Nový telefon do 7,5k - Redmi Note 5 vs Asus Zenfone MAX Pro

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 9. 2018 13:10

Za 6k kup v akci Samsung A8, Zenfone 5 Lite na něj nemá

viewtopic.php?f=30&t=1277127&start=75
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brogg 7. 9. 2018 13:35

To jsi do toho hodil slušně vidle ;-) V tom případě ale naznačuješ, že ten Samsung je z hlediska foto/video nejlepší, což při těch 2 akcích, tj. za 6000 Kč respektuji. Další parametry jsou něco jiného (baterie, displej,...).

Po pročtení recenzí bych asi neváhal jít do Max Pro s 6 GB ram, což je model, u kterého se v zahraničí píše o lepším fotoaparátu. Takhle je to na vážkách...
Brogg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vit20 7. 9. 2018 13:37

Děkuji za veškeré odpovědi, ale ten Asus Zenfone Max Pro 4GB už jsem 4.9. objednal, takže už nemá smysl dále psát a radit jiné telefony. :-)
Nad Max Pro 6GB bych uvažoval více, ale bohužel v česku se neprodává, takže jsem měl smůlu. :-)
vit20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 9. 2018 13:43

pochybuji že Max Pro verze 6GB RAM má lepší fotoaparát než ta se 4GB RAM v obou jsou přece stejné fotomoduly
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brogg 7. 9. 2018 13:49

@Nick Cave: Nad tím jsem se podivoval také, proto jsem uvedl: "...u kterého se v zahraničí píše o lepším fotoaparátu". Našel jsem i informace, které zmiňují, že Asus přislíbil s dalšími aktualizacemi vylepšení aplikace i výsledné kvality fotografií, ale hardware prostě nezmění. Ve výsledku jsem podobně skeptický a počkal bych si na nějaké reálné srovnání. Ale jak vit20 píše, na českém trhu není, takže není co řešit. Vidím to na zcela stejné rozhodování jako vit20, uvidíme, zda se stejným výsledkem ;-)
Brogg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 9. 2018 14:04

Tak pokud hodně fotíš i noční snímky, tak by jsi musel přidat a vybírat smartphone okolo 10k
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brogg 11. 9. 2018 13:22

Máš pravdu, nakonec mi ale žádný mobil nenabídl směs vlastností, kvůli kterým bych si chtěl připlatit, takže mám Redmi Note 5 a uvidíme, jak dobrá či špatná volba to byla. Díky.
Brogg
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků