokomot1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod melipa 30. 9. 2018 11:06

Tak a8 ma full hd+, coz je na 5,6 palců úplně v pohodě. Slowmo nema ne kvůli vykonu, ale je to prostě sw omezení a hodnotit kvalitu dodávaných sluchátek je ulet, to je prvni věc, ktere se zbavuji. Jinak ta a8cka narozdil od s7cky dostane android 9
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků