Xiaomi Mi 8 vs Elephone S8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod xxar3s 24. 8. 2018 12:24

Potreboval by som kupit este jeden telefon aby som mal 2.

Chcel by som nieco lacne a vykonne (max okolo 300 - 400 EURO)

Moj prvy telefon je Xiaomi Mi Max 2 (6.4 palcovy) a chcel by som nieco v podobnej velkosti. Minimalne 6 palcov (ak bude bez ramikov). Na OS MIUI 10 som si zvykol takze chcem ten. Nechcem uz ziadny iny android ale ak by bol telefon s inym androidom tak neni problem si tam nahrat MIUI

Moje terajsie navrhy su:

1. Xiaomi Mi 8 - vyhoda je to Xiaomi nemusim nahravat MIUI - nevyhoda je ze ma len full hd rozlisenie.
2. Mi Mix 2 vyhoda je v cene a tiez design sa mi viac paci ako pri Mi 8 (nastastie nema ten vyrez na vrchu) nevyhoda je tiez len full hd.
3. Elephone S8 - vyhoda v cene aj vo vysokom rozliseni (2560 x 1440 px na 6 palcov). Nevyhoda: neznamy vyrobca, neviem aky je kvalitny. nema MiUI tak ho tam budem musiet nahrat, okrem toho sa bojim vykonu. Obsahuje Mediatek Helio X25 Deca Core 2.5GHz co je nejaky cinsky procesor o ktorom nic neviem. Xiaomi maju snapdragon a tie nikdy nemali problem s rychlostou. Taktiez sa bojim kvality ostatnych komponent farebnost displeju atd, mate niekto doma tento telefon?

Co by ste mi teda doporucili?
xxar3s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2018 12:27

Elephone a podobné s..... nebrat
Co nový Xiaomi Mi Max 3 Global ?
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxar3s 24. 8. 2018 12:35

Max 3ku mozno tiez, ale ten neni bez ramikov a je este vacsi ako Max2... Ta dvojka je akurat tak na hranici, ale uz vacsi by som asi nechcel. Takze radsej ten Mix alebo Mi 8.

Preco nebrat elephone? mate s nim zle skusenosti?
xxar3s
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zumzumzum 24. 8. 2018 13:05

Xiaomi Mi 8 vem 8-)

Elephone je sh.t
A Mi Mix 2 fotí nic moc..

Kamarad si z Číny koupil Elephone P8000 vydržel mu rok a pak šel do kelu.. :D
Nejdřív baterka a pak odešla celá základní deska.... Takže Elephony fakt nebrat :/
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 8. 2018 16:38

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 24. 8. 2018 16:45

xxar3s píše:1. Xiaomi Mi 8 - vyhoda je to Xiaomi nemusim nahravat MIUI - nevyhoda je ze ma len full hd rozlisenie.

Nevýhoda? Spíš výhoda. Nač víc? Okem rozdíl oproti nesmyslným rozlišením nepoznáš a něco málo baterky ušetříš.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 24. 8. 2018 23:33

Tak vem mi8 , je to dobra koupe.

Nebo huawei nova3 , jestli to ma miui nebo emui. Je to skoro to stejne.
hurec
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků