Huawei p20 lite fitness naramek nebo hodinky do 1000kc

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Dyraen 7. 9. 2018 07:55

Ahoj koupil jsem si huawei p20 lite (ano vim, ze jsou vykonejsi mobily za stejnou cenu, ale mne se libil a ma dobre recenze) a uvazuji o koupi fitness naramku nebo chytrych stylovych hodinek neco ve stylu mi band 2 do 1000kc, ale je mi trapne kupovat naramek od xiaomi kdyz mam huawei a naramek od huawei se blize spise k 2000 a to mi prijde hodne...staci zakladni funkce jako krokomer, kalorie, cas, spanek atd...vim ze do 1000 muzu asi na gps zapomenout, ale tak co. Mate nekdo nejaky od ne prednich.vyrobcu a jste spokojeni? Nebo i hodinky libi se mi ty amazfit, ale jsou pro me drahe...diky za tipy..
Dyraen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tetrao 7. 9. 2018 08:12

Co od fitness náramku očekáváš? Myšleno tak, co bude pro tebe nejdůležitější - notifikace, fitness funkce, hodiny?
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 7. 9. 2018 08:31

Kup si amazfit bip,stále viditelný displej, ip68, GPS, výdrž až měsíc. Co je trapné na tom, že náramek je jiná značka, když za min peněz má větší užitek?
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zumzumzum 7. 9. 2018 10:32

Si kup nejaky od Huawei naramek a budes happy. :)
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tetrao 7. 9. 2018 11:17

Happy jak dva grepy že... Důležitý na co to chce, jaký účel. Venku jsou ty náramky nečitelný, osobně bych taky šel do BIP.
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod Sentry 7. 9. 2018 11:42

Také doporučuji Amazfit BIP, mám je asi půl roku a jsem s nimi nadmíru spokojený, výdrž cca 30 dní, výborně čitelný displej, možnost nahrátí /vytvoření/ vlastního ciferníku, notifikace na volání, sms, email atd. Při slevových akcích se dají na Gearbest pořídit za cenu kolem 1100-1200 Kč, což je výborný poměr cena / výkon.
OnePlus Nord 3 5G - 16GB / 256GB
Model: CPH2493
OxygenOS 13.1.0.592(EX01)
Sentry
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků