Telefon do 8000Kč LG G6 nebo HTC U ultra

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod msilodr 4. 8. 2018 11:28

Zdravím,
potřebuji poradit ohledně výběru telefonu, mé požadavky na telefon jsou:
1) co nejlepší foťák
2) minimálně 4 GB RAM
3) co nejlepší poměr cena výkon
4) cena do 8 000 Kč

Voděodolnost, optická stabilizace, a velká baterie výhodou :-D

Zatím jsem natrefil na 2 kandidáty LG G6 a HTC U ultra, tak bych rád věděl jestli v této cenové relaci jsou ještě jiné možnosti.
Předem děkuji za všechny odpovědi.
msilodr
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod standavfr 4. 8. 2018 12:30

Nokia 8,třeba na mallu za 8.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 4. 8. 2018 15:02

Stoprocentne G6 Thinq, lepsi za ty prachy zdaleka nekoupis.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 4. 8. 2018 15:25

ad ram: není důležité, kolik ram má telefon, ale jak s ní umí pracovat.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod koblih.jr 4. 8. 2018 17:20

Jednoznačně LG G6.
Dva fotoaparáty hravě předčí veškerou konkurenci v ceně do 10.000czk. rozdíl ve výkonu minimální Snapdragon 82x a 83x.
Velký Fullvision displej pak nabídne lepší požitek z multimédií, YouTube i filmů.
Potěší i optimalizovaná nadstavba od LG, která je obecně chválena jako nejlépe optimalizovaná ze všech aktuálně instalovaných od výrobců.
Otisky prstů i skenování obličeje pro odemykání je něco, co se hodí.
Cena za 8,5t nemá chybu. Za bezrameckovy telefon fakt lepší cenu čekat už nemůžeš. Tady se loňské LG vyplatí jako žádný jiný stroj na trhu
koblih.jr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Katikakus 4. 8. 2018 22:11

S tim G6 to tak jednoznacne nevidim. Zastaraly, v podstate uz bez podpory, kvalita s otaznikem. A tech problemu, co s tim uzivatele maji - staci se podivat sem:
viewtopic.php?f=1865&t=1260864&st=0&sk=t&sd=a&start=690
Naposledy upravil Katikakus dne 4. 8. 2018 23:08, celkově upraveno 1
Katikakus
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Brůča1 4. 8. 2018 23:07

Jednoznačně LG G6.
Brůča1
Junior

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 8. 2018 05:03

Kitikakus,můžeš specifikovat to bez podpory?A je to tvoje zkušenost nebo vyčteninky?Ti kritici většinou neví o čem mluví.Ale jednoznačně bych určitě nanapsal,možností je víc.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Nick Cave 5. 8. 2018 06:25

Shodou okolností oba dva kandidáti nemají moc velkou výdrž baterie, takže bych se podíval po jiném smartphonu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 8. 2018 07:07

Už to začíná být nuda,tyhle vyčteninky.G6 mi denně vydrží 6 hodin displeje,celý den na datech,hodinu volání a ještě zbývá dvacet procent.Mimochodem,za noc úbytek jedno procento,samsung s7 jich potřeboval pět.Co tam máš dál?
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod cartee 5. 8. 2018 07:18

Standa rak to bych chtěl vidět screen, protože jinak lzes.. ja měl g6 a baterka mi letěla dolů před očima a to nemluvím o tom jak systém drhnul.. signál tragédie, WiFi příjem jak by smet, přesně to co popisoval Nick ve vedlejším vlákně.. ja udělal ztěží 4 hodiny.. telefon vydržel od rána od 7 do 4 odpoledne a to jsem ho používal středně.. kdybych na něm byl dýl tak možná do oběda, takže pokud ti vydrží takhle dlouho tak ho musíš během dne dokrmovat nebo ti leží nehybně na stole.. takže včera jsem ho vzal a letěl do pr.dele...zlatej mate9... z G6 bych si sedl na zadek kdybych na ni přecházel z galaxy S2... ať se na mě nikdo nezlobí..
cartee
Junior

Odeslat příspěvekod roy1 5. 8. 2018 07:30

Tak upřímně, 6 hodin SOT a zbývá 20% to je hodně slabý výsledek. Cokoliv se SOT pod 8 hodi nestojí za moc, chleba se začíná lámat na 9 hodinách SOT.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 8. 2018 07:54

Roy to je v kontextu toho co tady někteří tvrdí a mám v tom hodinu volání,to snad baterku taky žere.SOT není modla.Tenhle screen je za dnešní ráno,tak kdo tu lže Cartee?
Přílohy
Capture+_2018-08-05-08-56-27-1.png
Naposledy upravil standavfr dne 5. 8. 2018 08:37, celkově upraveno 1
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod roy1 5. 8. 2018 08:32

Neříkám že lžeš, říkám že 6 hodin SOT je strašně málo a hodina volání na normálním founu nevezme skoro nic, prostě jsi smířen s mizernou vydrží, chápu někomu to může stačit.
roy1
Pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 5. 8. 2018 08:43

Pro mě SOT nic neznamená,to není směrodatný ale jen orientační parametr,pro mě je důležitá reálná výdrž a ta je lepší než u edge.Ještě jsem zapoměl napsat,že mám přes den always on pořád zapnutý.
standavfr
Mírně pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků