Vyber telefonu do 6000,-

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Peta-Biker 12. 8. 2018 22:29

Ahoj, po 2 letech bych chtel vymenit stavajici telefon s kterym jsem spokojen, ale predam jej dale v rodine (Honor 7 lite)

Vybiram tel s co nejvetsim displejem, kvalitou a vydrzi

Casto koukam na web a videa, ostatni veci neresim, na fotky mam zrcadlovku,

Vyber se zuzil mezi
Xiaomi Redmi Note 5 a Asus Zenfone Max Pro ZB602KL

Jaky byste doporucili pripadne

Diky moc za rady
Peta-Biker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2018 22:53

největší displej má Xiaomi Mi Max 3 Global, který by se měl začít od září prodávat :-)
https://www.tsbohemia.cz/xiaomi-mi-max- ... 7965693721
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peta-Biker 13. 8. 2018 06:43

Ten bude do 6000,-?
Peta-Biker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tetrao 13. 8. 2018 07:12

Nick Cave píše:největší displej má Xiaomi Mi Max 3 Global, který by se měl začít od září prodávat :-)
https://www.tsbohemia.cz/xiaomi-mi-max- ... 7965693721
Jasně tazatel uvádí cenu do 6000,-! Proč dopuručuješ ten tvůj zmiňovaný? A cena bude podle nadpisu tématu?!?!
tetrao
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 13. 8. 2018 07:50

A honor 9 lite se ti nelibi jo? Popř. Huawei P Smart? :D

V Asusech je moc apek co nejdou smazat ne? :hm
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2018 08:13

Tenhle Asus má čistý android a cena je 5,5tis.

https://www.mobilenet.cz/clanky/ve-znam ... o-m1-35725
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Peta-Biker 13. 8. 2018 08:57

Vzdyt to je ten, ktery jsem napsal v prvnim prispevku, mezi tim a xiaomi vybiram.
Peta-Biker
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 13. 8. 2018 09:08

zumzumzum píše:V Asusech je moc apek co nejdou smazat ne? :hm

To ano, ale já jsem reagoval na tohle, protože už i Asus má smartphony s čistým androidem a Xiaomi také, buď Mi A1 nebo Mi A2 nebo Mi A2 Lite
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jremy 13. 8. 2018 09:41

Asus nemam,ale note5 ano a můžu jen doporučit. Skvělá výdrž baterie,svižny system,veliký a pěkný displej. A prekvapivě za dobrého světla i slušný foťák. Měl jsem rok i note4 a byl jsem spokojený,ale tady je veliký skok dopředu hlavně displej a foťák. Mám ho jako pracovní telefon a mimo práci používám ještě galaxy s8. V době,kdy jsem měl note4,jsem s8 používal ještě docela často,teď už nemám potřebu mimo note5 nic jiného používat,takže s8 už je vetšinou v šuplíku a vyjma lepšího foťáku hlavně za šera a tmy mě osobně už nic moc nenabízí. Pro mě je za tyhle peníze note 5 velmi příjemné překvapení.
jremy
Junior

Odeslat příspěvekod Pajusd 13. 10. 2018 09:17

Ahoj. Obnovuji diskuzi, který vybrat? Asus zenfone max pro nebo Xiaomi Redmi note 5??? jak jsi nakonec vybral? Ja pořád nevím. Hlavní je pro mě foťák. Teď mám P smart a špatný, starý Samsung j5 2016 fotil lip
Pajusd
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vit20 13. 10. 2018 11:11

Mám Zenfone Max Pro a jsem spokojen.
Displej má pěkné barvy a je jemný, čistý Android se skvěle projevuje na plynulosti a funkčnosti telefonu (s ZenUI by ten telefon smysl nedával) a o výdrži není třeba polemizovat - stačí se podívat na "Využití obrazovky od úplného nabití" na těchto dvou obrázcích.

Obrázek
Obrázek

Pozor snad jen na absenci 5GHz WiFi - jestliže ji doma máš a využíváš ji, tak se rozhodni, jestli ti to vadí (např. zálohuješ na NAS apod.). 2,4GHz má totiž nižší rychlosti (max okolo 40Mb/s, zatímco 5G třeba 110Mb/s), ale za to má oproti 5G vyšší dosah.
Poté bych ještě možná zvážil koupi ochranného skla, protože Asus nezmiňuje, jakou úroveň ochrany má to přímo v telefonu.
vit20
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Loader 13. 10. 2018 17:16

To jsou screenshoty k hovnu. Vždyť tam nemáš ani SIM..
Dej tam simku a ukaž nám využití baterie, myslím tím výčet aplikací / procesů :)

Nijak neznevažuji telefon, ale ty screenshoty jsou opravdu nic neříkající.
Loader
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod riki 13. 10. 2018 21:27

Tak za
1. tam sim tam je,protože ten křížek neznamená,že tam není,ale že nejsou zapnutá data,u Orea 8.1 to tak je...
2. chce to si něco zjistit než mám blbé kecy...
Výdrž je tady výborná...

Ochrana skla test :
https://www.youtube.com/watch?v=igkdPI0TM1Y&t=2s

Za ty peníze super...
Nikdy není tak špatně,aby nemohlo být ještě hůř.
riki
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 10. 2018 01:11

Ta baterka u M1 Pro je tak naddimenzovaná, že jsou zbytečné jakkékoliv testy výdrže :-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iOvce_ 14. 10. 2018 01:15

Když budeš rychlej, tak u O2 je teď Nokia 6.1 za 4,5k s čistým androidem, což je velkej benefit. Nebo si litr připlať a je tam Nokia 7 Plus za 7k, což se dle mého vyplatí. Taktéž čistej android.

Ale ty 6.1 jsou u O2 teď většinou vyprodaný, takže na objednávku. Každopádně za ty prachy mi to přijde jako nejlepší volba. Parametry nejsou všechno a ten čistej android bude v delším horizontu obrovská výhoda.
iOvce_
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků