Varianta k Moto G6 od T-Mobile

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod petrstanek 12. 8. 2018 20:32

Ahoj, ybírám u T-Mobile, líbí se mi Moto G6. Máte někdo zkušenosti s tímto? Co displej a viditelnost na slunci, dle gsmarena.com by měla být slušná, co v reálu? Co výdrž baterie - např. celodenní focení na dovolené, dá to? Dá se počítat, že s aktualizacema se výdrž zlepší? Rychlonabíjení, ale vypadá slibně. A co rádio, je třeba sluchátek pro příjem signálu? Popřípadě v této cenové kategorii u T-Mobilevíte o lepším? Dík
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2018 20:47

Lepší smartphone než Moto G6 jsem za 6tis. u T-Mobile nenašel. Tady je téma, projdi recenze, tam se dozvíš víc
viewtopic.php?f=5&t=1287685

Super výdrž má levnější Moto E5 Plus
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrstanek 12. 8. 2018 22:24

No, blbě vidím a E5 plus nemá moc dobré recenze na displej. Ovšem někdy z GSMARENA rostu, čísla (max. jas a index viditelnosti na slunci) a jejich kometáře k nim naprosto nechápu. Ale snad to měří a pak hodnoty pro G6 jsou jasné.

Ideál pro mne je mobil se zády z kovu či plastu, slušný foťák a dispej, co je vidět. Nyní mám LG L9II. To není špatný kousek, ale 5 roků je 5 roků (a jeden pavouček na displeji :-))
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 12. 8. 2018 22:49

Moto E5 Plus má HD displej, mám předchozí model a překvapivě v pohodě, ale foťák nebude u takto levného modelu žádná sláva, i když pravda nevyšly ještě žádné recenze.. ale ta výdrž.. ta je excelentní..
Jinak Moto G6 je oproti tomu staršímu LG úplně jiný level, to si hodně polepšíš
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod petrstanek 14. 8. 2018 06:23

Upřesňuji, u displeje řeším viditelnost na slunci. Mám načtené změřené hodnoty, ale co ve skutečnosti znamenají. Třeba u Hua P10 Lite, MATE 10 Lite, P20Lite, Mate 10 Lite ake i u Honor10 je max jas 500nit a index čitelnosti <3 (viz GSMARENA.COM), což by mělo být podprůměrné. A pak tam čtu u Moto G6 že displej 560nit/3,448 je nic moc...
V prodejně toho moc nevyzkouším, máte někdo zkušenosti s Moto G6?

-- 14. 8. 2018 07:29 --

Moto E5 plus - T-Mobile poslední dobou na svých stránkách skrývá velikost RAM a u E5 je tuším 2GB. To je na dnešek dost málo, ne? Hry nehraji, ale můj LG L9 II (tuším 1GB) si neporadí ani s mapy.cz.

Moto G6 - má někdo zkušenosti s výdrží baterie, je to skutečně tak hrozné, jak píší v recenzích, že den focení nedá (např. na dovo 100 fotek) ?

Dík všem
petrstanek
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 8. 2018 08:46

na výdrž je Moto E5 Plus, vydrží den v zátěži úplně v pohodě a zbude i na den druhý (mám Moto E4 Plus)
má 3GB RAM, 32GB interní paměť
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků