Telefon s IP68

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod lukvav 20. 7. 2018 12:59

Zdravím, je na čase vybrat nový telefon a potřeboval bych poradit. Zajímaly by mne vaše názory na telefony s IP68. Moc jsem jich v mé cenové kategorii nenašel. Má to vůbec smysl řešit? Nebo bude stačit pořídit správný obal....
Cenový strop by odpovídal Samsungu S7, ten je zde v diskuzích rovněž vyzdvihován pro svůj fotoaparát. Ale přece jen je to už dva roky starý model.
Dále mne zaujal LG G6: parametry vypadají báječně, ale předchozí zkušenosti s produkty LG mne od něj odrazují.
Pokud by se to dalo vyřešit obalem, tak uvažuji o Honor 10. Dle recenzí nabízí vše co od telefonu očekávám.
Je nějaká další rozumná alternativa v cenovém limitu do 13-14tisíc a velikosti do 150mm?
Předem díky za reakce
lukvav
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod planetoid_LV426 20. 7. 2018 13:32

Stoprocentne G6. Precti si vlakno k ni. Spica a bezproblemovy model za supr prachy. Ohlizet se do historie nema smysl, to je jak posuzovat Kiu pred lety a dnes.
planetoid_LV426
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Blondak38 20. 7. 2018 14:12

Já šel do S8 a neměnil bych. Stál mě v květnu 12.200,- a k tomu VR set Samsung v hodnotě 3.000 zdarma. ČR Disribuce od Euronics. Občas mají nightshopping s 10% slevou na vše + byl 4.000 cashback.
- Výborný foťák, jen moc širokoúhlý
- šlape svižně, jako hodinky
- až na poměr stran, který mi nevyhovuje, má úžasný displej
- SW mi připadá na míle vzdálen Huawei
Blondak38
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků