iPhone X nebo Xr

Srovnávání telefonů. Spolehlivé a nedůvěryhodné obchody

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Ve fóru rozjíždíme nový bazar. Pojďte prodávat, nakupovat nebo měnit

UPOZORNĚNÍ:
Při zakládání nového tématu v této sekci se řiďte těmito pokyny. Jejich nedodržení může vést k zásahu moderátorů fóra MobilMania.cz
Děkujeme.

Odeslat příspěvekod Majkl4413 15. 9. 2018 19:08

Teď už jsem chytřejší. Nejspíš tedy vezmu X. Jinak díky za námět se Samsungem, ale já má S7 Edge a jsem absolutně nespokojený. Asi ani ne s telefonem, ale s Androidem. Každou chvíli něco zlobí, seká se apod.. Právě proto chci poprvé v životě zkusit iOS.
Majkl4413
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod red98 15. 9. 2018 19:58

Zober iphone X. Ked bol planovany, tak bol navrhovany ako high-end. Proste TOP v roku 2017. Iphone 8 a 8 Plus boli v smutku. Teraz je iphone XR nieco ako "low-end"- v ramci applu a je miereny na azijsky trh, kde maju slabost na velke displeje.
red98
Junior

Odeslat příspěvekod xzeit 15. 9. 2018 22:37

Ono záleží na tom, co od toho mobilu očekáváš. Mi by na iOS pár věcí chybělo, stejně jako na iPhonu samotném. Absence notifikacni diody, či AOD. Ale to je jedno. Pokud chceš ale srovnávat iphone X s něčím podobným sle s Androidem, tak Galaxy S7 je zase starší kousek. Sám Galaxy S7 mám. Sice nemám problémy jako ty, ale momentálně bych šel do Huawei P20 pro, nebo Huawei mate 10 pro, galaxy s9, nebo třeba LG V30. To jsou přístroje konkurencne schopné po stránce HW. Samozřejmě SW překonává iOS už android 5,možná 4.
xzeit
Junior

Odeslat příspěvekod Majkl4413 19. 9. 2018 16:06

Definitivně objednávám X. Děkuji všem za diskuzi.
Majkl4413
Kolemjdoucí

Předchozí stránka

• Podobná témata
    Odpovědi
    Zobrazení
    Autor