Jaký telefon do 9000Kč

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod standavfr 8. 10. 2018 19:41

Zrovna jako Samsung a jiné telefony s nadstavbou.Aspoň jim to šlape na první pokus a ne jako u Xiaomi na asi osmý.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 10. 10. 2018 22:01

Ty zase plácáš nesmysly bez jakékoliv zkušenosti. Raději se věnuj tématu. Máme v pořadí patý Xiaomi doma (2 x Redmi Pro, Redmi 5Plus, Mi 5plus i MiMix a vše OK. Tak běž jinam trolit.
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 11. 10. 2018 07:26

Po mojí zkušenosti mi už Xiaomi nesmí přes práh.Pro děti na hraní asi dobré,ale jinak?Chápu,že někomu to stačí.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 11. 10. 2018 13:51

Jo jasně, proto jsou čtvrtí na světě ve výrobě mobilů, co tam vtipného máš dál?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 11. 10. 2018 15:39

standavfr píše:Po mojí zkušenosti mi už Xiaomi nesmí přes práh.

Z jakého důvodu? V čem konkrétně byl problém?
Ptám se proto, že mám Xiaomi jako favorita na příští smartfon
Nick Cave
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod polda 11. 10. 2018 21:06

Výkřik do tmy.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 12. 10. 2018 07:33

Týdenní aktualizace k ničemu,většinou s bugem,padání aplikací,postupně šla dolů výdrž baterie,čtečka otisků funkční na základě náhody,mírně vlhký prst nebrala,foťák na úrovni tlačítkového telefonu.Byl to Redmi note 4.
standavfr
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 12. 10. 2018 07:38

@standavfr

Týdenní aktualizace určitě nejsou "stable", takže stačí, když si nahodíš poslední "stable" ROM a pak můžeš porovnávat a kritizovat.
Honor 8 Premium - 4GB/64GB
FRD-L19C432B521 (8.0.0.521)
Sentry
Junior

Odeslat příspěvekod polda 12. 10. 2018 09:05

Buga si tam nahrál sám.
polda
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 12. 10. 2018 10:03

standavfr - to myslis vazne? Ty srovnavas tydenii aktualizace, ktere nejsou urcene pro daily use, ale k testovani, se stable ROM? A i takovi lide maji volebni pravo (standavfr teda az z par let)
Katikakus
Junior

Odeslat příspěvekod stm01 13. 10. 2018 11:12

Přesně tohle mám na mysli. Standafr tady mluví o týdenních aktualizacích, které normální kupující v telefonu nemá, pokud se sám nerozhodne dotoho hrabat. Snaží se být chlapec chytrý, ale dává úplně de...ní příklad. Dělal jsem to ještě u Redmi Pro svého i manželky, dal jsem tam jednu týdenní aktualizaci, po nějaké době další a když to blblo tak jsem tam vrátil co tu byla hodnocena jako nejspolehlivější. A pak raději další už ne abych měl klid, nebo spíše manželka tu to hodně štvalo když něco nefungovalo korektně. V MiMIx, Mi5PLus i Redmi 5 Plus jsem se na to vykašlal a telefony jedou na Global Rom a je klid. ;-)
Xiaomi MiMix 256GB, Asus EEE Pad Slider

" Nemá cenu nenávidět lidi,kteří ti závidí .Respektuj jejich závist,protože si myslí,že jsi lepší než oni." :)
stm01
Junior

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor