telefon 10k a výš

Srovnávání telefonů a hodnocení obchodů s telefony

Moderátor: Moderátoři MobilMania.cz

Odeslat příspěvekod scott73601 14. 7. 2018 18:04

Ahoj,

sháním nový telefon. Doteď jsem měl sony xperia z3 compact a byl jsem spokojen až na to, že mi po čase odešel jack na sluchatka - asi kvuli potu, protože s tím hodně běhám. Foťák mi přijde taky že byl dost bída, nevím jestli se kryt čočky nějak ošoupal ale fotky mi přišly oproti tomu jak fotil zamlada dost bída. Moje požadavky jsou hlavně odolnost a vodotěsnost. Dobrý foťák, nechci moc velký tel, vel compactu byla ideální a dobrej zvuk, ale to asi nešlápnu vedle s ničím.. Chvilku jsem si pohrával s myšlenkou iphone 7 abych si jenom vyzkoušel co na tom všichni vidí, ale když jsem to třeba porovnal se sony xz1, tak je sony levnější a skoro ve všem lepší, takže nevím. Budu rád za každé doporučení. Před pár lety jste mi tady doporučili z3 compact a doteď sloužila dobře. :tleskani
scott73601
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ladislav_Malek 14. 7. 2018 22:39

proč ne třeba galaxy s9 neplus ?
Ladislav_Malek
Junior

Odeslat příspěvekod Nick Cave 14. 7. 2018 22:51

Samsung S7 je teď za dobrou cenu (pokud by nevadilo, že jde o starší model)
Nick Cave
Moderátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod delong 14. 7. 2018 23:19

Co na tom iphone vsichni vidi.... Ja som to pochopil az toto leto :-D Pouzival som android a presiel som na iphone 8. Takze sa asi k tomuto mozem vyjadrit. Co na tom vidi je pohodlie a kvalita, nic viac nic menej.
Proste ked chytis ten mobil do ruky hned zistis ze drzis nieco extra. A podla mna sa fakt oplati iphone skusit. Funguje +- na tom vsetko ako na androide, len ten system neni tak otvoreny ako android ale zas ma vyhodu, ze ios je vymakany, viac optimalizovany a stabilnejsi.
Mozno ti sadne alebo nie. Pri IOS treba mierne zmenit myslenie oproti androidu :-D ale ja som si zvykol rychlo.
delong
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hurec 15. 7. 2018 06:38

G6 , S7 , honor 10 , P10.
Je krasne , jak clovek o pulnoci dokaze vtipkovat s iphonem. Asi bylo moc piv.
hurec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mas0n 15. 7. 2018 11:34

S9, ta mensi verze se drzi docela dobre, neni to zadny padlo. iPhone je v pohode, ale srovnatelne foti az osmicka, ktera uz je drazsi. A nebo Huawei P20.
mas0n
Junior

Odeslat příspěvekod scott73601 24. 7. 2018 20:07

Děkuji všem za doporučení a rady. Po naléhání mé přítelkyně jsem tedy polevil a zkusím iphone 7. Chtěl bych jen podotknout, že si sem vědom všech nedostatků a při srovnání s Vámi doporučovanými telefony jsem se nestačil divit jak za nimi ip zaostává a překonává je snad jen cenou. Za pár měsíců Vám dám vědět jestli jsem spokojen či jsem přešel na jiný telefon a přítelkyni.

Ještě jednou děkuji.
scott73601
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod delong 26. 7. 2018 11:31

ak si neni nejaky hnidopich, co vsade hlada chyby budes spokojny s iphonom, v niecom ma vyhodu android v niecom iphone proste.
delong
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků