Telefon do 4,7"

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 18:01

No vidis, ta P9lite dava mnohem vetsi smysl, i kdyz rozmery uz jsou preci jen trosku vetsi.

PS: pozor na ty cizi vyrazy. "Lucidni" se v tomto kontextu nepouziva a tady opravdu smysl nedava.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hulman_posvatny 19. 8. 2018 18:14

Ale prosimtě, nechtěj mě poučovat o smyslu slov, vševěde ;-) Lucidní ve spojitosti s člověkem znamená bdělý, při smyslech - což mi v tomto vlákně nepřijde, že jsou všichni.
hulman_posvatny
Junior

Odeslat příspěvekod N8GD 19. 8. 2018 18:25

@kaktus: Taky máš problém s chápáním. Je rozdíl, jestli je 10k moc a jestli je 10k za telefon moc. Abys to pochopil - dát 10k za funkce (telefonování a sms), které ti poskytne i telefon za 500 Kč - ano, to je hodně už z principu.

@Nick Kave: mě je jedno, jestli si vybere levnější nebo dražší telefon. Já chtěl jen poukázat na nesmyslnost zdejších expertů, kteří si jsou schopni koupit/doporučit na telefonování ten nejdražší dostupný telefon, protože jim to rodiče koupí. Mě to přijde dost neekonomické pořizovat si 2x dražší telefon, který nenabídne nic podstatného navíc.

@myšpulín: ta akce přišla rychle :)

@hulman: P9 Lite je trochu mimo požadované parametry.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 18:37

Koukam, ze hodlas dal pokracovat v tom stupidnim exhibovani na urovni petileteho decka. Tudiz dalsi diskuse postrada smysl.

PS: Snazis se tady predevsim sam pred sebou obhajit spatne rozhodnuti, ktere jsi diky sve neznalosti a hlouposti udelal. Je tvuj boj. Ale netlac do stejne chyby jine.
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N8GD 19. 8. 2018 18:55

To říká ten, co neměl ani začínat odpovídat. Ani jedna z tvých odpovědí nebyla přínosná pro tazatele. "pooooomaaaaaleeeeee" nepovažuji za odpověď, navíc ani neodpovídá realitě. "jednoznacne XZ1" by mu pomohlo akorát v situaci, kdyby hledal nejdražší malý telefon.

A když už nemáš nic víc k věci, tak se natruc začneš do oponentů navážet. Špatné rozhodnutí? Vůbec, s A3 jsem dost spokojený.
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod miromen4 19. 8. 2018 19:02

Panove snad vam došlo, že Katikakus je zdejši omezene tupe hovado a vubec nema cenu na ty jeho zkreslujici žvasty reagovat. Respektive nechat ho žit v jeho vlastnich lžich.
FOCUS 1.5 EB
miromen4
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 19. 8. 2018 21:06

Tak uz prilezl mistni reznicky pes a okopavac kotniku... :-D
Mas neco k tematu nebo sis opet prisel lecit mindracek?
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 20. 8. 2018 08:18

Byli jsme se s manželkou podívat na ten Samsung A3, je to moc pěkný telefon a ženě padne skvěle do ruky.
Možná by ji opravdu bohatě stačil, věřím, že baterie vydrží alespoň ty požadované 2 dny a při jejím mírném provozu věřím, že se může dostat třeba i na 4 dny. Foťák je snad v rámci možností solidní, rozměry super a telefon je i docela jako celek hezký. Pokud ho seženeme do 5 k, tak by to stálo za úvahu.
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2018 08:36

V Datartu je za 5k s dopravou zdarma

https://mobilni-telefony.heureka.cz/sam ... 9348210018
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bertold8 20. 8. 2018 08:47

Pouzival jsem A3 ke spokojenosti dyl jak pul roku, nez mi ji ukradli.
- vydrz dva dny se synchronizaci dvou uctu, hodina netu a poslouchani mp3 denne. Na noc vypinam do Letadla. Baterie je sice mala, ale maly je i displej s jen HD rozlisenim, takze tolik nezere, ale pritom pouzitelny je uplne v pohode
- fotak prumerny ale ve srovnani s Xiaomi 4X lepsi
- amoled mi vyhovuje, Always on je navykovy
- system je dobre odladeny, takze tady ty bezny veci jako volani, sms, net zvlada dobre
- vodeodolnost je pro me velke plus. Telefon jsem nekolikrat omyval vodou od necistot, pisku atd

- s nejnovejsim Oreem jsem ji jeste nemel

- nevyhoda je jen 16GB rom, protoze me nebavi porad zkoumat, ktera apka jde presunou na kartu a ktera nejde a uz mi zbyval jen posleni 1 GB. Ale pry s novym Oreo uz se prostor rom a karty da uplne sjednotit a pro apky se pak tvari jako jeden (nezkousel jsem, jen jsem cetl)
- dalsi nevyhoda je neuplne spolehliva ctecka prstu citliva na upocene ruce

Snad tohle a alza akce pomuze pri rozhodovani ;)


Zvazoval jsem jak XZ1c, tak i ted po kradezi XZ2c a telefony jsou to velmi povedene, ale pomer vykon/cena je u me moralne neobhajitelny
nikon d750, 28-105/3.5-4.5, 70-300VR, 50/1.8, 85/1.8, 24/2.8, blesky
Audinst MX1 + Shure 940 || Sansa Zip + ZS5
bertold8
Junior

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 20. 8. 2018 13:53

Tak jsme v Datartu za 4999 Kč objednali ten Samsung A3, měl by přijít max. do 2 dnů.
Doufáme, že nebude manželka zklamaná a že ta výdrž telefonu nebude nějaký propadák.
Máte někdo konkrétní zkušenost s přechodem z Marshmallow na Nougat popř. Oreo?
Nemá to nějaký negativní dopad na výdrž nebo kvalitu fotografií?
Děkuji
Volvo XC70
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 20. 8. 2018 13:57

Telefon se dá když tak do 14 dnů vrátit, kdyby nebyla z nějakého důvodu spokojenost..
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod N8GD 20. 8. 2018 15:58

Přechod po 1 roce na Oreo byl kompletně bez problémů, bez omezení funkčnosti. U čistého systému to je ještě jednodušší. Rozdíly nijak zásadní, jen Oreo trochu víc otravuje s tím, co je spuštěno na pozadí (aby uživatel věděl, co mu žere baterku).
N8GD
Junior

Odeslat příspěvekod melipa 20. 8. 2018 16:52

A3ka a oreem uplne v pohodě, doporucuji upgrade na oreo a pak dat tovární nastavení... Kdyz se vypne always on, tak bude vydrz u zeny na 2 dny v pohodě :-)
melipa
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Volvo XC70 23. 8. 2018 13:32

Tak už máme doma SG A3, vše funguje bez problémů.
Máme však 1 veliký problém, nefungují nám zprávy SIM Toolkit, manželka přes ně chodí do banky.
Dle informaci T Mobile zprávy na SIM kartu chodí, ale nemohu je v telefonu přečíst.
Poradíte nám někdo prosím, co s tím?
Děkuji
Volvo XC70
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků