Ruznorode pouziti, do 15

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod TomZ 23. 7. 2018 20:11

Ahoj,

po LG G2 a soucasne G4 chci prejit jinam. G4 po 2.5 letech tragicka vydrz, osoupana cocka fotaku - spatne fotky

- finalni cena do 15 (nechci sedivku), nebranim se rozbalenym/lehce pouzitym, pokud budu mit doklad s vycislenym dph. Mam o2, takze muzu cerpat bonus - mozna pristi mesic?
- kvalitni fotak - rychle a presne foceni, prirozene barvy
- do 6 palcu
- vydrz aspon 1 den (cca 2-3h aktivniho pouzivani - email, skype, soc site, foceni. Hry nehraji. Nekolik hodin spotify/podcasty)
- zobrazovani info i pri vypnutem display (ala samsung) by bylo fajn
- ctecka otisku prstu nebo ocni duhovky (ikdyz to mi prijde docela pomale)
- aby vydrzel alespon 2r - jak baterka, tak fotak (jak u G2 tak u G4 se mi osoupal a to si na to davam pozor)

Ve vyberu
- galaxy s8 - Mironet za 14k - beru jako jistotu, ze clovek neslapne vedle jak zpracovanim, tak UI.
- Huawai P20 - 17k minus 3k cashback = 14. Libi se design, bojim se nadstavby (videl jsem nejaky levny Huawai a prislo mi to dost neprehledne)
- Honor 10 - 12k. Stejna poznamka jako k P20. Otazka o kolik horsi fotak.
- nebo neco jineho?

Dik
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 23. 7. 2018 20:15

Moto Z3 Play, v balení je přídavná baterie Moto Mods zdarma

https://www.mojandroid.sk/motorola-moto ... e-post-row
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 24. 7. 2018 20:33

Ted jsem narazil na Xiaomi Mi Mix 2S, co si o nem myslite v porovnani s P20/Galaxy s8?
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 7. 2018 20:40

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 24. 7. 2018 23:47

Prosel jsem a dovedlo me to az k Oneplus 6, ktery mi prijde jeste lepsi za mensi peniz. Fotky se mi z nej libi, mel by byt rychly a vydrz slusna. Zajima me:
- jak je na tom tato znacka s kvalitou zpracovani a kazivosti?
- bude nutne mit robusni pouzdro, aby se fotak neosoupal?

Pujdu se na nej nekam podivat, az s 8GB RAM a 128GB pameti z https://www.oneplus.com/ za cca 14.5 mi to prijde jako skvela volba. Nebo je neco v cem napr galaxy 8 by bylo lepsi? (napada me jen always on display)
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 24. 7. 2018 23:56

nejvíc by mi asi vadilo že v případě reklamace tady OnePlus nemá servis, je rozdíl reklamovat smartfon z eshopu s doručením na blízké kamenné prodejně
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 25. 7. 2018 22:48

Tak ja uz nevim, vsechny ty telefony dle recenzi super, nemaji zadny problemy. Co jsem nacetl a z ceho vybiram:
- S8 -> overena kvalita, dobre fotky, vydrz prumerna, mnoho Samsung aplikaci k nicemu
- Oneplus 6 - super vykon, slusny fotak, kvalita je otaznik
- Xiomi Mi 8 - stejny jako OnePlus, jen v jinem kabatu
- LG v30 - slusny vykon, dobre fotky.
- P20 - slusny vykon, dobre fotky.

Jsou pro me dulezite fotky za svetla s rychlym ostrenim, kvalita zpracovani, vykon (ten maji vsechny ok), vydrz bateria, always on display, ergonomie (jak se drzi v ruce), spis cisty android, nez velka nadstavba a aby i uza 2 roky dobre fungoval.
Neresim hry, bezdrat nabijeni,

S8, V30 a P20 si zajdu nekam osahat, bohuzel u OnePlus(nikde nemaji) ani Xiomi (jeste neni) to nejde.

Co byste vybrali?
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 25. 7. 2018 23:40

Moto Z3 Play s baterií Moto Mods, splňuje vše, co požaduješ a ještě ušetříš :)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TomZ 26. 7. 2018 00:01

Ok na ten si recenzi prectu. Ted me jeste zaujal Huawai Mate 10 pro. Pokud nadstavba a ergonomie je ok.
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 26. 7. 2018 06:16

nadstavba Huawei má jistá omezení..

https://www.dotekomanie.cz/2018/07/vlc- ... smartphonu
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 26. 7. 2018 08:18

Bral bych asi Galaxy S9 od O2 bez závazku. Když zkombinuješ toto https://www.o2extravyhody.cz/cz/detail/ ... ony_1.html a toto https://www.novysamsung.cz/ dostaneš se na cenu 15000 Kč + 256 GB karta zdarma. Jen pozor je to do konce měsíce.
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod TomZ 26. 7. 2018 08:55

Pisi bonus AZ 4000. Pro lg g4 nemaji cenu. Kolik to muze byt realne?
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod FatalError.cz 26. 7. 2018 09:09

Tome přečti si to ještě jednou. Vždy se dostaneš na částku 14 995 Kč. Původní cena 21 995 Kč u O2, cena po slevě 18 995 Kč a dále je tam VŽDY -4000 Kč na Galaxy S9.

Tu slevu od Samsungu 4000 Kč dostaneš vždy ta je od Samsungu. Výkup telefonů spadá pod MobilPohotovost.

Vypatá to trošku složitěji ale vyplatí se trošku snažit. Já takto koupil S9+ za 16000 Kč.

Ta formulace "až" platí pro zákazníky co si kupují Galaxy A kde je sleva 2000 Kč.

Bylo by škoda kvůli nepozornosti si koupit S8 za 14000 Kč, když můžeš mít S9 za 15000 Kč + 256 GB Sd kartu zdarma.
Naposledy upravil FatalError.cz dne 26. 7. 2018 09:11, celkově upraveno 1
FatalError.cz
Junior

Odeslat příspěvekod stillmann 26. 7. 2018 09:10

Asus zenfone 5z se měl už prodávat a nikde ho nemají.. verze 8GB/256GB
stillmann
Junior

Odeslat příspěvekod TomZ 26. 7. 2018 09:25

@FatalError: aha, tak to pak zni dobre. Pak si to proctu poradne. Do utery se da rozhodnout... Dik za tip
TomZ
Junior
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků