Náhrada za Galaxy S8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod gomezka 7. 8. 2018 14:06

Ahoj, zde doporučovaný Mate 10 pro vlastním a mohu ho jen doporučit. S8 jsem měl cca 5 dní a vrátil jsem ho právě kvůli výdrži. S8 prostě náročný den nepřežije. Taky mi úplně nesedlo to jejich prostředí a spousta blootware. Jinak ale S8 neni úplně špatný. Mate 10 má 4000mAh baterii a náročný den končím kolem 18.00 s 25%. S8 klekla už někdy kolem 14-15h. Zpracování je u M10 perfektní. Vadí mi jedině vystupující čočky fotáku.
Promysli to, pokud už nemůžes S8 vrátit jako jí tak bych nejspíš u S8 zůstal. Nějaký zásadní skok výměnou za jiný telefon neuděláš.... všechny ve stejné cenové hladině jsou na tom podobně.
gomezka
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 14:15

Vrátit bohužel nemůžu. Mám telefon od března, ale ta výdrž je fakt úděsná kvůli tomu radši ani nepřipojuji k telefonu Samsung Gear S3
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod cartee 7. 8. 2018 14:22

já bych taky doporučil mate 10 pro.. mám mate9 a do desítky nejdu protože zas takový skok to není.. až bude dvacítka tak budu přemýšlet, ale obecně lze říct že huawei drží laťku hodně vysoko a podle mě je lepší než Samsung, ale je to můj pocit.. s mate 10 pro neuděláš absolutně chybu.. říkám já mám devítku a nedám na ní dopostit..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 15:40

Teď jsem narazil náhodou na Xiaomi MI8 co myslíte o tomto telefonu?
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 15:43

Tady je téma a recenze, ale zatím jej nikdo nemá

viewtopic.php?f=10&t=1288769
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek7 7. 8. 2018 15:53

Daniel Kral: pomale reakce mas tim padem maximalne ty :) neznam nikoho kdo by si na tohle stezoval a vidim to poprve :D
Nick Cave: k smíchu? aha :D ale ty doporusis huahej tak na to jsem zvedavý za jak dlouho bude kolega nadávat na mate 10 :D dobra sranda. Krom výdrže S8 ve všem lepší ip, dsipaly na slunci, bezdr. nabijeni + fotky z neho urcite na samsung nemaji ale to uz je ocima...to huáahej neumí z tohohle nic. Jen trapny notch
cartee: chci napsat v čem je lepší huahej ve vídrži? to je jedníné plus co dal? tohle bude ještě sranda
pelosek7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 16:09

pelosek7: To, že nikoho takového neznáš kdo by si stěžoval na rychlost telefonu neznamená, že nikdo takový neexistuje. Bezdrátové nabíjení nepoužívám, ochranu IP oceňuji u hodinek ne u mobilu. Jinak svoje požadavky na mobil jsem napsal hned do úvodu
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek7 7. 8. 2018 16:10

Daniel Kral: tak jiste vymyslet si kritiku umi kazdy to mas pravdu :) jj cetl jsem a reaguju na ty keci nademnou..

-- 7. 8. 2018 17:10 --

Daniel Kral: tak jiste vymyslet si kritiku umi kazdy to mas pravdu :) jj cetl jsem a reaguju na ty keci nademnou..
pelosek7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 16:12

OT: hele cardi, táhni spamovat jinam, nebo už tě to v diskuzích na jiných webech omrzelo? ;-)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 16:28

Abychom se prosím vrátili zase zpátky k tématu. Nemělo by cenu ještě počkat na IFA?
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod pelosek7 7. 8. 2018 16:38

Nick Cave: prosim te oslovuj mě tak jakou mam zde prezdivku na cardiho nemam :) uz jsis taky koupil huahej ? to by me dost zajimalo
pelosek7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 16:42

Daniel Kral píše:Abychom se prosím vrátili zase zpátky k tématu. Nemělo by cenu ještě počkat na IFA?

Novinky, jednak budou drahé a také než se dostanou na trh, tak si počkáš třeba až posledního čtvrtletí
Rozumnější je, pokud to jde, vybrat něco ze současné nabídky, neboť ceny od uvedení na trh již také mezitím poklesly
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 17:31

Jenomže existuje tolik telefonů s Androidem, ale ani jeden nemůže mít jak rychlé aktualizace tak velkou baterii i kvalitní display.
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 17:45

Mate 10 Pro, Amoled displej, perfektní fotoaparát, výkon, pravidelné aktualizace, baterie 4000 mAh, cena do 16tis. to je málo? (a Huawei/Honor baterie a powermanagement umí, to mohu potvrdit)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 17:51

Tak pokud je to pravda, tak potom mám jasno půjdu do Mate 10 Pro. Ale slyšel jsem, že Huawei má problémy s aktualizacemi.
Daniel Kral
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků