Náhrada za Galaxy S8

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 09:54

Dobrý den, potřebuji poradit s výběrem telefonu, kterým chci nahradit současný Galaxy S8. Současný mobil mi nevyhovuje hlavně výdrží a taky občas pomalejšími reakcemi. Děkuji za odpovědi.

Maximální rozpočet: 16 000 Kč

Místo nákupu: ČR

Předpokládané využití zařízení: Volání, sms, internet, Messenger, občas youtube a hry (Asphlat 9, Modern Combat 5: Blackout,...)

Ostatní požadavky: dlouhá výdrž baterie, kvalitní display nejlépe AMOLED, rychlé aktualizace systému
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 10:07

Moto Z3 Play s přídavnou baterií Moto Mods (někdy k němu ještě Alza přidává reproduktor Moto Mods)

https://m.alza.cz/motorola-moto-z3-play-d5320970.htm
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 10:21

Ten mobil, co se týče baterie vypadá úžasně. Ale bojím se dvou věcí, jestli utáhne taky hry které jsem vypsal výše do požadavků a taky jak je to s rychlostí aktualizací :hm
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 10:31

Zde jsou všechny recenze, co doposud vyšly
viewtopic.php?f=5&t=1288903

k Moto Z3 Play se dá dokoupit i Moto Mods Gamepad
https://m.alza.cz/motorola-moto-z3-play-recenze
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 10:43

Díky moc za doporučení, Moto Z3 Play vypadá fakt dobře. Co vidím, tak si ve všem polepším kromě tedy procesoru
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 10:45

Ten procesor nevím, které hry utáhne a které třeba už ne, napoví recenze YT
Jinak se ještě podívej na Huawei Mate 10 Pro
Naposledy upravil Nick Cave dne 7. 8. 2018 10:48, celkově upraveno 1
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 10:48

Jak si říkám příště se půjdu hned poradit sem než kupovat něco podle sebe, protože jsem rovnou mohl koupit něco jiného než Galaxy S8 a měl bych teď klid
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 10:53

Jsou výrobci s rychlejšími aktualizacemi než Motorola, ale zase nebudou vyhovovat celkově parametry, Moto Z3 Play je vyšší model, Android 9 Pie dostane a aktualizace systému také nějaké přijdou
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 10:55

Teď na Galaxy S8 dostávám bezpečnostní aktualizace každý měsíc tohle bych chtěl zachovat i u nového mobilu. Ale co se týká nového operačního systému Android, tak to trvá dlouho než dostanu novou verzi. A plynulost systému není taková jaká by měla být.
Daniel Kral
Junior


Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 11:19

Dříve jsem měl iPhone SE tam byly rychlé aktualizace, ale ta uzavřenost iOS mi strašlivě vadila. Takže to byl můj první a taky poslední iPhone
Daniel Kral
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 12:15

Ten Huawei Mate 10 Pro bude mít výkonnější procesor, lepší fotoaparát a častější aktualizace (ve srovnání s Moto Z3 Play)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pelosek7 7. 8. 2018 13:08

chtel bych videt ze mas problem s plynulosti na S8 to teda pěkně kecáš :) až to bolí..prý pomalejší reakce :D a jak někdo místo toho může doporučit motorolu to je k smíchu :X
pelosek7
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Nick Cave 7. 8. 2018 13:16

K smíchu si leda tak ty, neboť neumíš číst zadání, krom toho jsem více doporučil Huawei Mate 10 Pro dle požadavků vy měl vyhovovat víc
Btw není nic neobvyklého na tom, že S8 nevyhovuje, vždyť je to nudle s průměrnou výdrží baterie
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Daniel Kral 7. 8. 2018 14:03

Ano výdrž mi vadí u Galaxy S8 ze všeho nejvíc a občasné pomalejší reakce na to kolik mobil stojí jsou neomluvitelné
Daniel Kral
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků