Telefon pro dítě

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod Mikka1 18. 7. 2018 11:15

Neměl by někdo tip? Hledám mobil, jehož ztráta či zničení by nebolely, ale pořád mám požadavky:
5 palcový displej,
dobrý foťák, fotí hodně :-),
dual SIM - potřebuji slot pro datovou SIM, ale datové připojení využíváno minimálně, stačí 3G
uvítám samostatný slot pro paměťovou kartu (na ty fotky), ale není podmínkou.
Cenu bych ráda kolem 2000, ale to asi není reálné. Vyhovoval by nějaký model ve výprodeji. Za rady moc děkuji, pátrám už docela dlouho a nic.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 11:24

Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod opasino 18. 7. 2018 11:25

Cena kolem 2.000,- Kč a dobrý foťák, to bohužel nelze najít.
opasino
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 11:32

Moto G5 je za ty peníze v EW super koupě, má 2SIM a pam.kartu, navíc pěkně fotí, viz recenze
https://www.mobilmania.cz/clanky/lenovo ... fault.aspx

https://www.mobilenet.cz/clanky/recenze ... sice-33072
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Knee 18. 7. 2018 11:33

Souhlas s Nickem, s tímto rozpočtem asi lépe neporidis.
Knee
Junior

Odeslat příspěvekod Mikka1 18. 7. 2018 12:34

Tak jsem si na poslední chvíli všimla, že 2 SIM nemá, což je pro mě bohužel dost důležitý. Jinak ty parametry skvělý, ale fakt potřebuje 2 SIM.
Nebyl by ještě nějaký tip?
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod zumzumzum 18. 7. 2018 13:37

Alcatel A5 LED

Stojí už 2600 až 3500 jak kde.
► Sháním: Sony Xperia Z5 Premium za nepřemrštěnou cenu! ( telefon se 4K displayem ] ◄ Momentálně používám Xiaomi 13 Flora Green
zumzumzum
Místní informátor
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 13:52

Mikka1 píše:Tak jsem si na poslední chvíli všimla, že 2 SIM nemá, což je pro mě bohužel dost důležitý. Jinak ty parametry skvělý, ale fakt potřebuje 2 SIM.
Nebyl by ještě nějaký tip?

Nějak v tom popisu nemůžu najít, že se jedná o single sim verzi..

-- 18. 7. 2018 15:06 --

Za cca 2,5tis Moto E4 Dualsim v Mobil Pohotovosti
https://mobilni-telefony.heureka.cz/len ... 3579304711

nebo Xiaomi Redmi 5A Global v Exasoft.cz
https://mobilni-telefony.heureka.cz/xia ... 8442589414
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mikka1 18. 7. 2018 15:18

Jeste jeden dotaz, kde by se dal koupit Xiaomi v nejake tmave barve? Ty obchody vubec nejsem schopna posoudit.
A pak, ktery z nich by mel lip fotit?
Moc dekuji.
Mikka1
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 16:03

provedení gray v eshopu 1.nakup.cz
(Xiaomi Redmi 5A Global)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kubisv 18. 7. 2018 16:58

Pokud chcete telefon za 2000 tak jdete do bazarovych telefonu. telefony jako Huawei P9 by se mohly pohybovat kolem 2- 3 tisic a udela to vice parady nez nove telefony. Nejde o HW ale SW. Nove telefony z Ciny jsou zalite vsemoznym pochybnym balastem a fotak taky neni zadna hitparada. Sam jsem mel podobnou zkusenost a syn po kratke dobe telefon prestaval pouzivat (Telefon Zopo). Koupili jsme nakonec Huawei P9 Lite novy se slevou (bylo to pred vanoci takze sleva byla od banky) a ten rozdil byl markantni. koupil jsem k tomu za 200 Kc kryt a ten telefon porad drzi a vydrzel i pady z 2 - 5 metru na asfalt. Pokud chcete levny telefon jdete aspon do xiaomi redmi 5A (ale fotak nic moc a stoji 3500). Nic horsiho/levnejsiho bych nekupoval. Muzu doporucit telefony Huawei rady Nova nebo PX Lite(ne radu Y, ta neni moc dobra) pripadne jejich Honor varianty jako rozumny kompromis a pokud chcete aby to vydrzelo tak k tomu kupte dobry kryt. na telefonech za 2000 sice usetrite ale budete trpet s balastem, spatnou GPS a fotak taky nic moc. Nekdo vam tu doporucoval Lenovo, ale nikdy vice (strasny SW, vychvalovany fotak je iluze, muj syn tuhle znacku nenavidi a je se mu nedivim, pritom delaji super notebooky)

Nenutim vas kupovat drazsi telefon, ale jako otec dnes uz 11 leteho ditete vim, ze kupovat levne telefony(pod 4 tisice) je pro zlost nejen Vasi ale i toho ditete. Je potreba si take uvedomit ze deti se rychle uci a odkoukaji od spoluzaku nove aplikace a hry a za mesic takovehoto pouzivani a instalovani novych veci ten telefon dite dostane do kolen. U drazsich telefonu tento problem nastane priblizne po roce pouzivani.
kubisv
Junior

Odeslat příspěvekod banner 18. 7. 2018 17:18

LG G2, G3 bazar
Galaxy S4, S5 bazar
iPhone 5S bazar

Nekupovat nic nového, do 2k to bude peklo a absolutně můžeš zapomenout na kvalitní fotky. To by už i starý iP4 fotil lépe, než ty dnešní telefony s interpolovanými 13MPx.
banner
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nick Cave 18. 7. 2018 17:30

Ošuntělý, omlácený, opatlaný bazar nebrat!
Solidní nový smartphone splňující požadavky se dá koupit za cca 4tis.
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod renny7046 18. 7. 2018 19:07

Tak bazarový LG to chce hodně odvahy.
renny7046
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků